En iyi uzaktan kumanda uygulaması

TV uzaktan kumandasını bulamıyor musunuz? Hasarlı mı? Endişelenmeyin, bunlar iPhone ve Android için bazı uzaktan kumanda uygulamalarıdır.

Uzaktan kumandalar, özellikle Smart TV gibi elektronik cihazlarınız varsa, koltuktan kalkmanıza gerek kalmadan kanal değiştirebildikleri için çok kullanışlıdır.

Ancak bu cihazlar çoğu zaman sürekli olarak yanlış yerlerde unutulmakta ve kullananlar için baş ağrısı haline gelmektedir. İyi haber şu ki, mobil cihazınızı uzaktan kumandaya çeviren uygulamalar var ve şimdi onları öğreneceğiz.

Aşağıda, iPhone’unuzu veya Android telefonunuzu uzaktan kumandaya dönüştürmek için bazı uygulamaları görebilirsiniz. Bu durumda, iletişim WiFi ağı üzerinden olacaktır.

Universal Remote TV Control

Universal Remote TV Control

Universal TV Remote Control, piyasadaki en popüler uygulamalardan biridir ve bunun nedeni, arayüzünün entegre ettiği büyük destektir. Sisteminiz, en popüler ve daha az ticari olan Smart TV’lerle senkronizasyonu destekler. Arayüzü, geleneksel bir denetleyiciyi mükemmel bir şekilde simüle eder ve tek fark, belirli parametreleri ve düğmeleri özelleştirebilecek olmanızdır. Sadece en çok kullanılan akış platformlarına kısayollar oluşturmakla kalmayacak, aynı zamanda farklı profiller de oluşturabileceksiniz.

SamRemote

SamRemote

SamRemote Akıllı TV uzaktan kumandası, Android veya iPhone’unuzu uzaktan kumandaya dönüştürmek için iyi bir alternatiftir. Sistemi sayesinde Smart TV’nizi cep telefonunuzdan birkaç adımda kontrol edebilirsiniz. Bunu yapmak için, aynı WiFi ağına bağlı oldukları sürece TV’yi uygulama ile senkronize etmeniz gerekir. Uygulama, Samsung marka kontrollere benziyor ve arayüzü sezgisel ve minimalist. Bu platform ile farklı kısayollar yapılandırabilir ve hatta en sevdiğiniz programları kaydedebilirsiniz.

TV Remote Universal

TV Remote Universal

Klasik TV uzaktan kumandasını değiştirmenin mükemmel bir yolu, Universal TV Remote Control uygulamasıdır. Bu uygulama ile diğerlerinin yanı sıra her türlü Smart TV, TV BOX, Roku’yu kontrol edebilirsiniz. Hepsinden iyisi, görünümü değiştirmek ve tarzınıza göre özelleştirmek için farklı temalar seçebilirsiniz. Ayrıca tüm yayın platformlarına erişebileceğiniz, televizyon kanallarına doğrudan erişebileceğiniz ve hatta Smart TV’nizde bulunan diğer uygulamaları ekleyebileceğiniz özel bir bölümü vardır.

Universal TV Remote

Universal TV Remote

Minimal, işlevsel ve farklı Smart TV markalarını destekleyen bir uzaktan kumanda uygulaması arıyorsanız, Universal TV Remote Control’ü inceleyin. Bu uygulama, geleneksel kontrolleri çok iyi simüle eder ve sesi artırmak ve azaltmak ve kanalları değiştirmek için gerekli düğmeleri entegre eden farklı modlar arasında seçim yapabileceksiniz. Bu da yetmezmiş gibi, uygulama YouTube, Twitch, Netflix ve daha fazlası gibi bazı doğrudan erişim uygulamalarını entegre eder.

Smart TV Remote Control Plus

Smart TV Remote Control Plus

Smart TV Remote Control Plus, yalnızca çok sayıda Smart TV’yi kontrol etmenize izin vermekle kalmayıp aynı zamanda Apple TV, Roku TV, WebOS, Tizen ve daha fazlası gibi farklı işletim sistemlerini de desteklediği için büyük desteği olan bir uzaktan kumanda uygulamasıdır. Uygulama, aralarında Smart TV’nin otomatik olarak algılanması ve en popüler platformlara doğrudan erişim gibi ilginç işlevlere sahiptir. Görsel arayüzü çok sezgisel, duyarlı ve minimalist olup, Android’lere, iPhone’lara ve iPad’lere sorunsuz bir şekilde uyum sağlar.

Universal remote tv smart

Universal remote tv smart

Evrensel TV Uzaktan Kumandası sayesinde Smart TV’nizi iPhone veya iPad’iniz üzerinden kontrol etmek mümkün olacak. Piyasadaki diğer uygulamalar gibi klasik bir görünüme sahiptir ve etkinleştirildiğinde sanal düğmeleri titreşerek kullanıcı deneyimini daha gerçekçi hale getirir. Ayrıca uygulama, cep telefonu ve TV aynı ağa bağlı olduğu sürece çok sayıda Smart TV markasını ve modelini desteklemektedir. Öte yandan platform, (ses seviyesi, kanallar, gezinme, duraklatma, menü, bilgi, araçlar ve kapatma) için gerekli düğmeleri entegre eder.

Remotie: remote for Samsung TV

Remotie

Samsung TV uzaktan kumandası zarif, minimalist bir tarza sahiptir ve ister Samsung ister başka bir marka olsun, her türlü Smart TV’yi destekler. Buna ek olarak, Netflix gibi platformlarda yazmak ve böylece filmlerin ve dizilerin yerini daha hızlı bulabilmek için mükemmel olan bir klavye işlevini entegre eder. Bu da yetmezmiş gibi, cihazları çok hızlı bir şekilde senkronize edebilecek ve sadece temel düğmeleri gösteren hızlı gezinme modunu seçebileceksiniz.

Remote TV Control

Remote TV Control

Remote TV Control, çok çeşitli işlevleri birleştiren başka bir iyi uzaktan kumanda uygulamasıdır. Herhangi bir Smart TV modelini senkronize edebileceğiniz fütüristik ve minimalist bir görünüm sunar. Bu da yetmezmiş gibi, uygulama size geleneksel uzaktan kumandalarda en çok kullanılan düğmeleri gösterecek olan AppleWatch’ınız aracılığıyla TV’yi kontrol etme imkanı verir.