Cevizli otobüs durağının camını kim kırıyor?

Kartal’da Cevizli İstasyon otobüs durağının camları her ay kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından kırılıyor. Camı kırılan durak, Üsküdar Caddesi’nde yer alıyor ve “Cevizli İstasyon” olarak adlandırılıyor. Durağın konumu tam olarak Cevizli Marmaray istasyonunun önünde yer alıyor.

Durağın camları ayda bir kere kırılıyor. Peki Cevizli’deki otobüs durağının camlarını kim kırıyor? Bu sorunun cevabı hala belirsiz. Her ay durağın camları kırılıyor ve İBB tarafından camlar yenisi ile değiştiriliyor. Yukarıdaki fotoğrafta Cevizli İstasyon durağının 26 Aralık 2022’deki bir görüntüsü var. Aşağıda ise aynı durağın 20 Ekim 2022’den bir görüntüsü mevcut.

Durak camını kıran kişiyi gördüğünü söyleyen bir görgü tanığının söylediklerine göre, camı kıran kişi sarışın ve boynu tutuk yürüyen, Cevizli bölgesinde oturan birisi. Camı kırarken kullandığı cismin ise demir çubuk olduğu ortaya çıktı.

Cevizli İstasyon durağının camlarını kıran kim?

Herkesin merak ettiği soru belki de durağın camını kimin kırdığı. Bölgedeki vatandaşlar ve durağı kullanan yolcular, durağın camının bir sabah geldiklerinde yerle buz edildiğini görmeye alıştı. İBB de durağın camlarını her kırıldıktan sonra iyi niyetle yeniliyor. Ancak her yenilemeden sonra tekrar kırılıyor.

Durağın camlarını kim kırıyorsa, aslında burada halkın malına zarar verme durumu var. Peki Cevizli’deki otobüs durağının camlarını kim kırıyor? Şimdilik bunun cevabı bilinmiyor. Polis ekiplerinin bir çalışma başlatıp bu faili bulması gerekiyor.

cevizli-durak-kirik-cam
Cevizli İstasyon durağı, 20 Ekim 2022
Fotoğraf lisansı: Kartal 24

Cevizli’de otobüs durağının camları kırıldı

Kartal Orhantepe Mahallesi’nde Üsküdar Caddesi üzerinde Cevizli Marmaray istasyonu karşısında yer alan otobüs durağının camları önceki gece kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından kırıldı.

Bölgedeki vatandaşlardan aldığımız bilgilere göre, durağın camları ayda bir kırılıyor. Durağa zarar verenlerin kim olduğu şimdilik belirsizliğini koruyor.