Who Killed Sara 3. sezon ne zaman?

Latin cinayet gizemi “Who Killed Sara” veya “Sara’yı Kim Öldürdü?” dizisi, 24 Mart’ta ilk sezonu yayınlandıktan sonra 19 Mayıs’ta ikinci sezonu ile karşımıza çıktı. Artık mevcut 18 bölümün keyfini çıkarma şansınız olduğuna göre, dizinin cinayet ve çevresindeki olaylarla ilgili beklenmedik açıklamalarından hâlâ şaşkınlık duyuyor olmanız doğal. Ya da herkesin Sara’yı öldürmüş olabileceğine ya da bu konuda kimsenin öldürmediğine işaret eden tüm dudak uçuklatan ifşaatlar.

Ve bağlanması gereken tüm kırmızı halkalar ve gevşek ipler göz önüne alındığında, tam olarak ne zaman daha fazlasını göreceğinizi merak ediyor olabilirsiniz. Ne de olsa izleyiciler, ana karakter Alex’i (Manolo Cardona) uzun yıllar hapiste tutan suçta, genç kadını kimin öldürdüğünü hala bilmiyorlar. İşler daha az değil, daha karmaşık hale geliyor gibi görünüyor, ki bu sadece üçüncü bir sezonun ele alabileceği bir konu olabilir. İşte “Sara’yı Kim Öldürdü?” dizisinin geleceği hakkında bildiklerimiz.

Who Killed Sara 3. sezon çıkış tarihi

Who Killed Sara 3. sezon çıkış tarihi, 18 Mayıs 2022 olarak açıklandı. Sezonun tüm bölümleri aynı tarihte Netflix’te olacak.

İkinci sezonun sonuna geldiyseniz, sekizinci ve son bölümün jeneriğinin sonunda sizi güzel bir haber bekliyordu: Netflix ekranında “Resmi: Bir Sezon Daha Geliyor” yazıyordu.

Ama şu ana kadar hayranların bildiği tek şey bu. Netflix tarafından üçüncü sezonun kaç bölüm olacağı (Sekiz bölüm, Sezon 2 gibi mi? Veya 10 bölüm, Sezon 1 gibi mi?) ve dizinin şu ana kadar ortaya çıkan sorunları çözüp çözmeyeceği konusunda bir açıklama yapılmadı.

Akış devi, her ikisini de COVID-19 protokolleri altında arka arkaya çekildiğini bildirildiği için 1. ve 2. Sezon arasında hayranları çok fazla bekletmedi. Ancak, hayranların üçüncü sezon için ne kadar beklemek zorunda kalacağı belli değil. Netflix’in ikinci sezon yayınlanmadan önce açıkça yeşil ışık yakması iyi bir haber, ancak dizinin üretime geçtiğine dair bir haber yok, bu da 2. Sezon ile 3. Sezon arasında biraz daha uzun olacağını gösterebilir.

Who Killed Sara 3. sezon oyuncular

Sıralı olay örgüleri göz önüne alındığında, önceki sezonların kadrosunun 3. Sezon için geri dönmesini bekleyebilirsiniz. Onlar da Sara’yı kimin öldürdüğünü bilmek istiyorlar!

Şovun 2. Sezonunda Kolombiyalı aktör Cardona, Sara’yı kimin öldürdüğünü bulmaya çalışan ana karakter Alex Guzmán’ı canlandırıyor (ya da o mu öldürdü?). Başlarda kesinlikle iyi bir şüpheli gibi görünen eski erkek arkadaşı Rodolfo Lazcano’dan (Alejandro Nones) kontrol eden patrik César Lazcano’ya (Ginés García Millán) kadar hemen hemen herkes onun cinayetinde şüpheli gibi görünüyor. Oyuncu kadrosunda ayrıca Mariana Lazcano (Claudia Ramírez), gözden düşmüş Lazcano oğlu José María “Chema” (Eugenio Siller), Alex’in sevgilisi ve Lazcano’nun en küçük kızı Elisa Lazcano (Carolina Miranda) ve kız kardeşler Marifer (Litzy) ve Clara (Fátima) yer alıyor. Nicandro’yu Matías Novoa canlandırıyor.

Elbette, Ximena Lamadrid’in canlandırdığı Sara’nın kendisi de var. Marifer ve Clara’nın (muhtemelen) Sara’ya (birkaç kişiyle birlikte) ölümde katıldıkları için geri dönüp dönmeyecekleri belli değil. César’ın öldüğü açıklandı. Ayrıca 3. Sezon’da karışıma yeni karakterlerin eklenip eklenmeyeceği de belli değil, ancak şimdiden olası katillerin oldukça büyük bir listesinin olduğunu düşünüyoruz.

Who Killed Sara Sezon 3 konusu

3. Sezonun ilk ikisiyle aynı şeye odaklanacağı oldukça açık: Sara’yı öldürmekten kimin sorumlu olduğunu bulmak.

2. Sezonun sonunda, Marifer, cinayeti itiraf ettiğinde hayranlar şok oldu, ancak izleyiciler daha sonra, diğer cinayetlerden sorumlu görünse de, eyleminin aslında itibari ölümle sonuçlanmadığını öğrendiler. Marifer’in yangından sağ kurtulup kurtulmadığını elbette bilmiyoruz. Sonunda, Sara’nın psikiyatristine telefonda yaptığı şifreli bir yorumla bunun yerine Nicandro’nun olaya karışacağı görülüyordu.

Chema, suçlu olmadığı cinayetleri itiraf etti ve bu da geleceği için iyiye işaret değil. Ve Alex, ailesinin kumarhanesini ateşe vermedeki intihar eyleminin ardından son bölümde Elisa’yı kurtardı.