Steam yılbaşı indirimleri 2024 ne zaman?

Oyun severlerin merakla beklediği Steam‘in yılbaşı yeni yıl noel indiriminin başlama tarihi ve saati belli oldu. İndirimler 22 Aralık’ta Türkiye saatiyle 21:00’da başlayacak. Steam’de bu yılbaşında da en sevilen oyunların büyük indirimlere girdiğini göreceğiz.

Özel indirimleriyle ve sunduğu geniş oyun yelpazesiyle oyun meraklılarının en popüler platformu haline gelen Steam 2024’e girilirken de ilgileri üzerine çekecek. Steam‘in yılbaşı indirimlerinde birçok oyunda önemli indirimler olması bekleniyor. Steam’in 2023 yılından 2024 yılına girilirken yapacağı indirimlerin başlangıç ve bitiş tarihi belli oldu.

Steam yılbaşı indirimleri

Steam yılbaşı indirimleri, bu yıl 22 Aralık 2023 Cuma günü saat 21:00’da başlayacak ve 5 Ocak 2024 Cuma günü saat 21:00’da sona erecek. Steam noel indirimleri bu yıl 2 hafta sürecek. İki hafta sürecek olan Steam yeni yıl indirimlerinde çok sayıda oyunda büyük indirimler yapılacak.

Steam Yılbaşı İndirimlerinde en çok sevilen oyunlar olan Counter-Strike: Global Offensive, ONE PIECE ODYSSEY, Hogwarts Legacy, NARAKA: BLADEPOINT, Tom Clancy’s The Division® 2, Call of Duty®: Modern Warfare® II, Rust, SimRail, NBA2K13, FIFA 2023, Raft ve Euro Truck Simulator 2’de büyük indirimler bekleniyor. Bu yılbaşında yine Steam’de en güzel oyunlarda kaçırılmayacak indirimler bizi bekliyor olacak.

İndirimler 22 Aralık Perşembe günü saat 21:00‘da başlayıp 5 Ocak Perşembe saat 21:00’da son bulacak. Steam yılbaşı indirimleri başlamadan önce en sevdiğiniz oyunları istek listenize ekleyerek indirime giren oyunlar hakkında bildirim alabilirsiniz. Steam yılbaşı indirimlerini kaçırmamak için şimdiden Steam noel indirimlerinin başlangıç tarihini takviminize eklemeyi unutmayın.