Kartal sahilinde denize atlayarak intihar etti

Kartal’da sahilde deniz kenarında bir kişi, denize atlayarak intihar etti. Denize atlayarak intihar ettiği düşünülen kişiyi arama ve kurtarma çalışmaları başlatıldı.

Olay saat 09:00 sıralarında Kartal sahilinde meydana geldi. Bir temizlik işçisi tarafından deniz kenarındaki kayalıkların üstünde intihar notu, ayakkabı ve kimlik kartı bulundu. İhbar üzerine olay yerine polis ekipleri ve deniz arama kurtarma ekipleri intikal etti.

Polisin yaptığı incelemede eşyaların Murat K. isimli 41 yaşındaki genç bir adama ait olduğu tespit edildi. İntihar notunda, “Ailem sizi çok seviyorum, beni affedin. Hakkınızı helal edin. Ben bu dünyada yaşamayı başaramadım. Çocuklarıma sahip çıkın. Güzel yaşayın. Elveda.” diye yazdığı belirlendi.

intihar notu

Murat K.’nın neden intihar ettiği, gerçekten intihar edip etmediği, arama kurtarma çalışmaları sonucu denizde bedeni bulunduğunda cevap bulacak. Polis olayla ilgili geniş kapsamlı bir soruşturma başlattı. Murat K.’nın intiharı aile içi bir sorun sonucu yaşanan bir cinnet mi yoksa ekonomik nedenlerle alınmış bir karar mı olup olmadığı soruşturma sonucu ortaya çıkacak.