Ücretsiz vektör resim indirmek için 45 site

Tarama görüntülerinin aksine, vektör görüntüleri orijinal boyutlarının ötesine uzatıldığında kaliteyi kaybetmeyecek kadar esnektir ve ölçeklenebilir. Bu, onu hem web hem de baskı tasarımı için mükemmel kılar. İstediğiniz vektörleri aramak isterseniz, en iyi siteleri sizin için sıraladık.

Bu yazıda, istediğiniz ücretsiz vektör görsellerini, ikonları ve logoları indirmek için kontrol edebileceğiniz 50 web sitesi bulunmaktadır. İndirilen vektörleri kullanmadan önce lisansı okuduğunuzdan emin olun.

Freepik

Freepik, kişisel ve ticari kullanım için her gün yüzlerce yeni vektör sunan en büyük web sitelerinden biridir.

All Free Download

All Free Download, ticari olmayan kullanım için yaklaşık 190.000 vektör içerir. Mevcut 15 etikete göre arama yapın veya popüler olan veya en yeni eklemelere bakın.

Free Vector

Free Vector‘da marka logolarını, vektörleri ve simgeleri aramak için 35’ten fazla kategori bulunmaktadır. Görüntüleri Creative Commons lisansı altında kullanabilirsiniz; bu, onları değiştirebileceğiniz ve paylaşabileceğiniz anlamına gelir, ancak atıf bir zorunluluktur.

Vecteezy

Vecteezy vektör ikonları, sanat ve desenlere ev sahipliği yapmaktadır. Kişisel veya ticari kullanım için kullanıp kullanamayacağınızı öğrenmek için lisansları kontrol edin. Ayrıca premium vektörler de mevcuttur.

Free Vectors

Free Vectors‘da birçok tasarımcı vektör tasarımlarını paylaşıyor. Tüm vektörler kişisel kullanım için ücretsizdir ancak bir vektörü ticari amaçla kullanmadan önce yazara danışmakta yarar vardır.

1001 Free Downloads

Gıda, spor, teknoloji, işletme, bilim ve daha fazlasını kapsayan 35 farklı kategoriye ev sahipliği yapan 1001 Free Downloads, atıfta bulunarak kişisel veya ticari kullanım için kullanılabilir.

Free Design File

Free Design File‘da 30’dan fazla vektör kategorisi mevcuttur. Tüm vektör çizimleri ücretsiz olarak gelir, ancak CC 3.0 lisansıyla, bu nedenle yazardan bahsettiğinizden emin olun.

Free Vectors

Free Vectors 30’dan fazla ücretsiz vektör sanatı kategorisi vardır. Belirli bir vektörü ticari amaçlarla kullanmak için, önce tasarımcıyla iletişime geçmek daha iyidir.

Vector 4 Free

Vector4Free.com şu formatlarda ücretsiz vektör grafikleri sunar: Illustrator AI, EPS, PDF, SVG ve Corel Draw CDR dosyaları. Aramanızı basitleştirmek için etiketleri veya arama kutusunu kullanın.

Cool Vectors

Cool Vectors diğer ücretsiz vektör kaynaklarından vektörleri paylaşır. Kullanıcılar vektörlerin kalitesini değerlendirebilir. İhtiyacınız olan vektörleri bulmak için etiketleri de kullanabilirsiniz.

Free Vectors

Free Vectors‘dan binlerce basit vektör edinin. Tasarımlar, kurum içi tasarımcıları tarafından oluşturulur. Ücretsiz indirmeler için bir atıf satırı gerekir.

Vectorportal

Vectorportal, atıfla birlikte kullanılabilen 25’in üzerinde vektör sanatı kategorisine sahiptir.

Vector Junky

Sponsorlu arama sonuçları, gerçek ücretsiz şeylerden daha fazla yer kaplıyor, ancak yine de Vector Junky, kullanabileceğiniz çok sayıda güzel vektör içeriyor.

Vector EPS

Vector EPS‘de vektör formatında vektör grafikleri, afişler, posterler, simgeler, logolar, etiketler, etiketler, kartvizitler ve daha fazlasını bulacaksınız.

Pixeden

Pixeden‘de yüksek kaliteli, tam ve ücretsiz vektör setleri / paketleri bulabilirsiniz. Bununla birlikte, site, kaliteli ve güzel vektör kaynaklarını düzenli olarak kullanmanız gerekiyorsa, bir göz atmaya değer olan birinci sınıf ürünlerine daha fazla odaklanmaktadır.

Vectorish

Vectorish, özel kullanım için uygun yalnız vektör grafiklerine ev sahipliği yapmaktadır. İhtiyacınız olan vektörleri aramak için başlık menüsündeki kategorileri kullanın.

DeviantArt

DeviantArt, dünyanın her yerinden tanınmış bir sanatçı topluluğudur. Burada neredeyse ücretsiz vektör kaynakları bulacaksınız, ancak bunu arama kutusu aracılığıyla yapmanız gerekecek.

Vector Wallpapers

Vector Wallpapers, her zevke uygun küçük ama ücretsiz bir vektör duvar kağıdı koleksiyonu bulacaksınız. Duvar kağıtları çeşitli çözünürlüklerde mevcuttur.

Vector Goods

Vector Goods‘da bir düzineden fazla kategori bulacaksınız. Buradaki tüm vektörler Creative Commons Attribution 3.0. Altındadır, böylece onları atıfla paylaşabilir ve uyarlayabilirsiniz.

Spread

Spread, aşağıdaki kategorilerde çeşitli ücretsiz vektörler sunar: arka planlar, tasarım öğeleri, çizimler, çerçeveler, süs eşyaları, kenarlıklar, kartpostallar, şablonlar, logolar ve durumlar.

Dryicons

Dryicons‘da ücretsiz olarak yüksek kaliteli yaratıcı vektörler bulunmaktadır. İstediğinizi bulmak için arama kutusunu kullanın ve vektörleri kullandığınızda bir atıf bırakın.

Free Vector Maps

Sitenin adından da anlaşılacağı gibi, Free Vector Maps dünya haritalarının ücretsiz vektörlerini sunuyor. Aradığınız ülkeyi seçmek için bir menü kullanmaktan çekinmeyin.

Pixabay

Pixabay, yalnızca kamuya açık olağanüstü görüntüler için bir depo değil, aynı zamanda birçok ücretsiz vektör resmine de ev sahipliği yapıyor.

Free Vector Archive

Free Vector Archive istediğiniz dosya formatlarında veya renk filtrelerinde 20 kategoriden vektör sanatını seçebilirsiniz.

Vectors4all

Vectors4all‘da indirmek için uygun vektör sanatını arayabilir, hatta kendi vektörünüzü karışıma gönderebilirsiniz.

123 frezeler

123 frezeler, dokular ve desenler dahil olmak üzere yaklaşık 50 farklı vektör kategorisine sahiptir. Diğer kaynaklardan yapılan gönderimlerle birlikte kendi vektör sanatını da taşır.

Blugraphic

Blugraphic‘te simgeler, süslemeler, logolar ve daha fazlasını sunan küçük bir vektörler, logolar ve PSD kaynakları koleksiyonu vardır.

Vector.me

Vector.me‘de aradığınız mükemmel vektör görüntüsünü bulmak için bir anahtar kelime girmeniz yeterlidir. 280.000’den fazla seçenek olduğundan, etiketleri kullanmak isteyebilirsiniz.

Qvectors

Qvectors üzerinde vektör tasarımlarını kategorilere veya etiketlere göre arayabilirsiniz. Ayrıca, ücretsiz vitrinler ve eşantiyonlar içeren harika blogları var.

Dribbble

Dribble, dünyanın her yerinden iyi bilinen harika bir tasarımcı topluluğu ve zaman zaman burada ücretsiz vektör grafikleri paylaşıyorlar.

Light Stock

Light Stock, benzersiz içerik sunan bir hazır fotoğrafçılık sitesidir. Her hafta ücretsiz vektör grafikleri veriyorlar, sadece haber bültenlerine kaydolmanız gerekiyor.

For Designer

For Designer, ihtiyacınız olabilecek her tür ücretsiz vektörü içerir. Ayrıca web sitesi İngilizce, Fransızca, Almanca ve İspanyolca dillerinde mevcuttur.

Vectorian

Vectorial, paketler halinde vintage vektör sanatı sunar. Her hafta ücretsiz vektörler almak için haber bültenlerine abone olun.

Web Design Hot

Web Design Hot‘da ücretsiz yazı tipleri, simgeler, fotoğraflar, kullanıcı arabirimi öğeleri, logolar, Photoshop fırçaları ve daha fazlasının yanı sıra ücretsiz vektör görüntüleri bulacaksınız. Ancak site reklamlarla dolu.

All Vectors

All Vectors‘da 20 farklı vektör tasarımı kategorisi vardır. Tüm vektörler, Creative Commons atıf lisansı altında mevcuttur.

Freevectors.org

Freevectors indirilebilecek 14 farklı 1600+ vektör sanat kategorisi ve daha fazla ücretsiz ek mevcuttur. Arama kutusunu kullanarak da web sitesine göz atabilirsiniz.

Vector Finder

Vector Finder, 20’den fazla vektör sanatı kategorisiyle tasarımlarını kişisel kullanım için verir.

Vectors4free.net

Vectors4free.net‘de kullanmak için Hayvanlardan Araçlara kadar çok sayıda tasarım öğeleri bulabilirsiniz. Her gün yeni kaynaklar eklenir.

Scalablegfx

2015 yılında üç öğrenci tarafından kurulan Scalablegfx, oyun grafikleri oluşturmak için yüksek kaliteli vektör görüntüleri elde etmek için başka bir yerdir.

365psd

365psd, tasarımcılar için çeşitli ücretsiz olanaklar sağlayan popüler bir web sitesidir. Ayrıca harika vektör grafikleri var. İstediğinizi bulmak için menüdeki kategorileri kullanın.

7428.net

Site markalamasındaki eksikliğe rağmen, PSD, simgeler, HD resimler ve daha fazlasının yanı sıra vektörleri ücretsiz olarak bulmak için 7428.net güzel bir yer.

Vector Vaco

Vector Vaco, çeşitli vektör tasarımları sunar. Ancak burada bulunan tasarımları kullandığınızda orijinal indirme sayfasına bağlantı vermeyi unutmayın.

Freevectors.me

Freevectors.me, 17 kategoriye sahiptir ve ayrıca renk filtreleri kullanarak vektörleri aramanıza izin verir.

Flaticon

Flaticon‘da harika ücretsiz vektör simgeleri bulacaksınız. Bu web sitesi, Freepik’in bir yan kuruluşudur. Tüm simgeler CC 3.0 lisansıyla birlikte gelir, bu da yazarı belirtmeniz gerektiği anlamına gelir.

Vector Background

Vector Background‘da ihtiyacınız olan vektör arka plan tasarımını bulmak için arama kutusunu veya renk filtrelerini kullanın.

Public Domain Vectors

Web sitesinin adından da anlaşılacağı gibi, Public Domain Vectors‘daki vektörler kamu malı veya CC0 lisansı altında mevcuttur. Bu siteden indirilen vektörleri kopyalamanıza, değiştirmenize ve dağıtmanıza izin verilir.

Vector Stock

Vector Stok, ücretsiz vektör sanatını bulmak için en popüler web sitelerinden biridir. Burada tasarım öğeleri içeren 220.000’den fazla telifsiz vektör bulacaksınız.