En iyi akıllı telefonlar 2024

2023’de en iyi telefonu seçmek, ister Samsung, Apple, Xiaomi veya diğer çeşitli akıllı telefon üreticilerinden bir cep telefonu arıyor olun, pahalı ve karmaşık bir karardır. Son birkaç yıl içinde çok sayıda yeni telefon gördük ve bu, şu anda satın alabileceğiniz en iyi telefonların kesin listesidir.

5G’nin dağıtımı dünya genelinde genişlemeye devam ediyor ve çoğumuzun sınırlı Wi-Fi bant genişliğini paylaşan evlerimizde sıkışıp kalırken, hızlı kablosuz teknoloji kritik önem taşıyor. Bu yüzden en iyi telefonlar listemizin tamamı 5G teknolojisini destekliyor. İhtiyaçlarınız için en iyi akıllı telefonu satın aldığınızdan emin olmak için en iyi telefon listemizi sürekli güncelliyoruz.

Neden birden fazla seçimimiz var: Herkes aynı akıllı telefon özelliklerini aramıyor. Bazıları Apple’ın iMessage ve FaceTime’ını talep ediyor, bu da iOS’a bağlı kalmak anlamına gelirken, diğerleri sonsuz özelleştirme ve Android’de bulunan Google Assistant isteyecek.

Bugünlerde harika bir telefon bulmak çok kolay; telefonlar o kadar iyidir ki, onları yıllık olarak değiştirmenize gerek yoktur, ancak operatör ve üretici yükseltme programları bunu oldukça ağrısız hale getirir. Akıllı telefonların iş yapmak için kritik araçlar görevi görmeye günümüzde de devam ediyor. Bu 10 telefon, en iyinin en iyisidir.

1. Apple iPhone 14 Pro Max

Apple iPhone 14 Pro Max

Apple iPhone 14 Pro Max, en iyi modern özelliklerden bazılarıyla dolu güçlü bir cihazdır. Ekrandan başlayarak, izleyicilerin ilgisini canlı tutan ProMotion teknolojisine sahip bir True Tone ekrana sahiptir. Optik bölümünde, kamera için bir Safir kristal lens kapağı ile birlikte gelir. Marka ayrıca FaceID, Crash Detection, uydu üzerinden Acil SOS, Apple Pay gibi diğer bazı gelişmiş özellikleri diğer departmanlara da dahil etti.

2. Apple iPhone 14 Pro

Apple iPhone 14 Pro

Apple iPhone 14 Pro, tüm iPhone serisinin en son üyesidir. Amiral gemisi cihaz, baştan sona birinci sınıf bir kullanıcı deneyimi sağlar. Alıcılar, toza dayanıklılık, suya dayanıklılık, yardımcı işlemci, hızlı ve kablosuz şarj teknikleri gibi Apple’ın imza niteliğindeki özelliklerini deneyimleyebilecekler. Ayrıca, içinde kurulu olan güçlü kameraları kullanarak kesintisiz gündüz ve gece çekimlerinin keyfini çıkarabilecekler.

3. Samsung Galaxy S22 Ultra

Samsung Galaxy S22 Ultra

Galaxy S22 Ultra, çeşitli umut verici özellikler sunan Samsung’un bir başka amiral gemisi. Devasa dahili depolaması, 12 GB RAM’i, harika kameraları ve güçlü pili, gün boyunca kesintisiz işlemlerin keyfini çıkarmanızı sağlar. Ayrıca Samsung, içinde bir ekran parmak izi sensörü de barındırıyor.

4. Xiaomi Mi 12 Pro

Xiaomi 12 Pro

Xiaomi Mi 12’nin Pro sürümü, uzun vadede umut verici bir kullanıcı deneyimi garanti ediyor. 8GB RAM, arka taraftaki Üçlü kameralar ve 4600mAh hızlı şarj özellikli pil gibi üst düzey özellikleri oldukça etkileyici. Hepsinden daha umut verici olan kısım, akıllı telefonu sadece 18 dakikada tamamen güne hazır hale getiren 120W Hiper Şarj uyumluluğu. .

5. OnePlus 9 Pro

OnePlus 9 Pro

OnePlus 9 Pro, şirketin OnePlus 8 ve 8T tasarımlarını birleştirmeye karar verdiği markanın en son lansmanıdır. En son girişim, kullanıcıların tüm bu süre boyunca keyif aldığı tüm patentli OnePlus özellikleriyle birlikte gelir. Kameralarla ilgili olarak, 16MP Selfie Çekim Lensi ile birlikte arka ön tarafta sağlam bir Dörtlü Kamera kurulumuna erişebileceksiniz.

6. Samsung Galaxy Z Fold 4

Samsung Galaxy Z Fold 4

Samsung Galaxy Z Fold 4 5G, kullanıcıların keyfini çıkarması için harika işlevlerle dolu katlanabilir bir tasarıma sahip. Bu kullanışlı akıllı telefon, diğerlerinden sıyrılmak için devasa dahili depolama, sağlam bir yonga seti ve 12 GB RAM içeriyor. Kamera profiline gelince, Samsung cihazı kusursuz çekimler vaat ediyor.

7. Huawei Mate 50 Pro

Huawei Mate 50 Pro

Huawei Mate 50 Pro, güçlü bir yapılandırma paketine, duyarlı bir ekrana ve kararlı bir kamera kurulumuna sahip olduğu düşünüldüğünde akıllı bir seçim olarak öne çıkıyor. Ayrıca, geniş dahili depolama, hızlı şarj etme ve parmak izi sensörü gibi diğer özellikleri de bireysel kullanıcıların keyfini çıkarması için tatmin edici bir çalışma deneyimi sunar.

8. Xiaomi 12T Pro

Xiaomi 12T Pro

Xiaomi 12T Pro 5G, tek bir hızlı şarjla akıllı kamera işlevleri, olağanüstü görseller ve uzun süreli kullanım sunmayı vaat eden övgüye değer bir cihazdır. Ek olarak, içinde bulunan güçlü yonga seti, Sekiz çekirdekli CPU ve 8 GB RAM de bireysel kullanıcılara en üst düzeyde performans sunmak için üretilmiştir.

9. Samsung Galaxy S22 Plus

Samsung Galaxy S2 Plus

Samsung Galaxy S22 Plus, çeşitli açık özelliklerle donatılmış bir amiral gemisi ürünüdür. Cihaz, 128 GB dahili depolaması ve Hızlı Şarj teknolojisi ile uyumlu güçlü bataryası sayesinde uzun vadede sorunsuz performans vaat ediyor. Hareket halindeyken etkileyici portreler çekmek için belirli özelliği de kullanabilirsiniz.

10. Poco F4 GT

Poco F4 GT

Amiral gemisi sınıfı yonga seti, ışık hızında CPU ve 8 GB RAM ile POCO F4 GT, tatmin edici bir kullanıcı deneyimi vaat ediyor. Ayrıca cihaz, tutarlı performans sunan 120 W Hiper Şarj uyumlu bir pil düzenine sahiptir.