Sultanbeyli Gölet Stadyumu nerede, nasıl gidilir?

Sultanbeyli Gölet Stadyumu hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

Fırat Caddesi’ndeki Gölet Girişi otobüs durağına 50 metre uzaklıktadır. Duraktan 14KS, 18Ü, 122H, 131, 132C, 132V İETT otobüsleri geçer. Ayrıca caddeden Sultanbeyli – Aydos – Kurtköy minibüsü geçer.

Petrol Yolu Caddesi’ndeki Kurna Sokak otobüs durağına 50 metre uzaklıktadır. Duraktan 18 ve KM70 İETT otobüsleri geçer.

Sultanbeyli Gölet Stadyumu hakkında bilgiler

Sultanbeyli Belediyespor’un maçlarını oynadığı Sultanbeyli Gölet Stadyumu, Hamidiye Mahallesi’nde bulunuyor. Stadyumda en son yapılan çalışmalar kapsamında tribünler kapalı hale getirildi, koltuk sayısı 3272’ye çıkarıldı, doğal çim ekildi. Stadyuma engelli tribünü yapıldı ve çıkış kapılarının sayısı artırıldı.

Sultanbeyli Belediyespor, maçlarını kendi evinde Sultanbeyli Gölet Stadyumu’nda oynuyor.

  • Sultanbeyli’de bulunan bir futbol stadyumudur.
  • Hamidiye Mahallesi, Fırat Caddesi, No:106, 34925 Sultanbeyli
  • +90 216 487 40 40

Sultanbeyli Gölet Stadyumu’na ulaşım

1. Sultanbeyli Gölet Stadyumu’na metro ile gitmek için M4 Kadıköy-Tavşantepe Metro Hattı’nı kullanmanız gerekmektedir. Eğer Avrupa Yakası’ndaysanız Anadolu Yakası’na geçmek için metrobüs, vapur, Marmaray hatlarını kullanabilirsiniz. Kadıköy veya Ayrılık Çeşmesi duraklarından M4 metrosuna binebilirsiniz.

Size en yakın metro durağından metroya binin. Metrodan Kartal durağında inin. Metrodaki yön tabelalarını takip ederek, yola çıkın. KM70 nolu İETT otobüsüne binin.

2. Sultanbeyli Gölet Stadyumu’na Marmaray ile gitmek için size en yakın Marmaray durağından trene binin. Trenden Kartal İstasyonu durağında inin. 132C nolu İETT otobüsüne binin.

3. Sultanbeyli Gölet Stadyumu’na otobüsle ile gitmek için Gölet Girişi durağında inerek gidilir.

4. Sultanbeyli Gölet Stadyumu’na BL-400 Sultanbeyli-Aydos-Yenidoğan-Kurtköy minibüsü ile gidebilirsiniz.