Snaptube nasıl indirilir? Snaptube ile muzik ve video indirme

Günümüzde müzik indirmek veya dinleyebilmek için kullanabileceğiniz bir sürü uygulama ve platform bulunmakta. Bu platformlar arasında müzik platformları, video indirme platformları, video dönüştürme uygulamaları ve çok daha fazlası var. Fakat şunu hepimiz biliyoruz ki birçok platform, müzik dinleme ve indirme konusunda bazı eksikliklerle kullanıcıların karşısına çıkıyor.

Müzik dinletse bile indirme özelliği yeteri kadar işlevsel olmayabiliyor. İşlevsel olan platformlar ise kullanıcılardan ücret talep ediyor. Bu noktada Snaptube uygulaması, şarkı indirme işleminizi hızlı, ücretsiz ve kolay bir şekilde gerçekleştiriyor. İçeriğimizde bu uygulamayı nerelerde, nasıl kullanabileceğinizi bütün detaylarıyla anlattık.

Snaptube Nedir?

Snaptube, çeşitli video platformlarında bulunan içerikleri tamamen ücretsiz bir şekilde cihazınıza MP3 veya MP4 formatıyla indirmenizi sağlayan bir mobil uygulamadır. Snaptube kullanarak ücretsiz bir şekilde müzik indir MP3 işlemi yapabilirsiniz.

Bu uygulamayı kullanmak için hâliyle müzik indireceğiniz uygulamanın desteklenmesi gerekiyor. Bu konuda endişelenmenize hiç gerek yok, çünkü Snaptube’un desteklediği platformlar oldukça yaygın. Snaptube sayesinde aşağıdaki listede bulunan platformlardan MP4 ve MP3 indirebilirsiniz.

 • TikTok
 • Instagram
 • Twitter
 • Facebook
 • WhatsApp
 • Vimeo
 • 4shared
 • Animeq
 • Funnyordie
 • Vevo

Peki bu uygulamalardan müzik ve video indirme işlemini nasıl mı yapacaksınız? Bunun için önce Snaptube’u kurmalısınız. Yazımızın devamında uygulamayı nasıl kurabileceğinizi ve sonrasında da nasıl şarkı indirmek için kullanabileceğinizi anlattık.

ucretsiz muzik indirmek icin snaptube uygulamasi nasil kullanilir 2

Snaptube APK İndirme Rehberi

Snaptube’un uygulaması, App Store veya Google Play Store’da bulunmamakta. Dolayısıyla Snaptube’u ya APK olarak, ya da uptodown, Aptoide, AppGallery ve GetApps gibi alternatif dosya mağazalarından indirmelisiniz. Kısacası Snaptube’u iPad veya iPhone cihazınıza indirmek isterseniz şansınıza küsün. Fakat Android kullanıyorsanız yukarıda bahsettiğimiz seçeneklerle uygulamayı indirmeniz mümkün. Gelin Snaptube’u APK olarak nasıl indirebileceğinizi adım adım anlatalım.

İndirmeye başlamadan önce telefonunuzun ayarlarından bilinmeyen kaynaklardan uygulama indirme seçeneğini aktifleştirmeniz gerektiğini de hatırlatalım.

 1. İnternet tarayıcınızı açın
 2. snaptubeapp.com sitesine girin
 3. “İndir” butonuna tıklayın
 4. İnen APK dosyasını ya üzerine tıklayarak ya da herhangi bir APK yöneticisini kullanarak cihazınıza kurun
 5. Video ve MP3 indirmeye hazırsınız!

Eğer APK olarak indirmek istemezseniz kullandığınız telefon markasına bağlı olarak alternatif Snaptube müzik indirme programı indirme mağazalarına göz atmak da sizin için iyi bir seçenek olabilir.

Şimdi yapmanız gereken tek şey ise uygulamanın tadını yepyeni müzikler indirerek çıkarmak. Gelin bunu nasıl yapacağınızı da adım adım gösterelim.

Snaptube ile Müzik İndirme Rehberi

Uygulamayı kurmanızın ardından müzik indirebilmek için yapmanız gerekenler oldukça kolay. Aşağıda bahsettiğimiz adımları sırasıyla uygulayarak istediğiniz videoyu MP4 veya MP3 olarak indirmeniz mümkün.

ucretsiz muzik indirmek icin snaptube uygulamasi nasil kullanilir 3

 1. Snaptube’u arka planda açın
 2. Müzik indirmek istediğiniz uygulamaya girin
 3. İndirmek istediğiniz videonun veya müziğin URL adresini kopyalayın
 4. Karşınıza çıkan bildirimde videoyu Snaptube ile indirmek istediğinizi onaylayın. Eğer bildirim çıkmazsa Snaptube uygulamasına girin
 5. Kopyaladığınız URL adresini Snaptube’daki boşluğa yapıştırarak indirmeyi başlatın
 6. İstediğiniz formatı, ses veya görüntü kalitesini seçin

İndirdiğiniz içeriğin tadını çıkarın!

Snaptube ile müzik veya video indirirken sınırlara takılmazsınız, çünkü desteklenen platformlardan hem MP3 hem de MP4 indirme imkânınız bulunur. Örneğin Vimeo veya Dailymotion’da bulunan bir müzik videosunu MP3 olarak indirerek sadece müzik kısmını indirmiş olursunuz. Böylece telefonunuzdan bu müziği internetiniz yokken de dinleyebilir, bunu yaparken de MP4’ün ekstra dosya boyutunu depolamak zorunda kalmazsınız.

Diğer bir yandan TikTok veya Instagram’da gördüğünüz komik bir videoyu kaydetmek isterseniz de MP4 seçeneğini kullanarak videoyu cihazınıza ücretsiz indirebilirsiniz. Snaptube sayesinde indirdiğiniz içeriklere internet erişiminiz yokken de erişebilir, bu sayede diğer platformların ücretleriyle uğraşmadan aradığınız hizmeti bedava, hızlı ve kolay şekilde alabilirsiniz.

Snaptube’un Özellikleri Nelerdir?

Snaptube, herhangi bir ücret ödemeden telefonunuza medya kaydetmenize yardımcı olan kullanıcı dostu bir MP3 ve video indirme uygulamasıdır. Sadece istediğiniz kadar medya dosyasını ücretsiz olarak indirmekle kalmaz, aynı zamanda uygulamaya kaydolmanıza da kesinlikle gerek yoktur. Doğrudan kullanmaya başlayabilirsiniz.

İşte seveceğinize inandığım Snaptube APK’nın bazı özellikleri:

 • İlk olarak, farklı çözünürlükler arasından seçim yapabileceğiniz çok fazla seçenek var. Örneğin, cihazınızda bulunan depolama alanına bağlı olarak 2k video veya 4k video indirebilirsiniz.
 • Yalnızca bir videodan MP3 indirmek istiyorsanız, Snaptube APK videoyu MP3’e dönüştürmenize ve yalnızca şarkıyı indirmenize yardımcı olacaktır.
 • Uygulama, başka bir uygulamaya geçtiğinizde küçülen ve hareket eden bir medya oynatıcıya sahiptir. Resim içinde resim modu çoklu görev yapmanıza yardımcı olduğu için bu harika bir özelliktir.
 • Geceleri medyalara göz atmak için uyumayan insanlar için, Snaptube’un otomatik olarak açılan dahili bir gece modu bulunuyor. Düşük ışık algılandığında Snaptube gözlerinizi bu acıdan kurtarır.

Uygulama güvenlik onayı almıştır ve çoklu kalite kontrollerinden geçmiştir, böylece Android cihazınızda kullanmak için güvenilirdir. Bir haftadan fazla bir süredir kullanıyorum ve herhangi bir sorunla karşılaşmadım.