Havaist sefer saatleri ve durakları

İstanbul Yeni Havalimanı’na ulaşım için Havaist A.Ş’ye ait Havaist otobüslerini kullanabilirsiniz. Şu anda kent genelinde hizmet vermekte olan 10 adet faal Havaist hattı bulunmaktadır. Bu sayfada tüm Havaist hatları ile ilgili detaylı sayfalara ulaşabilir ve güzergah bilgileri, sefer saatleri ve bilet fiyatları gibi detaylı bilgileri elde edebilirsiniz.

Havaist hatları

Aşağıda şu anda aktif olan tüm Havaist hatlarının listesini görebilirsiniz. Her hattın numarası ve kapsamı yazılmıştır. Ayrıca detaylı bilgi görmek istediğiniz hattın üstüne dokunun ve açılan sayfada detaylı bilgileri öğrenin. Örneğin, alttaki hatlardan birinin üstüne dokunursanız açılacak olan sayfadan sefer saatlerini, duraklarını ve ücret bilgisini görebilirsiniz.

HVİST-5 Esenler Otogar – Hasdal – İstanbul Havalimanı

hvist-5-havaist-hatti

Esenler Otogar’dan kalkan HVİST-5 hattı, Hasdal üstünden İstanbul Havalimanı’na gider. Hat ile ilgili detaylı bilgiler almak ve sefer saatlerini öğrenmek için alttaki ekli olan hat sayfasına bakabilirsiniz. 50 kilometre yol ortalama 75 dakika sürer ve bilet ücreti 132 TL’dir.

HVİST-6 Halkalı – Başakşehir – İstanbul Havalimanı

hvist-6-havaist-hatti

Halkalı’dan kalkan HVİST-6 hattı, Başakşehir üstünden İstanbul Havalimanı’na gider. Hat ile ilgili detaylı bilgiler almak ve sefer saatlerini öğrenmek için alttaki ekli olan hat sayfasına bakabilirsiniz. 45 kilometre yol ortalama 90 dakika sürer ve bilet ücreti 125 TL’dir.

HVİST-7 Silivri – Çatalca – İstanbul Havalimanı

havaist 7 silivri catalca

Silivri Otogar’dan kalkan HVİST-7 hattı, Çatalca üstünden İstanbul Havalimanı’na gider. Hat ile ilgili detaylı bilgiler almak ve sefer saatlerini öğrenmek için alttaki ekli olan hat sayfasına bakabilirsiniz. 85 kilometre yol ortalama 120 dakika sürer ve bilet ücreti 215 TL’dir.

HVİST-8 Beylikdüzü – Tüyap – Büyükçekmece – Tepecik – İstanbul Havalimanı

hvist-8-havaist-hatti

Beylikdüzü’nden kalkan HVİST-8 hattı, Tüyap, Büyükçekmece ve Tepecik üstünden İstanbul Havalimanı’na gider. Hat ile ilgili detaylı bilgiler almak ve sefer saatlerini öğrenmek için alttaki ekli olan hat sayfasına bakabilirsiniz. 67 kilometre yol ortalama 90 dakika sürer ve bilet ücreti 165 TL’dir.

HVİST-9 Avcılar – Haramidere – Bahçeşehir – Ispartakule – İstanbul Havalimanı

hvist-9-havaist-hatti

Avcılar’dan kalkan HVİST-9 hattı, Haramidere, Bahçeşehir ve Ispartakule üstünden İstanbul Havalimanı’na gider. Hat ile ilgili detaylı bilgiler almak ve sefer saatlerini öğrenmek için alttaki ekli olan hat sayfasına bakabilirsiniz. 68 kilometre yol ortalama 120 dakika sürer ve bilet ücreti 132 TL’dir.

HVİST-10 Bakırköy – Kuleli – Şirinevler – Ataköy – İstanbul Havalimanı

hvist-10-havaist-hatti

Bakırköy’den kalkan HVİST-10 hattı, Kuleli, Şirinevler ve Ataköy üstünden İstanbul Havalimanı’na gider. Hat ile ilgili detaylı bilgiler almak ve sefer saatlerini öğrenmek için alttaki ekli olan hat sayfasına bakabilirsiniz. 50 kilometre yol ortalama 80 dakika sürer ve bilet ücreti 151 TL’dir.

HVİST-12 Aksaray – Beyazıt – Ayvansaray – Nurtepe-Viyadük – İstanbul Havalimanı

hvist-12-havaist-hatti

Aksaray’dan kalkan HVİST-12 hattı, Beyazıt, Ayvansaray ve Nurtepe-Viyadük üstünden İstanbul Havalimanı’na gider. Hat ile ilgili detaylı bilgiler almak ve sefer saatlerini öğrenmek için alttaki ekli olan hat sayfasına bakabilirsiniz. 53 kilometre yol ortalama 90 dakika sürer ve bilet ücreti 170 TL’dir.

HVİST-13 Sabiha Gökçen Havalimanı – İstanbul Havalimanı

hvist-13-havaist-hatti

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan kalkan HVİST-13 hattı, Kuzey Marmara Otoyolu üstünden İstanbul Havalimanı’na gider. Hat ile ilgili detaylı bilgiler almak ve sefer saatlerini öğrenmek için alttaki ekli olan hat sayfasına bakabilirsiniz. 85 kilometre yol ortalama 120 dakika sürer ve bilet ücreti 215 TL’dir.

HVİST-14 Kadıköy – Acıbadem – Yenisahra – Tepe Üstü – Kavacık – İstanbul Havalimanı

hvist-14-havaist-hatti

Kadıköy’den kalkan HVİST-14 hattı, Acıbadem, Yenisahra, Tepe Üstü ve Kavacık üstünden İstanbul Havalimanı’na gider. Hat ile ilgili detaylı bilgiler almak ve sefer saatlerini öğrenmek için alttaki ekli olan hat sayfasına bakabilirsiniz. 75 kilometre yol ortalama 120 dakika sürer ve bilet ücreti 186 TL’dir.

HVİST-15 Beşiktaş – Zincirlikuyu – 4. Levent – İstanbul Havalimanı

hvist-15-havaist-hatti

Beşiktaş’tan kalkan HVİST-15 hattı, Zincirlikuyu ve 4. Levent üstünden İstanbul Havalimanı’na gider. Hat ile ilgili detaylı bilgiler almak ve sefer saatlerini öğrenmek için alttaki ekli olan hat sayfasına bakabilirsiniz. 48 kilometre yol ortalama 90 dakika sürer ve bilet ücreti 170 TL’dir.

HVİST-16 Taksim – Piyalepaşa – Nurtepe-Viyadük – İstanbul Havalimanı

hvist-16-havaist-hatti

Taksim’den kalkan HVİST-16 hattı, Piyalepaşa ve Nurtepe-Viyadük üstünden İstanbul Havalimanı’na gider. Hat ile ilgili detaylı bilgiler almak ve sefer saatlerini öğrenmek için alttaki ekli olan hat sayfasına bakabilirsiniz. 48 kilometre yol ortalama 90 dakika sürer ve bilet ücreti 170 TL’dir.

Hatlar ile ilgili detaylı bilgi alıp sonraki seyahatinizi daha rahat planlayabilirsiniz. Ayrıca unutmamanız gereken bir konu var. Sefer saatinden en az 6 saat önce Havaist ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Havaist çağrı merkezinin telefon numarası 0850 888 33 34’dür. Şimdiden size iyi yolculuklar dileriz.