Kartal Belediyesi ramazan kolisi

Kartal’da ramazan ayı nedeniyle belediye tarafından ramazan kolileri dağıtımı yapılacak. Kartal Belediyesi her ramazanda olduğu gibi bu sene de ihtiyaç sahiplerine ramazan kolisi dağıtıyor. Kartal Belediyesi tarafından Kartal’da vatandaşlara dağıtılmak üzere ramazan kolilerinin hazırlandığı öğrenildi.

Kartal Belediyesi’nin ramazan kolilerinden almak isteyen vatandaşlar, ramazan kolisi için nasıl başvuru yapabileceklerini merak ediyor. Kartal Belediyesi’nden ramazan kolisi talep etmek çok kolay. Yapmanız gereken tek şey, Kartal Belediyesi’nin ramazan kolisi başvuru sistemine kayıt olmak için belediyeyi aramak. Gelen başvurulara göre ihtiyaç sahiplerine Kartal Belediyesi tarafından ramazan kolileri ulaştırılacak.

Kartal Belediyesi ramazan kolisi başvurusu

Kartal Belediyesi’ne ramazan kolisi için başvuru yapmak üzere Kartal Belediyesi ile iletişime geçip kayıt yaptırmanız gerekiyor. Kartal Belediyesi tarafından ihtiyaç sahiplerine stok durumuna göre öncelikli olarak ihtiyaç sahiplerinden başlamak üzerine ramazan kolisi dağıtımı yapılacak. Ramazan kolileri ev adresinize Kartal Belediyesi ekipleri tarafından getirilecek.

Kartal Belediyesi Ramazan Kolisi Başvuru için yapmanız gereken tek şey, Kartal Belediyesi’ni aramak ve kayıt yaptırmak. İsterseniz bu işlemi WhatsApp’tan da yapabilirsiniz. Ramazan Kolisi için başvurmak amacıyla Kartal Belediyesi’ni 4444578 numarasından arayabilir veya 05321369090 WhatsApp numarasından mesaj atabilirsiniz.

Kartal Belediyesi, Ramazan ayı dolayısıyla ihtiyaç sahibi Kartallı vatandaşlara ramazan kolisi dağıtıyor. Kartal Belediyesi’nden ramazan kolisi almak için başvuru yapmanız gerekiyor.