Diş teli simülasyon uygulaması

Diş telleri ile nasıl görüneceğinizi hiç merak ettiniz mi? Bu simülasyon uygulamaları ile kısa sürede öğreneceksiniz.

Braketler, ağız içine yerleştirilen ve ortodontik tedavinin bir parçası olan küçük parçalardır. Dünya çapında milyonlarca insanın gülüşünü iyileştirmek için tasarlandılar. Bununla birlikte, bazıları onları çirkin sorunlara neden oldukları için yerleştirmekten korkuyor.

Bununla birlikte, ortodontik dişlerinizin oldukça gerçekçi bir görünümünü gösteren braket simülatörü uygulamaları vardır. Diş telleriyle dişlerinizin nasıl görüneceğini öğrenmek istiyorsanız, iPhone için bu seçeneklere bir göz atın.

Aşağıda, ortodontik dişlerinizi ağrısız bir şekilde gösterebilen braket simülatörü uygulamalarının bir listesini görebilirsiniz. Ayrıca ligatürlere renk katabilir ve dişlerinizin konumuna göre yönlerini ayarlayabilirsiniz.

Brackets – Editor de Fotos

Brackets – Editor de Fotos

Diş tellerinin dişlerinize uygun olup olmadığını bilmek, Brackets – Editor de Fotos uygulamasıyla o kadar da zor olmayacak. Bu harika fotoğraf düzenleyici, diş tellerinin size ne kadar iyi uyduğunu öğrenme şansı verir.

Minimalist ve sezgisel bir arayüze sahiptir ve seçeneklerin her biri çok iyi organize edilmiş ve ayrıntılıdır. Ek olarak, 66 farklı braket çıkartması arasından seçim yapabilecek veya ayrıca 44 braketli ağız çıkartması arasından seçim yapıp fotoğrafı düzenleyebileceksiniz. Doğrudan uygulamadan fotoğraf çekebilir veya galerinizden bir fotoğraf seçebilirsiniz.

BraceMate

BraceMate

BraceMate, profesyonelliği ve gerçekçiliği nedeniyle ortodontistler tarafından en çok kullanılan uygulamalardan biridir. Özellikle diş teli kullanıcılarına odaklanır ve başka bir renkteki ligatürlerin nasıl görüneceğini bilmek isterler ve bu nedenle ligatürleri değiştirirken akıllıca bir karar vermek isterler.

Bunu kullanmak için, sadece tam takma dişinizin bir özçekimini çekmeniz yeterlidir ve Yapay Zeka sayesinde braketlerin her birini algılayabilecektir, şimdi geriye kalan tek şey tercih ettiğiniz rengi seçmek ve onu kendi tarzınıza göre özelleştirmek.

Brace Yourself 2 Braces Maker

Brace Yourself 2 Braces Maker

Diş telleri ile nasıl görüneceğinizi bilmek istiyorsanız göz önünde bulundurmanız gereken bir başka büyüleyici seçenek de Brace Yourself 2 Braces Maker. Farklı cihaz setleri, renkleri ve boyutları ile karıştırabileceğiniz 70’den fazla farklı dental cihazı entegre eder.

Tıpkı diğer uygulamalarda olduğu gibi, selfie tipi fotoğrafı özelleştirmeniz, istediğiniz diş cihazını seçmeniz ve dişlerin üzerine mümkün olan en iyi şekilde yerleştirmeniz gerekecek. Niteliklerinden biri, fotoğrafta kaç kişi olursa olsun, her birine farklı diş aparatları ekleyebilmenizdir.

Brackets en dientes – Stickers

Brackets en dientes - Stickers

Hızlı bir şekilde ve profesyonel bir şekilde düzenlemek istiyorsanız, mükemmel bir seçenek Brackets en dientes – Stickers. Bu uygulama, özellikle braketleri monte ederken bir fotoğrafı düzenlemenin ne kadar kolay ve hızlı olabileceği konusunda öne çıkıyor.

Bunun için sadece selfie tipi bir fotoğrafın uygulamaya yüklenmesi, 60’tan fazla farklı braket tasarımı arasından seçim yapılması ve seçilen tasarımın otomatik olarak protez üzerine yerleştirilmesi yeterli olacaktır. Ayrıca, tasarımı çok daha profesyonel bir görünüme sahip olacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

Brace Yourself Braces Maker

En iyi diş teli simülasyon uygulamalarından biri Brace Yourself Braces Maker’dır. Hem renk kaplaması hem de tellerin dokuması açısından en gerçekçi tasarımlara sahip olmasıyla göze çarpıyor ve ortodontinin size nasıl görüneceğini bilmek istiyorsanız onu iyi bir seçenek haline getiriyor.

Görsel arayüzü diğer benzer uygulamalara kıyasla en ilkellerden biri olabilir, ancak işini çok iyi yapıyor. Ve beklendiği gibi, dişlerinizin iyi görülebileceği bir selfie tarzı fotoğraf çekmeniz, braketlerin tasarımını seçmeniz, renklendirmeniz ve ihtiyaçlarınıza göre ayarlamanız gerekecek.

Fake Braces Face Photo Editor

Fake Braces Face Photo Editor

Fake Braces Face Photo Editor, çok gerçekçi çıkartmalara sahip bir diş teli simülasyon uygulamasıdır. Çok renkli ve tek renkli tasarımların eşlik ettiği geniş bir katalog seçeneği sunar.

Kolay düzenleme aracı sayesinde fotoğrafı düzenlerken sorun yaşamazsınız çünkü büyütebilir, küçültebilir, her yöne döndürebilir veya basitçe silebilirsiniz.

Düzenleme bittiğinde, kreasyonlarınızı orijinal kalitede dışa aktarabilecek ve sevdiklerinizle paylaşabileceksiniz.

Braces Photo Booth

Braces Photo Booth

Diş tellerinin dişlerinizde nasıl görüneceğini bilmek istiyorsanız göz önünde bulundurmanız gereken son seçeneklerden biri de Braces Photo Booth uygulamasıdır. Braketleri profesyonel olarak eklemek ve hatta daha iyi bir görünüm için dudakları düzenlemek için kullanılır.

Bu platform ile dudaklarınızı büyütebilecek, küçültebilecek, renk katabilecek, görüntünün belirli bölgelerinin parlaklığını artırabilecek veya azaltabilecek, dişlerinizi beyazlatabilecek, görüntüye metin ekleyebilecek ve daha fazlasını yapabileceksiniz.