Formula E hangi kanalda?

Tamamen elektrikli araçlardan oluşan Formula E Dünya Şampiyonası’nın Türkiye’deki hayranları, bu sezon da geçen sezonki gibi 16 yarışı canlı olarak Türkçe anlatımla izleme fırsatına sahip olacak.

Formula E’nin Türkiye’deki yayın haklarının hangi kanalda olacağı belli oldu. Formula E’nin 2024 sezonundaki 16 yarışlık takvimindeki her yarış, Eurosport 2’den canlı olarak yayınlanacak.

Formula E canlı izle

Formula E yayıncı kuruluşu Eurosport 2’dir. Eurosport 2 kanalı Digitürk (BeIN Connect), D-Smart, TV+, TiviBu, S Sport Plus, BluTV veya Kablo TV üzerinden izlenebilir. Ayrıca Eurosport Player aboneliği olanlar da yarışları online olarak izleyebilir.

Ayrıca antrenman seanslarını YouTube’dan canlı izleyebilirsiniz. Her iki antrenman seansı için ABB Formula E kanalını kullanabilirsiniz.

Yurt dışında yaşayan Türkler için de kanallar hakkında bilgi veriyoruz. Almanya’da yaşayanlar yarışları Eurosport Player, ProSieben ve Ran.de üzerinden izleyebilirsiniz. Yarışları Azerbaycan’dan ise Eurosport 1, Eurosport Player ve Setanta Sports üzerinden izleyebilirsiniz.