Fotoğrafları çizime dönüştüren uygulama

Çizimleri seviyor ve fotoğraflarınıza farklı bir dokunuş katmak mı istiyorsunuz? Bu iPhone uygulamaları ile herhangi bir fotoğrafı anında bir çizime dönüştürebilirsiniz. Çizim yapmakla aranız iyi olsun ya da olmasın, günümüzde tek bir uygulama ile cep telefonunuzdan herhangi bir fotoğrafı kolay ve hızlı bir şekilde çizime dönüştürmek mümkün.

Resimlerinize benzersiz ve farklı bir stil kazandırmanın bir yolunu arıyorsanız, size iPhone’unuzdaki fotoğrafları çizimlere dönüştürmek için en iyi uygulamaların bir derlemesini bırakıyoruz. Yağlı boya, sulu boya, soyut resim hayranı mısınız yoksa eskiz stilini mi tercih ediyorsunuz? Zevkiniz ne olursa olsun, bu uygulamalarla size en uygun olanı seçmek için sonsuz seçeneğiniz olacak.

Prisma: Photo Editor, Filters

Prisma

Prisma, fotoğrafları saniyeler içinde inanılmaz dijital çizimlere dönüştürmek için mükemmel uygulamalardan biridir. 500’den fazla farklı stile sahiptir, böylece en çok beğendiğinizi seçebilirsiniz. Farklı araçlarıyla fotoğrafınızı belirli bir nesneye veya arka plana göre özelleştirebilirsiniz. Ayrıca, resimlerinize farklı bir stil kazandıracak canlı çerçeveler ekleyebileceksiniz.

Bu yetmezmiş gibi, Prisma herhangi bir görüntünün arka planını düzenlemenize ve onu beğendiğiniz veya sahneyle birleştirdiğiniz bir başkasıyla değiştirmenize olanak tanır. Yüzlerce önceden hazırlanmış renkli arka plan ve şablon arasından seçim yapın veya galerinizden bir tane içe aktarın.

Clip2Comic Caricatura & Avatar

Clip2Comic

Eğer çizgi roman tarzını seviyorsanız Clip2Comic beğeneceğiniz bir uygulamadır. Herhangi bir fotoğrafı veya videoyu tek bir dokunuşla inanılmaz yüksek kaliteli çizimlere, karikatürlere veya eskizlere dönüştürün. Çoklu fonksiyonları arasında, en saf çizgi film tarzında animasyonlu videolar oluşturma imkanı bulacaksınız.

8’den fazla çizim filtresi, çizgi roman stili ve eskiz arasından seçim yapabileceksiniz. Ayrıca, fotoğraflarınızı kırpabileceğiniz ve parlaklık, doygunluk ve kontrast gibi temel parametreleri ayarlayabileceğiniz çok eksiksiz bir resim düzenleyiciye sahiptir. Bazı ekstra seçeneklere sahip premium bir sürüm sunmasına rağmen tamamen ücretsizdir.

Painnt – Art & Cartoon Filters

Painnt

Dijital çizim ve karikatür stili hayranları için, Paintnt, fotoğraflarınıza tek dokunuşla inanılmaz bir görünüm kazandırmanıza yardımcı olacak 2000’den fazla benzersiz filtreye sahiptir.

Bu fotoğraf düzenleyici, anında özgün sanat eserleri yaratmanıza yardımcı olacak çok çeşitli eksiksiz araçlar sunar. Resim, resim, fotoğraf veya çizim, her zevke ve ihtiyaca göre bir seçenek var.

Ücretsiz sürümünde çözünürlük ve filigranla ilgili bazı sınırlamalarınız olacak, gerçekten yararlanmak istiyorsanız size çok uygun fiyatlarla farklı planlar sunan premium sürümüyle kolayca çözebileceğiniz bir şey.

Sketch Photo Maker

Sketch Photo Maker

Fotoğraflarınızı çizimlere ve eskizlere dönüştürecek bir uygulama arıyorsanız Sketch Photo Maker, denemeniz gereken bir araçtır. İşlemi çok basittir, sadece galeriden fotoğrafınızı seçmeniz veya uygulamanın kendisinden bir tane çekmeniz, istediğiniz efekti seçmeniz, uygulamanız yeterlidir ve hepsi bu kadar. Hızlı ve kolay!

Ek olarak metin, alıntılar, memler, fotoğraf alt yazıları ve hatta sanatsal tipografi gibi diğer öğeleri ekleyebilirsiniz; bunların tümü, çiziminizin benzersiz olması için her yönü tamamen özelleştirme olanağıyla birlikte. Şüphesiz, denemelisiniz.

ToonMe – Cartoon Yourself

ToonMe

Çizgi film tarzı çizimler sizin işinizse, ToonMe çizgi film tarzı portreler oluşturmak için mükemmel bir uygulamadır. Yapay Zekası sayesinde profesyonel sonuçlarla benzersiz görüntüler oluşturabilmektedir.

Şimdi, bu uygulamanın ana özelliklerinden biri, dünyanın en popüler çizgi filmlerinden çok çeşitli görünümlerdir. Aynı şekilde dijital çalışmanız için farklı şablonlar, stiller ve formatlar arasından seçim yapabilirsiniz.

Pencil Sketch Photo Editor

Pencil Sketch Photo Editor

Daha klasik ve gerçekçi bir stili tercih edenler için, Pencil Sketch, kurşun kalem ve mürekkebin en saf tarzında eskizler oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir fotoğraf editörüdür. Evet, sanki onları kendi ellerinizle yapıyormuşsunuz gibi.

Başlıca özellikleri arasında mürekkep veya kurşun kalem efektlerini seçme, mümkün olan en gerçekçi sonucu elde etmek için efektleri ayarlama, uygulamanın yerel kamerasından fotoğraf çekme ve sosyal ağlarınızda paylaşma yeteneği yer alır.

Photo Lab Editor

Photo Lab Editor

Photo Lab, fotoğrafları çizimlere dönüştürmek için bu uygulamalardan çok daha fazlasıdır, fotomontajlar, fotoğraf efektleri, kolajlar ve çok daha fazlasını oluşturmak için inanılmaz bir araçtır.

Kullanıcı dostu arayüzü ve varsayılan efektleri size birinci sınıf bir deneyim sunar, bu da bu alanda deneyiminiz olmasa bile kullanımı çok kolaylaştırır. Otomatik yüz algılamalı fotomontaj sistemi, denemeniz gereken diğer işlevleri tamamlamanın yanı sıra, anında inanılmaz ve profesyonel sonuçlar oluşturmanıza olanak tanır.

Brushstroke

Brushstroke

Brushstroke, bir fotoğrafı çizime dönüştürmek isteyenler için mükemmel uygulamalardan biridir. Çok çeşitli boyama stilleri, farklı renk paletleriyle oynama imkanı ve geniş tuval ve yüzey kataloğu, onu listedeki en eksiksizler arasına yerleştiriyor.

Bu da yetmezmiş gibi, videolarınızı da dönüştürebilirsiniz. Evet, okuduğunuz gibi. Yaratıcılığınızı imzalayın, sosyal ağlarda paylaşın ve çok daha fazlasını tek bir yerden yapın.