Kartal Belediyesi kreş ücretleri 2024

Kartal Belediyesi kreş ücretleri belli oldu. Kartal Belediyesi, kreş ücretlerine zam yaptı. Kartal Belediyesi’ne bağlı kreşlerde 2024 yılında uygulanacak fiyat tarifesi, Kartal Belediye Meclisi’nde alınan kararla belli oldu.

En çok kreşle hizmet veren ilçe belediyesi unvanına sahip Kartal Belediyesi’nin kreşlerinde geçerli olan ücret miktarı aylık 1.500 TL oldu. Bu ücret, belediye personeli için aylık 750 TL olarak belirlendi. Kartal Belediyesi’nin kreş ücretleri ile ilgili detaylar için okumaya devam edin.

Kartal Belediyesi kreş ücretleri

  • Grup / Aylık Kreş Ücreti
  • 2024 Ücreti
  • Belediye personeli
  • 750,00 TL
  • Belediye personeli harici
  • 1.500,00 TL
Tablonun tamamı için sola kaydırın.

Kreş ücretleri aylık olarak tahsil edilir. Kreş ücreti mobil bankacılıkla veya Kartal Belediyesi’ndeki veznelerden nakit veya kredi kartı ile ödenebilir. Kreş ücretlerine yemek, oyuncak, temizlik malzemeleri ve kırtasiye malzemeleri dahildir. Kartal Belediyesi’nin kreş ücretine KDV dahildir.

Belediye kreşinde indirim ve ücretsiz eğitim seçenekleri

Bir kardeşin tam ücret ödemiş olması durumunda kardeş indirimi devreye girer ve yüzde 50 indirim yapılır. Ayrıca ekonomik durumu yeterli olmayan aileler için başvurmaları durumunda yapılacak inceleme sonucu yüzde 50 indirim yapılır.

Cezaevindeki kadınların çocukları, kadın sığınma evindeki kadınların çocukları, anne ve babası ölüp bir akrabası tarafından bakılan çocuklar ücretsiz olarak kreşe alınır.

Ödemeler her ayın 1’i ile 15’i arasında yapılır. Kreş ücretleri internet sitesinden veya Kartal Belediyesi veznelerinden kredi kartı, banka kartı veya nakit olarak alınır.

Kreş ücreti dışında Kartal Belediyesi’nin tüm kreşleri hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıda yer alan bağlantılı içeriklere gidebilirsiniz. Böylelikle Kartal Belediyesi kreşlerini keşfedebilirsiniz.