İngilizce kelime öğrenme uygulaması

İngilizce kelime dağarcığınızı hızlı ve verimli bir şekilde geliştirmenize yardımcı olacak 8 uygulamayı keşfedin.

Her öğrencinin amacı, en popüler dillerden biri olan İngilizce’yi ana dili gibi konuşmayı öğrenmektir. Ve İngilizce dünyaya yayılmış bir dil olmasına rağmen, çalışmayı ve uygulamayı hak eden bir kelime hazinesi sunar.

Her gün birkaç kelime öğrenmek ve iş fırsatlarınızı geliştirmek istiyorsanız, İngilizce kelime öğrenmek için bu uygulamalardan en iyi şekilde yararlanın. Aşağıda, iPhone’unuzdan İngilizce kelime öğrenmek için bir uygulama listesi görebilirsiniz. Onlarla beyninizi güçlendirebilir ve bilginizi zenginleştirebilirsiniz.

Mondly

mondly

İngilizce bilmek ve öğrenmek için en popüler uygulamalardan biri Mondly. Bu uygulama ile İngilizce becerilerinizi geliştirebilir ve günlük dersler alabilirsiniz. Öğretme sistemi sayesinde kısa sürede İngilizce kelime öğrenebilecek ve hatta cümleler kurmayı ve daha fazlasını öğreneceksiniz.

Mondly ayrıca bir kelimenin veya cümlenin doğru telaffuzunu tespit edebilen gelişmiş ses tanıma özelliğine sahiptir. Ve bilginizi ve kelime dağarcığınızı daha da artırmak istiyorsanız, sohbet odalarına girip insanlarla herhangi bir konuyu konuşmanız mümkün.

Babbel

babbel

iPhone’dan İngilizce kelime öğrenmek istiyorsanız Babbel başka bir iyi alternatif. Bu platform çok kısa sürede harika sonuçlar sunuyor. İngilizce dilini öğrenmek için saatler harcayabileceğiniz sezgisel ve optimize edilmiş bir arayüz sunar. Dersin ilk gününde mevcut seviyenizi gözden geçirmek için kısa bir sınava (sözlü veya yazılı) gireceksiniz.

Ayrıca farklı öğrenme yöntemleri sunar ve ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçebilirsiniz. Ayrıca kendi çalışma programınızı oluşturabilir ve günün etkinliklerini yapmak için hatırlatıcılar ayarlayabilirsiniz.

Ling

ling

Ling, kısa sürede İngilizce kelime dağarcığınızı artırmayı amaçlayan eğlenceli ve kullanımı kolay bir uygulamadır. Her öğrenme oturumu, her bir kelimenin hızlı ve verimli bir şekilde ezberlenmesine yardımcı olacak bir oyun şeklinde temsil edilir.

Her gün uygulama size her biri farklı zorluk seviyesinde 5 yeni kelime gösterecek, bunları yazılı ve sözlü olarak ezberlemeniz gerekiyor. Ayrıca kelimelerin fonetiklerini de çalışabilirsiniz ve eğer iyi bir telaffuza sahip değilseniz, sistem gelişmenize yardımcı olacaktır.

EnglishCentral

EnglishCentral

İngilizce kelime dağarcığınızı güçlendirmenin en iyi yollarından biri kelimeleri ve cümleleri birkaç kez dinlemektir ve EnglishCentral uygulaması iyi bir seçenektir. Ana dili İngilizce olan kişiler arasındaki konuşmaları içeren kısa videolarla dolu bir veri tabanı sunar. Ayrıca kelime kelime dinleyebilecek ve aynı zamanda nasıl yazıldığını görebileceksiniz.

Video bittiğinde, öğrendiklerinizi bir ses dedektörü yardımıyla test etmeniz gerekecek. Hepsinden iyisi, Zoom veya Skype üzerinden kişiselleştirilmiş sınıflar için 1’e 1 özel ders adı verilen bir özellik içerir.

Simpler

simpler

Öğrenme şekliniz çizimler ve seslerden geçiyorsa, Simpler’ı düşünün. Bu uygulama, güzel çizimler ve en iyi kalitede sesler aracılığıyla basit İngilizce kelimeleri öğreten bir kendi kendine öğretme yöntemine sahiptir. Ancak o zaman, inanılmaz polis hikayelerini, tarihi hikayeleri, hayat derslerini ve daha fazlasını izliyor, okuyor veya dinliyor olun, dinlediğini anlama ve kelimeleri ezberlemeyi geliştirebileceksiniz.

LetMeSpeak

LetMeSpeak

LetMeSpeak, çok kısa sürede ana diliniz gibi anlayabileceğiniz ve konuşabileceğiniz çok özel bir öğretim stili sunar. Günlük hayatınızda kullanabileceğiniz 2.000’den fazla yaygın kelime ile İngilizce kelime dağarcığınızı zenginleştirmek için tasarlanmış bir uygulamadır. Herhangi bir sınıfta sıkılmamak için mükemmel olan farklı öğrenme modları sunar. Dersler, İngilizceyi yerel olarak öğrenmeyi ve bilgiyi ortak gerçek hayat senaryolarında kullanabilmeyi amaçlar.

Chatterbug

Chatterbug

Chatterbug, herhangi bir dili, özellikle İngilizce’yi yerel olarak öğrenmek için tasarlanmıştır. Sistemi sayesinde günlük olarak bağlanabilecek ve binlerce katılımcı ile görüntülü görüşme yaparak sohbet edebileceksiniz. Dilbilgisi öğrenebilir veya dili anadili İngilizce olan biriyle pratik yapabilirsiniz. Görüşmelerin zaman sınırı yoktur ve istediğiniz kullanıcılarla konuşabilirsiniz.

LearnEnglish Video

LearnEnglish Videos

LearnEnglish Videos, iPhone’dan İngilizce kelime, sözlü ve yazılı anlama alıştırması yapmak için iyi bir alternatiftir. Öğretme yöntemi, ortak ve gerçek senaryolar içeren bir dizi kısa videodan geçiyor. Bu videoları istediğiniz kadar oynatabilir ve videoların alt kısmında karakterlerin diyaloglarını görebilir, böylece dinlerken okuyabilirsiniz.