Kartal Belediyesi Etkinlik Takvimi 2024

Kartal Belediyesi Etkinlik Takvimi, kültür sanat etkinlikleri ile konserleri, tiyatroları, sergileri ve fuarlar gibi bir çok kültürel olayı takip edebilirsiniz.

Etkinlik takvimi ile Kartal’da kutlanan özel günler ve festivaller hakkında detaylı bilgi alabilirsin. Hadi hemen aşağıdaki listeden gitmek istediğin etkinliği seçin ve ajandanıza not edin. En güzel etkinlikler, Kartal Belediyesi sayesinde yıl boyu Kartal’da gerçekleştiriliyor. Hemen harekete geçin ve siz de etkinliklerde yerinizi alın!

Kartal Belediyesi Etkinlik

Kartal Belediyesi’nin güncel etkinlik takvimi aşağıdadır. Ayrıca etkinlik takviminin sonunda, ilgili kültür merkezlerinin adreslerini içeren bağlantıları görebilirsiniz.

18 Şubat 19:00
Tiyatro: Gözyaşı Sarayı Kösem
Çiğdem Tunç Tiyatrosu. 12 yaş sınırı. 120 dakika ve 2 perde. Biletlidir.
- Uğur Mumcu Kültür Merkezi
4 Mart 15:00
Meclis: Kartal Belediye Meclisi
Kartal Belediyesi meclis oturumu.
- Kartal Belediyesi YouTube kanalı
7 Mart 15:00
Meclis: Kartal Belediye Meclisi
Kartal Belediyesi meclis oturumu.
- Kartal Belediyesi YouTube kanalı

Biletli tiyatro oyunları için buradan rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Etkinliklerin yapılacağı kültür merkezlerinin adresleri için bakmanız gereken sayfalar: Bülent Ecevit Kültür Merkezi, Hürriyet Kültür Merkezi, Soğanlık Kültür Merkezi, Yakacık Kültür Merkezi, Uğur Mumcu Kültür Merkezi, Kartal Sanat Tiyatrosu, Eğlenceli Çocuk Kütüphanesi.

Kartal’da tüm vatandaşların ilgisini çekecek çok sayıda etkinlik düzenleniyor. Kartal Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikler ücretsiz olarak vatandaşlara sunuluyor. Kartal Belediyesi, en popüler şarkıcıların ve türkücülerin yer aldığı, çok eğlenceli ve renkli Kartal konserlerini de düzenleyerek beğeni topluyor.

Bu sayfada yer alan Kartal Belediyesi Etkinlik Takviminde belediye tarafından açıklanan etkinlikler güncel olarak yer alacaktır. Bu sayfayı sürekli takip ederek Kartal’da yapılacak etkinliklerden geri kalmazsınız. Açık hava etkinlikleri, yoga etkinlikleri, sabah sporu, tiyatro oyunları, festivaller, söyleşiler, imza günleri ve her türlü renkli etkinlik; Kartal Belediyesi’nin Kartallı vatandaşlara ücretsiz hizmeti olarak yıl boyu sunuluyor.