Pokémon Go Eevee evrimleri

Nasıl evrilir? Eevee, Pokémon Go’daki en büyük tartışma noktalarından biri olmaya devam ediyor. Klasik Pokémon oyunlarında, Eevee, özel öğelerin kullanımına, mutluluk seviyesine, mevcut hamlelerine ve hatta günün zamanına bağlı olarak, isimlerle Eeveelutions olarak bilinen farklı yazım çeşitlerine dönüşebilir.

Pokémon Go’daki Candy ile Pokémon’u geliştirme şekliniz çok daha basittir ve bu nedenle, Eevee’yi Flareon, Jolteon ve Vaporeon’a dönüştürmek için üç temel taştan birini kullanarak denenmiş ve test edilmiş yöntemi kullanamazsınız.

Biri evrimleşmek için yeterli Eevees yakaladıktan sonra, burada önerdiğimiz bir numara size özel bir Eevee adı kullanarak ihtiyacınız olan evrimi sağlayacaktır.

Pokémon Go Eeveelutions: Eevee nasıl geliştirilir?

İşte Eevee evrimleşimleri böyle çalışır. Eevee’yi herhangi bir karışıklık olmadan evrimleştirmeyi seçerseniz – 25 Eevee şekeri besleyerek – o zaman rastgele aşağıdaki yedi türden birine dönüşür.

Ancak, oyuncular aşağıdaki Eevee adlarından birini kullanarak Leafeon, Glaceon, Espeon, Umbreon, Flareon, Jolteon veya Vaporeon’dan herhangi birini hedeflemenizi sağlayan bir numara keşfettiler:

  • Yaprak türüne dönüşmek için Eevee’yi Linnea olarak yeniden adlandırın Leafeon
  • Buz türüne dönüşmek için Eevee’yi Rea olarak yeniden adlandırın Glaceon
  • Medyum türüne dönüşmek için Eevee’yi Sakura olarak yeniden adlandırın Espeon
  • Karanlık türüne dönüşmek için Eevee’yi Tamao olarak yeniden adlandırın Umbreon
  • Su türüne dönüşmek için Eevee’yi Rainer olarak yeniden adlandırın Vaporeon
  • Yıldırım türüne dönüşmek için Eevee’yi Sparky olarak yeniden adlandırın Jolteon
  • Ateş türüne dönüşmek için Eevee’yi Pyro olarak yeniden adlandırın Flareon

Bu hile her bir evrim türü için sadece bir kez çalışır, bu yüzden istediğiniz türe dönüşmeden önce en iyi CP değerlerine sahip Eevee’yi seçtiğinizden emin olun.

Leafeon, Glaceon, Umbreon ve Espeon için alternatif Eevee evrim yöntemleri

Gen 4’ün Leafeon ve Glaceon, sırasıyla Mossy Lure veya Glacial Lure kullanarak ikinci bir Eevee evrim yöntemine sahiptir. Lure etkinken PokéDurak’ın menzili arasındaysanız, Eevee’nize gidin ve Evrimi seçin.

pokemon-eevee

Pokémon Go’da Eevee Evolution isimleri hakkında bilmeniz gerekenler

Neden Sakura, Tamao, Sparky, Rainer ve Pyro isimleri? Orijinal Pokémon televizyon dizisinde Eevee kardeşlerin isimleri bunlar ve 40. bölümdeki Ash ve çeteyle ilgili olan Eevee evrimlerini göstermek için buluşuyor, Sakura ve Tamao daha sonra dizide yer alıyor.