Kartal indirim çadırı 2024 nerede? Kartal markalar çadırı

İstanbul Kartal’da binlerce çeşit üründe indirimli satışlar yapılan fırsat çadırı, vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor. İndirim çadırında yüzde 70’lere varan indirimler yapılırken, vatandaşlar beğendikleri ürünleri tükenmeden alabilmek için çadıra akın etti.

Bir süre önce yıkılan ve yerine meydan yapılması için çalışmalar yürütülen Kartal Stadı’nın bulunduğu alanda kurulan Marka İndirim Çadırı, binlerce üründe yapılan indirimlerden dolayı vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Vatandaşları memnun eden indirimler sebebiyle ihtiyaç duyulan çok sayıda ürünlere büyük indirimlerle ulaşmak mümkün oluyor.

Kartal markalar çadırı

Çadırda giyimden gıdaya her türlü ürün satılıyor. Kot, pantolon, takım elbise, kravat, gömlek, ceket, bluz, t-sirt, sweetshirt, pastırma, sucuk, etli ekmek, mantı, kaşar peyniri, tulum ve envaı çeşit ürün bulunuyor. Kartal’da markalar çadırına büyük ilgi devam ediyor.

Kartal’daki eski stat meydanına kurulan indirim çadırı, 5 Aralık ile 6 Ocak tarihleri arasında açık kalacak. İndirim çadırının çalışma saatleri, sabah 10:00 ile akşam 22:00 arasındadır. İndirimlerin kısa süreli devam edecek olması sebebiyle vatandaşların yoğun ilgisi her geçen gün daha artıyor.