Üsküdar su kesintisi

Üsküdar'da su kesintileri hakkında bilgiler. Yeni bir su kesintisi var mı, sular kaç saat kesik olacak ve tekrar ne zaman gelecek?

İSKİ tarafından İstanbul Üsküdar’da planlı olarak yapılan su kesintilerine güncel olarak bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Kesintileri görmek için sayfayı aşağıya doğru okumaya devam edin. Üsküdar ilçesi güncel su kesintisi bilgileri… Bugün Üsküdar’da sular kesilecek mi? Üsküdar’da sular ne zaman gelecek? Su borularındaki arıza ve bakım giderildi mi?

Eğer şu anda sular kesikse ve burada yazmıyorsa, kesinti plansızdır ve bir sorun var demektir. Öğrenmek için İSKİ çağrı merkezini 185 nolu telefondan arayabilirsiniz. Bu sayfada Üsküdar için su kesinti bilgileri yer almaktadır.

Üsküdar için güncel Su Kesintileri

Üsküdar ilçesinde Acıbadem, Altunizade, Bahçelievler, Beylerbeyi, Bulgurlu, Cumhuriyet, Çengelköy, Ferah, Kandilli, Kirazlıtepe, Kuzguncuk, Mimarsinan, Muratreis, Selimiye, Ünalan, Yavuztürk, Kuleli, Kısıklı, Barbaros, Güzeltepe, Küçüksu, Sultantepe ve Salacak gibi semtlerde yaşanan su kesintileri güncel olarak bu sayfadan takip edilebilir.

İSKİ su kesintisi sorgulamak için sistemlerini yeniledi. Bu nedenle Üsküdar’da su kesintisi sorgulama ekranına ulaşmak için şu yolu takip etmelisiniz:

1. İSKİ su kesintisi sorgulama sayfasına bağlantıdan erişin.

2. “Bölge Seçiniz” yazan yerden “Asya” olarak seçim yapın.

iski su kesintisi sorgulama

3. “İlçe Seçiniz” yazan yerden “Üsküdar” olarak seçim yapın.

uskudar-su-kesintisi-sorgulama

4. Şimdi Üsküdar’da bir kesinti varsa aşağıda listelenmiş olarak görebilirsiniz. Eğer kesinti olmasına rağmen sayfada görünmüyorsa, İSKİ arıza kayıt sayfasından bildirebilirsiniz.

Daha Fazla Kent Rehberi