En iyi ücretsiz VPN uygulamaları

iPhone, Android ve Windows için ücretsiz sunulan bu VPN uygulamaları ile güvenli ve sorunsuz bir şekilde gezinin.

VPN’ler, özellikle sansürü ve içeriğin coğrafi olarak engellenmesini atladıkları ve web’de gezinirken daha fazla güvenlik ve gizlilik sundukları için belirli avantajlar sunar. Bu nedenle, uzaktan çalışan kişilerin veya birkaç şehirde şubesi olan şirketlerin anonimlik koruması altında çalışan bu tür hizmetlere ihtiyaç duyması çok yaygındır.

Bu sizin durumunuzsa ve cep telefonunuzun rahatlığında ya da PC’nizde sanal bir özel ağda gezinmek istiyorsanız endişelenmeyin. Bu makalede, bulunabilecek en iyi ücretsiz VPN uygulamaları hakkında bilgi edineceksiniz. Aşağıda, iPhone’unuza ücretsiz olarak yükleyebileceğiniz en iyi ve en popüler VPN uygulamalarını görebilirsiniz.

NordVPN

NordVPN

iPhone için en popüler VPN uygulamalarından biri NordVPN‘dir. Bu uygulama, kullanıcılarına göz atarken güvenlik sağlaması ve birden çok platform için kullanılabilir olması nedeniyle pek çok uygulama arasında öne çıkıyor. Ayrıca, güvenli bir şekilde gezinmek için geniş bir ülke yelpazesine sahiptir ve seçtiğiniz ülkeden bağımsız olarak bağlantı neredeyse anında gerçekleşir. Hepsinden iyisi, İnternet hızı asla sınırlanmayacak, bu nedenle, diğerleri arasında kafeler, havaalanları gibi halka açık ağlarda sakince çalışabileceksiniz. İndirim: Şimdi indirimli olarak NordVPN aboneliği edinebilirsiniz! Hemen teklifi görün!

Windscribe

Windscribe vpn

Başka bir alternatif, daha fütüristik bir tasarıma sahip bir uygulama ile Windscribe VPN’dir. Abonelik paketi satın almadan önce bağlantıyı test etmeyi tercih ederseniz, ücretsiz bir hesabı herhangi bir yükümlülük altına girmeden ve önceden kaydolmak zorunda kalmadan kullanabilirsiniz. Windscribe’de 2 GB veri ve aralarından seçim yapabileceğiniz konumların bir listesi sizi bekliyor. 2 GB yeterli değilse, e-postanızı kullanarak kaydolarak 10 GB veri alabilirsiniz.

ExpressVPN

ExpressVPN

İlk olarak, ExpressVPN’e sahibiz. Navigasyonu, hızı ve kullanıcı arayüzünü %100 iyileştiren optimize edilmiş bir platformdur. Anonim olarak gezinme, akış uygulamalarında diğer ülkelerin kataloğunu görüntüleme ve çok daha fazlası gibi basit görevleri gerçekleştirmek için yeterince iyi olan ücretsiz bir sürüm sunar.

VPN Proxy Master

VPN Proxy Master

Unlimited VPN Proxy Master, diğer VPN’ler gibi İnternet hızını sınırlamama özelliği ile sizi kısa sürede çok sayıda ülkeye bağlamak için tasarlanmış bir uygulamadır. Uygulamayı başlatırken, bağlanmak istediğiniz ülkeyi seçmeniz ve “Başlat”ı tıklamanız yeterlidir. Ve göz atma sınırsız olsa da, başlamak için iyi bir alternatif.

VPN-Wifi Security Easy Proxy

VPN-Wifi Security Easy Proxy

VPN-Wifi Security Easy Proxy, internette güvenle gezinmek için tasarlanmış başka bir iyi uygulamadır. Özellikle özgürce kullanmak için kayıt olmanız gerekmeyeceğinden kullanımı çok kolaydır. Taraması, bant genişliği gibi sınırsızdır ve onunla, modern ve sezgisel bir arayüz altında her gezindiğinizde gizliliğinizi koruyabilecek ve daha güvenli olacaksınız.

Betternet

Betternet

Dikkate alınması gereken en iyi VPN uygulamalarından bir diğeri de Betternet’tir. Bununla tüm verilerinizi şifreleyebilirsiniz ve çevrimiçi etkinliğiniz tamamen anonim ve güvenli olacaktır. Diğer benzer uygulamalar gibi minimalist ve sezgisel bir arayüz sunar ve kullanmak için kayıt olmanız gerekmez. Ayrıca, uygulama sınırsız gezinmenize ve hız sınırlaması olmadan ülkeler arasında geçiş yapmanıza olanak tanır. Portal veya uygulamadan bağımsız olarak, çoklu IP adresleri sayesinde her zaman anonim olarak gezineceksiniz.

McAfee Security: VPN & Privacy

McAfee Security

McAfee, farklı antivirüsler oluşturarak bilgisayarlara güvenlik sunmasıyla karakterize edilmiştir. Artık McAfee Security: VPN & Privacy uygulaması sayesinde gezinirken güvenliğinizi artırmak mümkün. Bu uygulama, onu piyasadaki diğer VPN’lerden üstün kılan belirli özellikleri birleştirir. Tabii ki, kimliğinizi karanlık web sitelerinde korumaya hazır, tamamen güvenli, özel ve anonim bir VPN’dir. Ek olarak, uygulama, ister özel ister genel olsun, WiFi ağlarını taramanıza izin verir ve göz atması sınırsızdır.

TunnelBear

TunnelBear

TunnelBear: Secure VPN & Wifi, veritabanında farklı ülkelerde çok sayıda özel IP adresi barındırıyor ve bu da onu piyasadaki favorilerden biri yapıyor. Bu uygulama son derece sezgiseldir ve bağlantısı güvenlidir ve tamamen anonimdir. Hepsinden iyisi, sistemi ücretsiz olarak 500 MB tarama sağlar, ancak başka bir hesap oluşturmak ve 500 MB’tan daha fazlasının keyfini çıkarmak mümkündür.

Free VPN

Free VPN

Free VPN, güvenli ve hızlı bir şekilde gezinme fırsatı sağlar ve hatta sınırsız tarama ile çok sayıda ülkeye sanal olarak bağlanabileceksiniz. Sözleşmeli olduğunuz tüm bant genişliği ile gezinmenizi sağlayan özel bir “ağ hızlandırma” işlevi içerir. Bunun da ötesinde, otomatik reklam engellemeyi, analitik engellemeyi ve veri izlemeyi destekler.