Netflix’teki en iyi 10 aile ve çocuk filmi

Hep beraber film izlemek, aile ile vakit geçirmenin harika bir yoludur. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda muhteşem Netflix çocuk filmiyle, tüm akşamınızı akış hizmetinde gezinerek kolayca geçirebilirsiniz. Netflix, çocuklarınızı eğlendirmeye yardımcı olmak için burada. Şu sıralar çocukları evde meşgul etmek için yapabileceğiniz en iyi şeylerden biri de Netflix’te çocuk filmleri izlemek. Akış platformu, çocuklara uygun sağlam bir içerik seçimi sunar, bu nedenle denemeniz, yeniden keşfetmeniz ve bir hit iseler muhtemelen sonsuza kadar yeniden izlemeniz için favorilerimizi seçtik. İşte Netflix’te şu anda mevcut olan en iyi 10 çocuk filmi.

Netflix’teki en iyi çocuk ve aile filmlerinin özel olarak seçilmiş bir listesini hazırladık, bu liste çoğu yaştan çocuğun zevk alması için en iyi film izleme seçeneklerini sunmaya çalışır. Animasyon özelliklerinden gerçek hayattaki kahramanların aksiyon hikayelerine kadar çeşitlilik gösterir. Netflix’teki en iyi aile ve çocuk filmleri listemizde her tür stüdyodan, her türden dönemden ve her türden film yer alır. Dolayısıyla, hem çocukların hem de ebeveynlerin keyif alacağı mükemmel görüntüleme seçeneğini arıyorsanız, burada bir şeyler bulacağınızdan oldukça eminiz. Aşağıda Netflix’teki en iyi aile filmlerinin tam listesine göz atın.

Rüzgârı Dizginleyen Çocuk

(Fotoğraf yukarıdadır) The Boy Who Harnessed the Wind – 2019 – IMDb 7,6/10

Gerçek bir hikayeye dayanan bu film, Afrika’da yaşayan ve kendi kendine mühendislik öğreten bir çocuğu anlatıyor. Köyü kuraklık yaşadığında, bir su pompasına güç sağlayabilecek bir türbin yaratmak için büyük planları vardır.

Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde

Spider-Man: Into the Spider-Verse – 2018 – IMDb 8,4/10

Spider-Man Into the SpiderVerse

Boyutlar arası portalların açılışıyla ilgili bir olayın ardından Örümcek-genç Miles Morales, alternatif dünyadaki dostları tarafından ziyaret edilir. Birlikte, evrenin çöküşünü önlemek için ekip oluşturmaları gerekir. Bu süper kahraman hikayesi, dudak uçuklatan bir animasyon ve herkesin nasıl kahraman olabileceğine dair bir mesaj içeriyor.

Mary Poppins: Sihirli Dadı

Mary Poppins Returns – 2018 – IMDb 6,7/10

Mary Poppins Returns

1964 orijinalinin bu yeni devam filminde, en sevdiğimiz büyülü dadımız (Emily Blunt) Mary Poppins olaylarından 25 yıl sonra geri dönüyor ve bir kaşık şeker kadar eğlenceli.

Ralph ve İnternet – Oyunbozan Ralph 2

Ralph Breaks the Internet – 2018 – IMDb 7,0/10

Ralph Breaks the Internet

Ralph ve Vanellope internete giriyor ve çevrimiçi ilgi hakkında yetişkinlerin bile yararlanabileceği gerçekleri öğreniyor.

Denizin Şarkısı

Song of the Sea – 2014 – IMDb 8,1/10

Song of the Sea

Oscar adayı The Secret of Kells’in yaratıcılarından bu İrlanda yapımı animasyon filmi, özel bir türün sonuncusu olan bir erkek ve kız kardeşin hikayesini anlatıyor: Onlar gerçekten kuru topraklarda insanlara dönüşen foklar. Birlikte denize geri dönmek için bir maceraya atılırlar.

Hugo

2011 – IMDb 7,5/10

Hugo

Martin Scorsese’nin YA’nın The Invention of Hugo Cabret adlı kitabına dayanan bu büyüleyici filmi, Paris tren istasyonunda yalnız yaşayan genç bir yetimi konu alıyor. Sonraki hikaye tuhaf ve büyüleyicidir ve tüm ailenin seveceği unutulmaz bir sinema kutlamasıdır.

Prenses ve Kurbağa

The Princess and the Frog – 2009 – IMDb 7,1/10

the princess and the frog

Tiana, eski peri masalında bir kurbağayı prense dönüştürmek yerine kurbağaya dönüşür ve yeniden eski haline dönmek için bir maceraya atılır. Her şey, Caz Çağı boyunca New Orleans fonunda geçiyor.

Rango

2011 – IMDb 7,2/10

Rango

Rango, görünüşte, kendini zor bir serseri olarak resmettiği, diğer konuşan hayvanların yaşadığı, talihsiz bir Batı kasabasına tökezleyen evcil bir bukalemunun peşine düşer. Çaresiz kasaba halkı, yeni şerifleri olması için Rango’ya yalvarır ve neşe başlar. Animasyon filminde efsane Roger Deakins imzalı inanılmaz sinematografi ve Batı türünden büyük ölçüde etkilenen çarpıcı görseller yer alıyor.

Küçük Prens

Le Petit Prince – 2015 – IMDb 7,7/10

Le Petit Prince

Küçük Prens, kendine özgü hikayelerini anlatan bir havacı ile arkadaş olan küçük bir kızın hikayesidir. Bir asteroid üzerinde yaşayan küçük çocuğu öğrenirler. Hikayeler onun hayal gücünü ateşler ve macerayı kucaklamayı öğrenir.

ParaNorman

2012 – IMDb 7,0/10

ParaNorman

Norman Babcock, ölü insanlarla konuşabilen tamamen normal bir 11 yaşında çocuktur. Tüyler ürpertici bir vizyon ve uğursuz bir uyarıdan sonra Norman, kasabasını bir cadının lanetinden kurtarmak için bir göreve çıkar. Ancak hikayesinde göründüğünden çok daha fazlası vardır. Şu anda kasabayı kuşatan ruhlarla iletişim kurabilen tek kişi olarak Normal, hem insan dünyasını hem de ona musallat olan güçleri kurtarmalıdır.