Kartal Belediyesi WhatsApp şikayet hattının numarası

Kartal Belediyesi WhatsApp şikayet hattı numarası 0532 136 90 90‘dır. Sayfadaki numaranın üstüne tıklayıp hızlıca WhatsApp’tan mesaj gönderebilir ve ihbarda bulunabilirsiniz.

Kartal Belediyesi WhatsApp ihbar hattı vasıtasıyla gördüğünüz sorunların fotoğrafını ve videosunu çekerek gönderebilirsiniz. Kartal Belediyesi şikayet hattı vasıtasıyla ilçe genelinde belediyenin yetki alanındaki sorunların çözümü sağlanmaktadır. Alanında uzman iletişim personeli tarafından şikayetiniz anında ilgili müdürlüğe iletilir ve en kısa sürede size geri dönüş sağlanır.

Kartal Belediyesi WhatsApp hattı

Kartal Belediyesi, ilçedeki sorunların daha hızlı çözülmesi ve vatandaşların taleplerinin daha hızlı işleme alınması amacıyla oluşturduğu Whatsapp Hattını devreye soktu. Bu sayede vatandaşlar, belediyeye bildirmek istedikleri sorunları WhatsApp üstünden daha kolay ve hızlı gönderecek ve sorunların çözümü çabuklaşacak.

Yukarıdaki numaraya tıklarsanız, WhatsApp üzerinden yazmaya başlayabilirsiniz. Vatandaşların çözüm istedikleri sorunu bildirdikleri takdirde Kartal Belediyesi ekipleri en hızlı şekilde problem oluşan bölgeye giderek sorunun giderilmesi için gereken çalışmayı yapacak.

Kartal Belediyesi’ne WhatsApp’tan şikayette bulunun

Vatandaşların gönderdiği bilgilere ve fotoğraflara göre WhatsApp ile ilgili personel tarafından konu hemen ilgili birime iletilecek ve ekipler harekete geçecek. Kartal Belediyesi’ne yapacağınız şikayetleri artık belediyeye gitmek veya telefonla aramak yerine WhatsApp’ta mesaj göndererek yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, yukarıda verilen telefon numarasına WhatsApp’tan mesaj göndermektir.

Ayrıca alanında uzman iletişim personeli tarafından şikayet konunuz ile ilgili doğru müdürlüğe anında yönlendirilirsiniz ve sorununuz hemen işleme alınır. Dilekçe yazmanıza veya belediyeye gitmenize gerek kalmaz. Bu arada Kartal Belediyesi sms iptal için de WhatsApp’tan KİMER’e başvurabilirsiniz.

Kartal Belediyesi’ne WhatsApp üzerinden şikayet

İstanbul’un Kartal ilçesinde ikamet ediyorsanız, Kartal Belediyesi’ne herhangi bir şikayeti kolaylıkla WhatsApp uygulaması üzerinden iletebilirsiniz. Kartal Belediyesi, WhatsApp üzerinden bir ihbar hattına sahiptir. Deneyimli uzman bir ekip tarafından yönetilen Kartal Belediyesi WhatsApp hattı, ilçe halkından da rağbet görüyor.

Kartal Belediyesi’nin ilçe halkının ilettiği şikayetleri çözüme kavuşturmak için oluşturduğu WhatsApp iletişim hattı, hızlı yanıt süreleri ve mesai saatleri içinde hizmet vermesi ile her geçen gün daha fazla ilgili topluyor. Vatandaşlar, yaşadıkları sorunları WhatsApp’tan mesaj ile yazıp, beraberinde fotoğraf ve video göndererek şikayetlerini iletebiliyor. Ayrıca şikayetlere detaylı konum eklenmesi, ekiplerin işini kolaylaştırıyor.