Yüz gençleştirme uygulamaları

Estetik tedavilere veya ameliyatlara ihtiyaç duymadan birkaç yaş daha genç görünmek ister misiniz? Bu uygulamalar sayesinde sadece cep telefonunuzu kullanarak dakikalar içinde daha genç görünmeniz mümkün.

Yaşlanma doğal bir süreçtir ve maalesef günümüzde kaçınılmazdır. Ancak, bu kötü bir şey olmak zorunda değildir. Her halükarda birkaç yaş daha genç görünmek istemek sadece estetik operasyonlara veya tedavilere bağlı değil, sihir gibi gençleşmek için cep telefonunuzun elinizin altında olması yeterli.

Evet, tıpkı okuduğunuz gibi. Daha genç görünmek için uygulamalar sayesinde, yaşınız kaç olursa olsun, en azından dijital bakış açısıyla geçmişten “ben”inize yolculuk yapmak mümkün. Bu uygulamaların neler olduğunu ve nasıl kullanılacağını öğrenmek istiyorsanız aşağıda size her şeyi detaylı bir şekilde anlatacağız.

Farklı filtreler, düzenleme araçları ve hatta yapay zeka yardımıyla aşağıda gösterdiğimiz bu uygulamalar sizi saniyeler içinde gençleştirme ve genç halinize götürme gücüne sahiptir.

FaceApp: Perfect Face Editor

FaceApp

FaceApp, mobil cihazlar için yapay zekaya dayalı güçlü ve eksiksiz bir fotoğraf düzenleyicidir. 60’tan fazla fotogerçekçi filtreyle, mükemmel görüntüyü yaratmanıza yardımcı olabilir ve neden olmasın, sizi birkaç yıl öncesine götürebilir. Eşsiz ve eğlenceli fotoğraflar oluşturmak için tasarlanmış çok çeşitli araçlara sahiptir ve neredeyse her ayrıntıyı düzeltmenize olanak tanır. Sivilceleri, kırışıklıkları gidermeye, yüz hatlarını vurgulamaya, yüzünüzü diğer insanlarla değiştirmeye ve çok daha fazlasına. Hepsinden iyisi, tamamen ücretsizdir.

FaceLab: Face Editor, Age Swap

FaceLab

FaceLab, mobil ekranınıza birkaç dokunuşla eğlenebileceğiniz ve arkadaşlarınızla, sosyal ağlarda ve çok daha fazlasını paylaşmak için benzersiz görüntüler oluşturabileceğiniz, fotoğraf filtrelerinde uzmanlaşmış bir uygulamadır. Sunduğu araç çeşitliliği çok geniş ve eksiksizdir. En popüler filtrelerinden bazıları cinsiyet değiştirici, yüz yaşlanması ve tabii ki genç olmak için yüz filtresidir. Zamanda küçük bir yolculuk yapmak istiyorsanız, bunu mümkün kılmanıza yardımcı olacak bir uygulamadır.

Z Camera – Photo Editor Pro

Z Camera

Z Camera, bir fotoğraf filtresi uygulamasından çok daha fazlasıdır, fotoğraflarınızı anında güzelleştirmenizi sağlayan eksiksiz bir araçtır. Mükemmel görüntüyü elde etmenize yardımcı olacak 60’tan fazla farklı filtre stiliyle. Tabii ki bu uygulama ile daha genç görünmek mümkün mü diye merak ediyorsanız size evet diyoruz. Yaşlanma etkileri sayesinde kırışıklıkları yumuşatabilir, saç rengini, ten rengini değiştirebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ve bu, denemeniz gereken fotoğraflarınızı kişiselleştirmek için sahip olduğunuz birçok seçenekten sadece biri.

LoopYa:Face Aging Editor

LoopYa

Yapay zeka sayesinde LoopYa, benzersiz fotoğraflar oluşturmak için farklı filtreler ve efektler uygulamanıza olanak tanır. Şüphesiz onu diğer resim düzenleyicilerden ayıran bir şey, sunduğu çeşitli şablonlar ve özelleştirme seçenekleridir. Örneğin, daha genç görünmek için farklı efektler uygulayabileceğiniz ve hatta yaşlılıkta nasıl görüneceğinizi öğrenebileceğiniz bir yaş tahmini bölümü vardır. Buna çizgi film efektleri, çıkartmalar, memler ekliyoruz ve sosyal ağlarınızda paylaşmak için çok çeşitli şablonlar arasından seçim yapıyoruz.

DailyCam – Face Aging Editor

DailyCam

Fotoğraf düzenleme uygulamalarıyla devam eden DailyCam, fotoğraflarınıza birden fazla stille efektler eklemenize yardımcı olacak eksiksiz bir araçtır. Cep telefonunuzla özgün sanat eserleri yaratmak için komik bir yüz animasyonundan gelişmiş filtrelere kadar. Elbette, zamanda geriye yolculuk yapmanıza izin vermeseydi, daha genç görünmek için uygulamalar listemizde olmazdı. Gençliğinizi yeniden yaşamak mı yoksa yaşlılıkta nasıl görüneceğinizi bilmek mi istiyorsunuz? Tüm bunlar ve çok daha fazlası, gelişmiş filtreleri ve efektleri sayesinde anında mümkün.

Pixel Max – AI Photo Enhancer

Pixel Max

Pixel Max ile fotoğrafları geri yükleyin, görüntüleri canlandırın, herhangi bir fotoğrafı rötuşlayın, kendinize harika bir görünüm kazandırın ve daha genç görünmek için neden zamanda geriye gitmeyesiniz? Bu görüntü düzenleyici, cep telefonunuzdan saniyeler içinde benzersiz portreler oluşturmanıza yardımcı olmak için yapay zeka tarafından desteklenir. Resimlerinizi sorunsuz bir şekilde öne çıkaracağınız çok güçlü, eksiksiz ve kullanımı kolay bir araçtır. Sadece istediğiniz fotoğrafı içe aktarın, en sevdiğiniz efektleri uygulayın ve hepsi bu. O kadar kolay ve hızlı yapabilirsiniz ki.

Reface: Face Swap Videos

Reface

Reface, tek bir yerde ve çok basit bir şekilde fotoğrafları düzenlemek, yüzleri değiştirmek, fotomontajlar, videolar ve süper gerçekçi Gifler yapmak için tasarlanmış eğlenceli ve son derece gelişmiş bir uygulamadır. Olasılıklar sonsuzdur ve yapabileceğiniz en komik ve en şaşırtıcı görüntüleri yaratma konusundaki yaratıcılığınızla sınırlısınız. Kendinizi hiç ünlü birinin yüzüyle hayal ettiniz mi? Reface’in sizin için sahip olduğu birçok seçenekten sadece biri.

Facekit AI

Facekit AI

Son olarak, Facekit AI, farklı gelişmiş yüz analizi teknikleriyle makine öğrenimi teknolojisine sahip bir selfie düzenleme uygulamasıdır. Bununla, mümkün olan en iyi fotomontajları ve görüntü düzenlemeyi saniyeler içinde yapabileceksiniz. Ana özellikleri arasında fotoğraflarınıza farklı stiller uygulama imkanı, kökenlerinizi anında öğrenmek için etnik köken tarayıcısı, sihirli silgisiyle nesneleri veya insanları ortadan kaldırma ve neden olmasın geçmişe yolculuk yapmanızı sağlayacak eskitme seçeneklerini deneme olanağı buluyoruz.