Ücretsiz stok video siteleri

Tasarımcılar tasarımlarını renklendirmek için stok fotoğraflarını ve görüntülerini kullandıklarından, videografçılar artık aynı anda yüksek kaliteli stok video kütüphaneleri ile aynı şeyi yapabilirler. İster profesyonel bir video editörü veya hobi uzmanı bir kameraman olun, kesinlikle binlerce yüksek tanımlı video çekimini ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Evet, doğru. Bir dizi temaya dayanan binlerce ücretsiz stok video, seçilmeyi ve harika video projelerine eklenmeyi bekliyor. Ayrıca, bu stok videolarla ilgili en iyi şey, bunların %90’ını hem ticari hem de ticari olmayan amaçlarla kullanabilmenizdir.

Videvo

Videvo, her hafta yeni ücretsiz videolar yükleyen, güncel bir stok görüntüleri sitesidir. Cityscape ve timelapse gibi günlük yaşamlarında insanların düzenli olan her şey var. Ayrıca doğa, görsel efekt arka planları ve benzeri videoları indirebilirsiniz.

Distill

Distill en iyi ücretsiz yüksek tanımlı çekimler koleksiyonuna sahiptir. Kütüphaneleri, insanların, mimarinin, teknolojinin, hayvanların ve doğanın vb. Videolarından oluşur. Yaratıcı çekimleriniz varsa, sadece bir hesap oluşturun ve videolarınızı web sitesinde gönderin.

Video Pexels

Pexels benim kişisel favorim. Başlangıçta stok görüntülerine erişmek ve bunları paylaşmak için bir platform olarak inşa edilmiş, bugün ücretsiz stok video kütüphanesine de dallanmıştır. İnsanlar, doğa, timelapse ve temel olarak güzel bir video oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyden oluşan yüzlerce yüksek kaliteli klibe sahiptir.

Clip Canvas

Clip Canvas, çoğu telifsiz premium stok fotoğraf kitaplığı gibi abonelik tabanlı bir hizmettir, ancak yine de ücretsiz stok video çekimlerinin ilginç bir video kütüphanesini korurlar. Şu anda, genellikle en fazla 10-20 saniye süren, indirmek için ücretsiz 172 çekimleri var.

Life of Vids

Tanrı’nın video editörlerine hediyesi olarak da bilinen web sitesi şu anda kütüphanesinde 200’den fazla yüksek kaliteli, yüksek çözünürlüklü videoya sahip. Herhangi bir telif hakkı kısıtlaması yoktur, her şey istediğiniz gibi indirilebilir ve kullanılabilir. Web sitesi ilişkilendirme gerektirmez, ancak yapabilmemiz için teşvik eder, böylece bizim gibi insanların keyfini çıkarması için daha fazla video oluşturabilirler.

Pixabay

Pixabay, en sağlam ücretsiz stok çekimi koleksiyonlarından birine sahiptir. Şu anda, tümü kamu malı altında yayınlanan 2000’den fazla ücretsiz stok videosuna sahipler, yani ilişkilendirmeden istediğiniz herhangi bir amaç için kullanabilirsiniz.

Mazwai

Mazwai, insanların, doğanın ve günlük yaşamın ücretsiz stok çekimlerinin en iyi derlemelerinden birine sahiptir. Kesinlikle etkileyici ve sadece web sitelerinde ve başka hiçbir yerde bulunabilen oldukça küratörlü bir video klip kütüphanesidir.

Vimeo

Vimeo muhtemelen YouTube’un çok eğlenceli şeyler bulabileceğiniz seçkin kuzeni olarak bilinir. HD kalitesinde kısa filmlerin yayınlandığı ve reklam öğelerinin kendi videolarını yayınladığı yer. Ancak HD çekimlerini indirmeye izin veren bir Vimeo grubu olduğunu biliyor muydunuz? Evet, var!

Archive.org

Archive.org, geçmişten gelen tüm harika şeyler için İnternet’in günlüğü, kataloğu veya kütüphanesidir; milyonlarca fotoğraf, müzik, web sitesi, kitap, film ve diğer birçok dosyayı barındıran kar amacı gütmeyen bir kuruluştur. Ayrıca, web sitelerinin ilk oluşturulduklarında veya daha sonraki herhangi bir zamanda, bugüne kadar nasıl göründüklerini görmek için sizi zamanında geri alabilen ünlü Way Back Machine’e de ev sahipliği yapmaktadır.

Pond5

Pond5’i son olarak kasten kurtardım çünkü kutsal Molly, 10.000’den fazla ücretsiz video çekimleri var! Tüm bunlar Kamuya Açık Alan adı altındadır, yani ihtiyacınız olduğu gibi kullanılabilir ve dağıtılabilirler.