Kartal’da dehşet evi: İki genç kız öldü

İstanbul Kartal’da bir evde iki genç kız ölü olarak bulundu. Kartal’da yaşları 23 ve 30 olan iki genç kız bir evde ölü olarak bulundu. Aynı evde bir erkek ise bilekleri kesilmiş olarak bulunarak hastaneye kaldırıldı. Olayın cinayet olabileceği belirtiliyor.

Cinayeti itiraf etti

Mustafa P. isimli kişinin Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne bilekleri kesilmiş olarak gelmesinin ardından soruşturma başlatan polis ekipleri, Mustafa P.’nin bir süredir kayıp olan üniversite öğrencileri Dilara G. (23) ve Cansu D. (30)’yi öldürdüğünü itiraf etmesi üzerine harekete geçti.

Polis ekipleri genç kızları ölü olarak buldu

Polis, Cumhuriyet Mahallesi Pelin Sokak’ta Mustafa P.’nin yaşadığı eve gitti ve Dilara G. ile Cansu D.’nin ölü bedenlerini buldu. Olay yerinden gelen ilk bilgilere göre, eski erkek arkadaşı olduğu iddia edilen Mustafa P.’nin evine giden Dilara G. ile arkadaşı Cansu D.’nin ölü olarak bulunduğu öğrenildi. Edinilen bilgilere göre, Dilara G.’nin banyoda boğulmuş olarak bulunduğu ve arkadaşı Cansu D.’nin de bıçaklanmış olduğu bildirildi.

Genç kızlar toprağa verildi

Soruşturmayı genişleten polis ekipleri, Dilara G. ile Cansu D.’nin cinayete kurban gittiklerini tespit etti. Mustafa P.’nin itiraflarını doğrulayan gelişmenin ardından Dilara G. ile Cansu D.’nin cenazeleri bugün toprağa verildi.

Hastanede tedavi altına alınan ve gözaltında tutulan cinayet şüphelisi Mustafa P.’nin ise taburca edildikten sonra hakkında cinayet davası açılacağı öğrenildi.