Binance TR referans kodu nedir?

Binance, kullanıcı memnuniyeti ve sağladığı hizmetler sayesinde kısa bir süre içinde en yüksek işlem hacmine sahip kripto para borsası haline geldi. Referans programı ve Binance referans kodu kullanımı bu durumun oluşmasında önemli bir paya sahip. Sonradan diğer borsalar tarafından da kullanılan bu referans programının çıkış noktası Binance borsası. Peki kullanıcı odaklı yaklaşımı ile dikkat çeken bu referans kodu nedir ve ne işe yarıyor?

Binance üyeliği alacak yeni kullanıcılar tarafından Binance TR referans kodu kullanılarak birçok avantajdan yararlanmak mümkün. Yatırımlarınızı daha güçlü hale getirmek ve geri ödemeler almak için Binance referans kodu kullanabilirsiniz.

Kullanıcılarında yarattığı güven ile öne çıkan Binance borsası, 2017 yılında kurulmasına rağmen 2018 yılından dünyanın en popüler borsası oldu. Kullanıcı dostu yaklaşımı ve referans programı ile Binance bu başarıyı katladı. Peki milyonlarca Binance kullanıcısı tarafından tercih edilen bu referral id ne demek? Binance TR hakkında neler bilmek gerekiyor?

Global borsası tüm dünyada kullanılan Binance, pek çok ülkede yerel borsalar oluşturdu ve Türkiye’de bu ülkelerden biri. Yerel bankalar aracılığıyla Binance TR hesabına para yatırmak ve çekmek mümkün. Yani Binance Global’de para kazandığınızda, bu paraya Binance TR aracılığıyla çekebilirsiniz. Peki bu işlemlerinizde ekstra kazanç elde etmenizi sağlayacak olan Binance referans kodu nedir ve nasıl çalışıyor?

Binance TR Referans Kodu Nedir?

Hem Binance Global hem de Binance TR referans kodu kullanımına izin veriyor. Bu referans kodunu kullanarak üye olan kullanıcılar ekstra komisyon indirimi kazanırken, referans kodunun sahibi olan kullanıcılar ise davet ettikleri kullanıcıların işlemlerinden bir miktar kazanç elde ediyor. Yani Binance TR referans kodu da tıpkı Binance referans kodu gibi çalışıyor.

Ekstra komisyon indirimi ve geri ödemeler için kullanılacak olan Binance TR referans kodunu hesabınızdan alabilirsiniz. Peki Binance TR referans kodu nasıl alınır ve sunduğu avantajlar neler?

Binance Referans Kodu Nasıl Alınır?

Binance TR üyeliğiniz açıldığında size özel bir kod üretilir. Bu kod TR borsasına özeldir ve global borsada kullanılması mümkün değildir. Bu kodu arkadaşlarınızla paylaşarak geri ödemeler ve komisyon indirimleri kazanabilirsiniz. Bu ödemeler oldukça küçük rakamlardır fakat işlem büyüklüğüne de bağlı olarak uzun vadede iyi bir birikime dönüşebilir ve yeni yatırımlar için fırsat yaratabilir. Birkaç basit adım referans kodunu almak için yeterli olacaktır.

Hiçbir kullanıcının referans kodu oluşturmak için ekstra bir şey yapması gerekmez çünkü üyelik sırasında bu kod otomatik olarak oluşturulur. Fakat ikinci bir kod oluşturmak için farklı birkaç işlem yapmanız gerekebilir. Binance TR üzerinde yalnızca tek bir kod bulunmaz. Kullanıcılar isterlerse ikinci bir kod oluşturabilir ve bunun bir sınırı yoktur.

Ürettiğiniz farklı Binance TR referans kimliği ya da referans kodları farklı platformlarda paylaşılabilir. Böylelikle farklı platformlardan gelen kullanıcıların size ne kadar para kazandırdığının takibini de yapmanız mümkün olur.

Referans kimliğine erişmek için sağ üst köşede bulunan profil simgesine tıklayın ve açılan menüde referans başlığına gidin. Burada görünen kodu arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Binance TR Referans Kodu Oluşturma

Eğer farklı platformlarda paylaşmak üzere yeni bir kod oluşturmak isterseniz, yine referans başlığına gitmeniz gerekiyor. Bu başlık altında “yeni kod oluştur” seçeneği ile yeni bir kod oluşturmanız mümkün.

Yine aynı sayfadan mevcut kodlardan elde ettiğiniz gelirleri de takip edebilirsiniz. Hem referans kodunu bulma hem de Binance referans kimliği oluşturma işlemleri oldukça kolay işlemlerdir. Kodu oluşturduktan sonra ister kopyalayarak kullanabilir, isterseniz kod altında bulunan “davet et” seçeneğini kullanabilirsiniz.

Binance TR Referans Kodu Avantajları

Komisyon ücretleri tüm borsalar tarafından alınır. Her borsanın belirlemiş olduğu komisyon ücretleri farklıdır. Binance üzerinde komisyon indirimi almak isterseniz referans kodu kullanmanız gerekir.

Ayrıca elinizde BNB bulundurursanız ekstra avantajlardan faydalanmanız da mümkün olur. Yani yüzde 20 bir komisyon indiriminiz varsa, BNB bulundurarak bu indirimi yüzde 25 seviyesine çıkarabilirsiniz.