Netflix’te yeni üyelik açıp 30 gün ücretsiz nasıl kullanılır?

Netflix’te ilk aboneliklerde sunulan 30 gün ücretsiz abonelik kampanyası Türkiye için kaldırıldı. Böylelikle sürekli yeni hesap açarak bedavaya Netflix kullanmak artık mümkün olmayacak. Netflix’in bu kararı sürpriz olarak görüldü.

Netflix’in 30 Günlük Ücretsiz Denemesi Var mı?

Netflix’te en sevdiğiniz dizi ve filmleri ücretsiz olarak izlemenin yollarını mı arıyorsunuz? Ne yazık ki Netflix, ücretsiz deneme, hatta bir ay ücretsiz deneme vermeyi bıraktı. Evet, doğru duydunuz Netflix Ücretsiz Deneme Sürümü sona erdi.

Medya akışı devi, dizilerden, filmlerden belgesellere ve dünya çapındaki izleyicilerine kadar benzersiz bir video içeriği koleksiyonu sunuyor. Yorgun hafta sonlarından, tembel iş günlerinden, romantik tarihlerden ve akşam yemeği gecelerinden, Netflix’i art arda izlemek artık bir hobi olarak adlandırıldı. Ancak ne yazık ki ücretsiz Netflix deneme sürümü şu anda mevcut değil.

Netflix 30 günlük ücretsiz deneme sürümünü arıyorsanız, şirket ücretsiz planlar için durduğu için hayal kırıklığına uğrayacaksınız, ancak planları bulabilecekleri için umudunuzu kaybetmeyin. Ayrıca, şirket tarafından sunulan deneme süresi de bulunmamaktadır.

Ayrıca Netflix’te herhangi bir iptal ücreti, sözleşme ve taahhüt yoktur. Böylece, Netflix’in size göre olmadığını düşündüğünüzde veya planınızı değiştirmek istediğinizde planınızı iptal etme özgürlüğüne sahipsiniz. Bazen şirket 30 günlük ücretsiz deneme sunar; ardından mevcut üyeliğinizi iptal edebilir ve o süre boyunca Netflix’i ücretsiz izleyebilirsiniz.

Netflix Nasıl Ücretsiz Kullanılır?

Bir arkadaşın standart veya premium planının ayrı profillerini kullanmak. Netflix, standart (veya çift) planda ve premium (veya aile) planda tek bir abonelik altında birden fazla ekranın paylaşılmasına izin verir. Standart plan kapsamında en fazla iki program, premium plan durumunda ise dördü aynı anda izlenebilir. Bu nedenle, size şifresini verecek kadar güvenen bir arkadaşınız veya aileniz varsa, bir kuruş bile harcamadan istediğiniz kadar programı peş peşe izleyebilirsiniz.

Telefonunuzun veya kablo şirketinizin ücretsiz bir Netflix hesabı gibi avantajlar sunup sunmadığını öğrenin. Sanal Özel Ağlar (tabii ki ücretsiz olanlar) akış platformuna erişim sağlamanın başka bir yoludur, ancak bu her zaman işe yarayabilir veya çalışmayabilir.

Netflix’i otuz gün boyunca ücretsiz denemesinde izleyen ve sizden ücret alınmadan hemen önce son saniyede iptal eden sadece siz misiniz? Ancak Netflix bu oyun planını tersine çevirmeye karar verdi. Netflix, herhangi bir ücretsiz deneme biçiminden bahsetmeyen yeni fiyatlandırma planları sundu. Tüm ücretsiz deneme sevenler için büyük bir hayal kırıklığı.

Netflix, Türkiye’deki ücretsiz deneme teklifini süresiz olarak geri çekti. Popüler yayın platformunun 2018’den beri kademeli olarak ücretsiz deneme seçeneğini durdurmasıyla bazılarımız bunun olacağını görebilirdi.