Apple Etkinliği Canlı Yayını

Apple'ın büyük duyurularının her birini buradan canlı yayın ile izleyebilirsiniz.

Apple, 7 Eylül Çarşamba günü yeni ürünlerini piyasaya sürüyor. Apple Etkinliğini Mac, iPhone, Apple TV ve hatta PC’nizde canlı olarak yukarıdaki canlı yayın videosu ile izleyebilirsiniz.

Apple bazı yeni iPhone’ları sergilemek üzere. Bu olduğunda nerede olacağınızı bildiğinizden emin olsanız iyi olur. 7 Eylül’de TSİ 20:00’da, Tim Cook ve diğerleri. Apple ekosistemindeki en son gelişmelerle ilgili haberlerle bizi eğlendirecek.

Akıllı telefonlar veya akıllı saatler ilginizi çekiyorsa, Apple’ın bir sonraki büyük etkinliğini kaçırmak istemeyeceksiniz. Ancak, çevrimiçi olarak izleyebileceğiniz Apple Eylül etkinliğinin canlı akışını nerede bulabilirim? Endişelenmeyin. Araştırmayı yaptık ve arkanıza yaslanıp önümüzdeki 24 saat içinde Cupertino’dan gelen tüm ürün haberlerinin keyfini çıkarmanıza yardımcı olabiliriz.

Apple genellikle Eylül ayında bir sonbahar ürünü lansmanı düzenler ve burada yeni ürünleri tatil alışveriş sezonu için tam zamanında sunar. Bu yıl, tarihimiz 7 Eylül. Apple’ın ‘Far Out’ etiketli bir sonraki etkinliğini burada canlı olarak izleyebilmeniz için yukarıda yerleştirdiğimiz YouTube videosunu kullanabilirsiniz.

Apple’ın etkinlikte tam olarak ne tanıtacağından emin olamayız, ancak birçok ipucu var. Apple’ın yeni bir iPhone serisi (iPhone 14 serisi) piyasaya süreceği kesin gibi görünüyor, ancak bir sürü yeni Apple Watch (Apple Watch 8 \ Apple Watch SE 2 \ Apple Watch Pro) ve yeni AirPods Pro 2’yi de bekliyoruz. Ayrıca Apple’ın iOS 16 ve macOS Ventura’nın ne zaman indirilmeye hazır olacağını onaylamasını bekliyoruz. Kesinlikle oldukça büyük bir olay gibi görünüyor!