En iyi göz rengi değiştirme uygulamaları

Bu uygulamalar sayesinde göz bebeklerinizin rengini değiştirin ve farklı sanal kontakt lensleri deneyin.

Farklı bir göz rengiyle nasıl görüneceğinizi hiç merak ettiniz mi? Ve göz rengi kalıcı olmasına rağmen kontakt lensler sayesinde değiştirmenin yolları da var. Neyse ki, gözlerinizin rengini sanal olarak değiştirmenize yardımcı olabilecek mobil uygulamalar var, ancak o zaman doğru renkten tamamen emin olabilirsiniz.

Aşağıda hayallerinizdeki göz rengine sahip olabileceğiniz en iyi sanal kontakt lens uygulamalarını görebilirsiniz.

Eye Color Changer -Enhance Eye

Eye Color Changer -Enhance Eye

Eye Color Changer, yüzlerinde nihai bir değişiklik yapmak isteyenler için bir uygulamadır. Platformları 150’den fazla güzel öğrenci şablonuna ev sahipliği yapar ve sistemleri size her efektin opaklığını ayarlama fırsatı verir. Sunduğu görüntü yüksek kalitededir ve gereksinimlerinize mükemmel şekilde uyar. Hepsinden iyisi, düzenlemeden sonra görüntüyü arkadaşlarınızla paylaşabilir ve görüş alabilirsiniz.

Eye Color Changer – Makeup Tool, Change Eye Color

Eye Color Changer - Makeup Tool

Eye Color Changer, yalnızca yüzünüze sanal makyaj uygulayabilen değil, aynı zamanda göz bebeklerinizin rengini saniyeler içinde değiştirmenize olanak tanıyan çok kullanışlı bir güzellik aracıdır. Platformları, tamamen ücretsiz denemek için 600’den fazla kozmetik kontakt lens içerir, bazıları gerçekçi tonlar ve bazıları doğaldır. Bu da yetmezmiş gibi, doğru rengi elde edene kadar her efektin opaklığını ayarlayabilirsiniz.

Pixl: Face & Red Eye Corrector

Pixl

Pixl mükemmel bir editör, fotoğrafları iyileştirmekten ve bir dergi kapağı modeli gibi görünmekten sorumlu. Bununla rötuş yapabilecek, cildinizin görünümünü iyileştirebilecek, kırmızı göz efektini giderebilecek, saçınızın rengini değiştirebilecek, yüz yapısını yeniden şekillendirebilecek, makyaj uygulayabilecek ve hatta gözlerinizin rengini değiştirebileceksiniz.

Eye Color Changer – Face Makeup

Eye Color Changer -Face Makeup

Eye Color Changer – Face Makeup, göz rengini değiştirmek ve ailenizi ve arkadaşlarınızı şaşırtmak için en iyi uygulamalardan bir diğeridir. Yüz tanıma teknolojisi sayesinde göz tonunuzu değiştirmek için 70’ten fazla güzel şablonu deneyebilecek ve piyasadaki diğer seçenekler gibi her efektin opaklığını basit bir şekilde ayarlayabileceksiniz.

Mood Expressions – Eye Color Change

Mood Expressions

Bu uygulama çok özeldir, çünkü yalnızca göz bebeklerinizin tonunu değiştiremez, aynı zamanda bazı çok özel mizah ifadelerini de içerir. Alabileceğiniz tonlar 3’tür: yeşil, kırmızı ve mavi ve platform 180’den fazla göz ifadesini barındırır. Ayrıca öfke, korku, üzüntü, neşe, tiksinti, duygusallık, şaşkınlığı yansıtabilirsiniz.

Sharingan Eye – Change Color

Sharingan Eye

Naruto destanının hayranıysanız, belki bir noktada Sharingan gözlerine sahip olmak istediniz, iyi haber şu ki, bu uygulama ile hayalinizi gerçekleştirebileceksiniz. Gözlerinizin rengini değiştirebilen ve fotoğraflarınıza Sharingan efekti ekleyebilen bir editördür. Hepsinden iyisi, bunları ihtiyaçlarınıza göre ayarlayabilir ve uyarlayabilir, ayrıca boyutunu değiştirebilir ve anime özel efektleri dahil edebilirsiniz. Yani sadece farklı tonlarda gözlere sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda Naruto animesinden popüler karakterler olan Madara, Itachi, Sasuke, Kakashi’nin gözlerine de sahip olabilirsiniz.