iPhone için birim dönüştürücü uygulaması

App Store'da bulunan bu uygulamalarla birimleri ve ölçümleri cep telefonunuzun rahatlığında dönüştürün.

Mühendis, mimar, duvar ustası veya öğrenciyseniz, özellikle kesin ölçümler yapmak söz konusu olduğunda, işinizi kolaylaştıran araçlara mutlaka ihtiyacınız olacaktır. Ancak birçok durumda değerler farklı bir birimde ifade edilir ve aynı nitelikteki başka bir birime dönüşümün gerçekleştirilmesi gerekir.

Neyse ki, App Store’da cep boyutunda birim dönüştürücü uygulamaları mevcuttur. Onları görmek ister misiniz? Aşağıda, Apple mağazasında iPhone ve iPad için mevcut olan ölçü birimlerini, para birimlerini ve diğer değerleri dönüştürmek için en iyi uygulamaları görebilirsiniz.

Conversion Calculator, Metric

Conversion Calculator, Metric

Conversion Calculator, ölçü ve büyüklük birimlerini dönüştürmek için tasarlanmış bir dijital hesap makinesidir. Matematik, fizik ve kimya hesaplamalarında yaygın olarak kullanılır. Ek olarak, dijital araç İnternet bağlantısı olmadan mükemmel şekilde çalıştığı için seyahat ediyorsanız çok kullanışlıdır. Hepsinden iyisi, uygulama yalnızca birimleri dönüştürmekle kalmaz, aynı zamanda yemek tarifleri için bardak veya yemek kaşığı ölçümleri, giysi veya ayakkabı boyutları ve döviz bozdurma konusunda da size yardımcı olur.

Unit of measurement converter

Unit of measurement converter

Ölçüm birimleri dönüştürücü, mühendisler veya ilgili alanlar için başka bir iyi alternatiftir. Birkaç adımda ve çok rahat, basit ve güçlü bir arayüz altında ölçü birimlerini dönüştürmekle görevlidir. Bu nedenle, kendinizi birimlerle çalışırken bulursanız ve hızlı bir ölçüm veya büyüklük dönüşümü yapmanız gerekiyorsa, bu sizin en iyi müttefikiniz olabilir. Ve kullanımının zor olup olmadığını merak ediyorsanız, cevap “hayır”. Kullanımı çok kolaydır, çünkü yalnızca sayıları, ondalık sayıları veya kesirleri girmeniz, birimi değiştirmeniz yeterlidir ve bu kadar.

Metric Conversion tool

Metric Conversion tool

Günlük 30.000’den fazla dönüşüme erişim sunan dünya çapında çok popüler bir metrik dönüştürücüdür. Arayüzü hızlı, rahat ve kullanımı kolaydır, bu nedenle onu nasıl kullanacağınızı öğrenmek için çok fazla deneyime ihtiyacınız olmayacak. Tabii ki, tamamen ücretsizdir ve 8 adede kadar anlamlı basamakla dönüşüm sonuçları almanıza olanak tanır.

Unit Converter – Best Unit App

Unit Converter - Best Unit App

Bu uygulamanın sunduğu arayüz, listedeki en güzel ve renkli arayüzlerden biridir. Ayrıca 12 farklı kategori altında dağıtılır: hız, basınç, kütle, zaman, sıcaklık, enerji, para birimi, yakıt sarfiyatı, bilgisayar verileri, uzunluk, hacim, ağırlık. Para birimleri ile ilgili olarak, gerçek zamanlı güncellemeler ile mevcut toplam 155 para birimi için tüm dünya para birimlerini içerir, böylece fiyat değişikliklerini anında kontrol edebilirsiniz.

Unit Ⅽonverter

Unit Ⅽonverter

Arayüzü çok iyi organize edilmiştir, ayrıca hızlı ve çok esnektir. Karmaşık değerleri hesaplayabilir ve uzunluk, para birimi, sıcaklık, alan, hacim, hız, enerji, açı, kuvvet, elektrik, radyoloji ve daha fazlası gibi herhangi bir ölçü birimi arasında hızlı bir şekilde dönüştürme yapabilir.