iPhone’da arama kaydetme uygulaması

iPhone için kullanılabilen bu arama kaydetme uygulamaları ile aramalarınızı kaydedin ve önemli verileri hatırlayın.

Aramaları daha sonra yeniden dinlemek ve randevu veya önemli bilgiler gibi önemli bilgileri hatırlamak istiyorsanız, çağrıları mobil cihazınızdan kolayca kaydetmeniz mümkündür.

Bu, özellikle avukatlık, memurluk veya yöneticilik gerektiren bir mesleğiniz varsa önemlidir. iPhone’dan aramaları nasıl kaydedeceğinizi bilmiyorsanız, bu makalede size işlemi otomatikleştiren bazı uygulamalar göstereceğiz. Bize katılın!

Aşağıda, güvenlik amaçlı veya yalnızca yardımcı olabilecek bilgileri saklamak için iPhone’dan yapılan aramaları kaydetmek için bazı uygulamaları görebilirsiniz.

Phone Call & Voice Recorder

Phone Call & Voice Recorder

Çağrıları kaydetmek için en çok kullanılan uygulamalardan biri, Phone Call & Voice Recorder. Bu aracın yapılandırılması kolaydır, çünkü yalnızca kayıt yapmak için izinleri kabul etmeniz gerekecek ve iPhone’dan alınan ve yapılan aramaları otomatik olarak kaydedecektir. Öne çıkan bir dizi işlevi vardır ve kayıt söz konusu olduğunda bir zaman sınırı yoktur, elbette bu, cihazınızın sahip olduğu alan miktarına bağlı olacaktır. Arayüzü sezgiseldir ve aramaların her birini kolayca düzenleyebilirsiniz.

Call Recorder ◉ ACR MyCalls

Call Recorder ◉ ACR MyCalls

Call Recorder-ACR, uygulamanın çalışmasını optimize eden ve iPhone’unuzdan gelen aramaları kaydetmek için iyi bir araca dönüştüren bir kullanıcı arayüzü sunar. Uygulama yüklendikten sonra arama yapabilecek veya alabileceksiniz ve sistem aramayı kaydetmek isteyip istemediğinizi soran bir bildirim gösterecek, bu şekilde kayıtlarınız üzerinde daha fazla kontrol sahibi olacaksınız. Hepsinden iyisi, kayıt söz konusu olduğunda hiçbir sınırınız olmayacak ve hatta herhangi bir kaydı yönetebilecek, oynatabilecek ve düzenleyebileceksiniz.

Call Recorder ◎ GETCALLS

Call Recorder ◎ GETCALLS

Önemli bir arama almak üzereyseniz ve herhangi bir veri kaybetmek istemiyorsanız, GETCALLS Call Recorder gibi uygulamalara sahip olmak iyidir. Arayüzü her tür kullanıcı için uygun olacak şekilde tasarlanmıştır ve seçenekler çok iyi tanımlanmış ve optimize edilmiştir. Bununla, kayda başlamadan önce aramaları otomatik olarak kaydetmek veya onaylamak için yapılandırabilirsiniz. Ayrıca, sistem her bir aramayı kayıt tarihine göre düzenlemekten sorumludur ve daha fazla rahatlık için bunları özelleştirebilir veya kesebilirsiniz.

Call Recorder iCall

Call Recorder iCall

iPhone’dan gelen aramaları kaydetmek istiyorsanız, iCall Call Recorder başka bir iyi alternatiftir. Sistemi, sezgisel ve çekici bir arayüz altında her türlü aramayı (gelen ve giden) en iyi kalitede ve zaman sınırlaması olmadan kaydetmekten sorumludur. Bu platform ile aramaların her birini yönetmek çok kolay olacak ve her arama bittiğinde, başarıyla kaydedildiğini belirten bir push mesajı gösterecektir. Mesaja dokunursanız, kayıtları sorunsuzca oynatabilir, düzenleyebilir veya paylaşabilirsiniz.

Automatic call recorder

Automatic call recorder

Automatic call recorder, cep telefonunuzdan gelen aramaları kaydetme konusunda başka bir iyi seçenektir. Her tür kullanıcıya uygun minimalist ve sezgisel bir arayüz sunar. iPhone’unuza yüklendikten sonra, uygulama İnternet’e bağlanmaya gerek kalmadan gelen ve giden tüm aramaları kaydetmeye başlayacaktır. Ayrıca bilgilerinizin daha güvenli bir şekilde yedeklenmesi için Gdrive, Onedrive, Dropbox gibi bulutta bir yedeklemeye sahiptir.

Call Recorder – Save & Listen

Call Recorder - Save & Listen

Call Recorder, göze hoş gelen görsel bir arayüze ve yenilikçi ve güncel bir tasarıma sahiptir. Diğer uygulamalar gibi, aramaları kaydetmeye odaklanır ve kullanıcı için çeşitli faydalı işlevleri entegre eder. Ayrıca, aramanın süresinden bağımsız olarak sesi düzenlenebilir metne dönüştürebilir. Bu da yetmezmiş gibi, uygulama aynı zamanda bir ses kaydedici olarak da çalışır ve yazmak zorunda kalmadan hızlı notlar almak için idealdir.

Cally – Call Recorder ACR

Cally - Call Recorder ACR

Her türlü aramayı kaydetmek için sadece klasik bir uygulama arıyorsanız, Call Recorder ACR sizin için iyi bir seçimdir. Temel amacı, aramaları kaydetmek ve bunları kolay ve verimli bir şekilde yönetmektir. Hepsinden iyisi, arayüzü son derece sezgisel olduğundan, özellikle çok az seçeneğe sahip olduğundan, onu kullanmak için uzman olmanıza gerek kalmayacak.

Phone Call Recorder & Listen

Phone Call Recorder & Listen

Phone Call Recorder & Listen, aramaları iPhone’unuzun rahatlığında kaliteli bir şekilde kaydetmenizi sağlar. Bu araçla, aramaların her birini kolayca yönetebilir ve daha fazla rahatlık için düzenleyebilirsiniz. Ve kaydettiğiniz kayıtların çok önemli olduğunu düşünüyorsanız, daha fazla güvenlik garanti ederek, sesin çalınmasına yalnızca sizin erişiminiz olacak şekilde uygulamayı kilitleyebilirsiniz.