Formula 1 canlı izle: F1 izlemek için uygulamalar

Bu ücretsiz uygulamalar ile tüm Formula 1 yarışlarını akıllı telefonunuzdan yasal ve canlı olarak izleyebileceksiniz.

Formula 1, gezegenin her köşesinden milyonlarca insanın izlediği en önemli uluslararası motor sporları yarışmasıdır. Ayrıca Formula 1 izlemeyi ve özellikle akıllı telefonunuzdan izlemeyi seviyorsanız, bu kılavuzda Android ve iOS cihazlarınızda ücretsiz olarak Formula 1 izlemek için yükleyebileceğiniz en iyi uygulamaları öneriyoruz.

Cep telefonunuzdan at yarışı izlemek veya futbol maçı izlemek için kullandığınız uygulamalarda olduğu gibi, bu listede seçilenler Formula 1 yarışlarını canlı izlemenizi sağlayan araçlardır. Bu ücretsiz uygulamalarla cep telefonunuzdan Lewis Hamilton’ın ustalığının, Max Verstappen’in becerisinin veya Fernando Alonso’nun büyüsünün keyfini çıkarın.

Formula 1 canlı izle

Formula 1’i mobil cihazlarda ücretsiz izlemek için en iyi uygulamaların başında Bein Connect geliyor. Onu TOD takip eder. Bu uygulamaların tamamını indirmek ücretsizdir ve F1 yarışları için mevcut paketinize ek bir ücret ödemeniz gerekmez.

F1 yarışlarını takip edebileceğiniz yabancı kaynaklı uygulamalar da vardır ve Türkiye’de de kullanılabilir. Bunların arasında F1 TV, Wiseplay ve Kodi bulunur. Ayrıca tarayıcı uygulamanız üzerinden erişebileceğiniz FSL gibi siteler mevcuttur.

Formula 1’i canlı veren uygulamalar

Bein Connect

Türkiye’de F1’in canlı yayın hakları Bein Sports kanalındadır. Kanalın canlı yayın uygulaması olan Bein Connect üzerinden yarışları canlı olarak Türkçe spiker ile izleyebilirsiniz.

Bein Sports’u içeren diğer uygulamalar

F1 yarışlarını canlı yayınlayan Bein Sports kanalını Bein Connect’in yanı sıra TOD uygulamalarından da izleyebilirsiniz. F1 yarışlarını Bein Connect veya Digitürk üzerinden izleyebilirsiniz.

F1 TV

Formula 1’i cep telefonunuzda izlemek için başka bir iyi uygulama, hem Android hem de iOS için ücretsiz olarak indirilebilen F1 TV’dir. Premium hizmeti F1 TV Pro aboneliği ile Amerika Birleşik Devletleri veya Portekiz gibi ülkelerden canlı olarak yarışları izleyebilirsiniz. Türkiye gibi yayın hakları sorunları nedeniyle canlı yayın yapılamayan ülkeler için F1 TV, yarışların ertelenmiş tekrarlarını izlemenize izin veriyor.

Wiseplay

Bu ücretsiz medya oynatıcı, w3u ve m3u formatında video listeleri yükleyerek Formula 1’i cep telefonunuzda canlı olarak izlemenizi sağlar. Hızlı bir şekilde ustalaşacağınız basit bir arayüze sahip bir uygulamadır ve aynı zamanda içeriği büyük ekranda görmek için Smart TV’nize göndermenizi sağlar.

Kodi

Kodi, popüler bir medya oynatıcıdır. Kodi ile cep telefonunuzda sakladığınız içerikleri görebilmenin yanı sıra Formula 1’i canlı izlemek için “Eklentiler” yükleyebilirsiniz.