Sultanbeyli Millet Bahçesi nerede, nasıl gidilir?

Sultanbeyli Millet Bahçesi hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

İstanbul’un Sultanbeyli ilçesinde yer alan Sultanbeyli Millet Bahçesi, vatandaşların uğrak yeri oldu. Peki Sultanbeyli Millet Bahçesi nerede ve nasıl gidilir?

TOKİ tarafından inşa edilen ve içinde millet kıraathanesinin de bulunduğu Sultanbeyli Millet Bahçesi, 66 bin metrekarelik alana yapıldı. Millet bahçesi ile Sultanbeyli yepyeni bir çehre kazandı.

sultanbeyli-millet-bahcesi 2

Sultanbeyli Millet Bahçesi ulaşım

Sultanbeyli Millet Bahçesi, konum olarak Mimar Sinan Mahallesi Sevimli Sokak arkasında yer alıyor. Ulaşım için harita bağlantısını kullanarak yol tarifi alabilirsiniz.

sultanbeyli-millet-bahcesi 3

Sultanbeyli Millet Bahçesi

İstanbul Sultanbeyli Millet Bahçesi, Anadolu Yakası’nın yeni yeşil alanı olacak Sultanbeyli Millet Bahçesi için devasa bir yeşil proje üretilecek. TOKİ tarafından yapılan proje tamamlandı.

sultanbeyli-millet-bahcesi 4

Sultanbeyli Millet Bahçesi Projesi içerisinde üç farklı noktada konumlandırılmış çocuk oyun alanları, basketbol, voleybol sahası, masa tenis alanları, spor alanı, koşu yolu, tema bahçeleri ile beraber 2 bin 591 ağaç yer alıyor.