Kartal Belediyesi yaz spor okulu kayıtları

Kartal Belediyesi’nin Kartal’da yaşayan gençlerin ve çocukların yararlanması için başlattığı yaz spor okulları için yeni eğitim-öğretim dönemi kayıtları başlıyor. Yaz okulları için kayıtlar mayıs ayında alınmaya başlanacak. Kayıtlar Kartal Belediyesi’nin resmi internet sitesinden yapılabilecek.

Kartal Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü’nce Kartallı gençlerin ve çocukların hayatlarında spora daha fazla yer vermeleri ve yaz tatillerini daha aktif geçirmeleri amacıyla hazırlanan yaz spor okullarında yeni eğitim-öğretim dönemi için kayıt alınmaya başlanıyor.

Kartal Belediyesi yaz okulu kayıtları

Kartal Belediyesi’nin Kartallı çocuk ve gençlerin yaz dönemini, spor aktiviteleriyle geçirebilme imkanı yarattığı Kartal Belediyesi Yaz Spor Okulu için kayıtlar, mayıs ayında alınmaya başlıyor.

Kayıtların kontenjanla sınırlı olduğu Yaz Spor Okulu’nda öğrenciler jimnastik, basketbol, voleybol, masa tenisi, atletizm, güreş ve eskrim dallarında ücretsiz eğitim alabilecek. Yaz spor okullarında eğitimler Atalar Spor Kompleksi, Uğur Mumcu Kapalı Spor Salonu ve Hürriyet Kültür Merkezi’nde veriliyor.

Kartal’da ikamet eden 7-12 yaş arası çocuklara ücretsiz hizmet sunacak olan Yaz Spor Okulu eğitimleri; 1. Dönem: Haziran – Temmuz, 2. Dönem: Temmuz – Ağustos ve 3. Dönem: Ağustos – Eylül ayları arasında yapılacak.