Soğanlık Gasilhane nerede, nasıl gidilir?

Soğanlık Gasilhane hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Anadolu Yakası Mezarlıklar Müdürlüğü’ne bağlı olarak çalışan Soğanlık Gasilhanesi için yol tarifi arayanlara, en hızlı ve doğru yoldan ulaşım amacıyla çok sayıda güzergah önerdiğimiz bu rehberimize hoş geldiniz.

Soğanlık Gasilhanesi Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla, Adalar ve Sultanbeyli ilçelerine hizmet vermektedir. Soğanlık Gasilhanesi, Kartal ve bölgesinde vefat eden vatandaşların nihai olarak yıkanmak üzere ulaştırıldığı merkezdir. Kısa sürede cenaze yıkama hizmeti verilerek cenazeler yakınlarına teslim edilir.

Soğanlık Gasilhane’ye nasıl gidilir?

Adres: Gümüşpınar Mahallesi, Atatürk Caddesi No: 171/173 Soğanlık Mezarlığı karşısı Soğanlık Kartal / İstanbul. Telefon numarası: +90 216 586 57 01.

Soğanlık Caddesi’ndeki Kirazlık otobüs durağı ile ulaşılır. Duraktan 16U, 17S, 134YK, KM35 İETT otobüsü geçer. Ayrıca caddeden C51 Kadıköy Uğur Mumcu, C127 Kartal Yenidoğan ve Kartal – Yakacık minibüsü geçer.

Sakızağacı Caddesi’ndeki Sakızağacı Cad. otobüs durağına 300 metre uzaklıktadır. Duraktan 134GK, 134UK İETT otobüsü geçer.

Metro ile gitmek isterseniz, Hastane – Adliye durağında inip KM35 ile ücretsiz aktarma yapabilirsiniz. Marmaray ile Kartal’da inip 134YK İETT otobüsü ile gidebilirsiniz.

Soğanlık Gasilhanesi’ne ulaşım

1. Soğanlık Gasilhane’ye metro ile gitmek için M4 Kadıköy-Tavşantepe Metro Hattı’nı kullanmanız gerekmektedir. Eğer Avrupa Yakası’ndaysanız Anadolu Yakası’na geçmek için metrobüs, vapur, Marmaray hatlarını kullanabilirsiniz. Kadıköy veya Ayrılık Çeşmesi duraklarından M4 metrosuna binebilirsiniz.

Size en yakın metro durağından metroya binin. Metrodan Soğanlık durağında inin. “134UK Uğurmumcu – Kartal” İETT otobüsüne binin. Otobüsten Sakız Ağacı durağında inin.

2. Soğanlık Gasilhane’ye Marmaray ile gitmek için size en yakın Marmaray durağından trene binin. Trenden Kartal durağında inin. “134UK Uğurmumcu – Kartal” İETT otobüsüne binin. Otobüsten Sakız Ağacı durağında inin.

3. Soğanlık Gasilhane’ye otobüsle ile gitmek için Sakızağacı Caddesi üzerindeki “Sakız Ağacı” durağında inilerek gidilebilir. Yakakent Caddesi üzerindeki “Safa Cami” durağında inilerek gidilebilir.

4. Soğanlık Gasilhane’ye C126 Kartal – Yakacık – Samandıra – Paşaköy – Ferhatpaşa minibüsü ve C51 Kadıköy – Yakacık – Uğur Mumcu Minibüsü ile gidilebilir.