Maltepe Konser Takvimi 2024

Ne tür müzik seversiniz? Neredeyse kesinlikle Maltepe’de bulacaksınız. Bu gece, bu hafta sonu ve gelecekte Maltepe’de hangi konserlerin olacağını görmek için aşağıdaki listelere bakın. Maltepe konser takvimi sayfası sürekli olarak size en yeni konserlerin haberini verecek.

Rock, pop ve danstan caz, opera ve klasik müziğe, Maltepe yılın her ayı inanılmaz bir müzik sahnesiyle dolup taşıyor. Maltepe’de muhteşem bir dizi ikonik canlı müzik mekanı, ayrıca ilçenin dört bir yanına dağılmış kulüpler, konser salonları ve gece kulüpleri var. Bu Maltepe müzik rehberi ile Maltepe’deki konserleri, festivalleri ve daha fazla müzik etkinliğini keşfedin.

Maltepe Konser Takvimi

– 27 Şubat 19:00’da Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde ENSAMBLE CLASİCO DE GUITARRAS sahne alacak. Jesùs Omar GUTİÉRREZ YANEZ’in yönetimi altında olan Klasik Gitar Topluluğu’nun kökenleri Alfonso MORENO, Minerva GARİBAY, Jesùs Ruiz ve Cecilia LÓPEZ’den oluşan ”Aranjuez Quartet”e dayanır. Hoca Alfonso MORENO’nun çabaları ve Rektör Dr. Roberto BRAVO GARZÒN’un ilgisi sayesinde, 1979’da Üniversite Veracruzana’nın bir sanat grubu olarak kurulan grubun Üyeleri ulusal ve uluslarararası yarışmalarda ödül almış profesyonel gitaristlerden oluşmaktadır.

Maltepe’de belediye destekli düzenlenen konserler, genelde Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde ücretsiz olarak sunulmaktadır. Konsere gitmek için bilet almanıza gerek olmaz, ancak TKSM’nin sitesinden en erken 2 gün öncesinden itibaren ücretsiz davetiye alarak konsere girebilirsiniz.