TikTok filigran kaldırma uygulamalısı

Videolarınızdaki TikTok filigranı ile uğraşmaktan bıktınız mı? Düzeltmek için bu uygulamalara göz atın!

TikTok içeriğini paylaşmaktan keyif alan ancak sinir bozucu filigranı istemeyenlerden misiniz? İşte bunları iPhone’unuzdan tamamen kaldırmak için bazı iyi seçenekler. En iyi 8 uygulama listemizle TikTok filigranı olmadan yüksek kaliteli videoları nasıl indireceğinizi öğrenin.

TikTok’ta gezinirken çok komik veya ilginç bir video bulduğumuz ve onu WhatsApp durumlarında veya herhangi bir sosyal ağda paylaşmak istediğimiz hepimizin başına gelmiştir. Ancak, hiç kimse bu platformdaki videoların indirilirken sahip olduğu sinir bozucu filigranı sevmiyor. Neyse ki, herhangi bir videoyu indirmek için kullanabileceğimiz çeşitli araçlar ve uygulamalar sayesinde bu artık bir sorun değil. Hangileri olduklarını bilmek istiyorsanız, iPhone’unuz ve Android telefonunuz için bu TikTok filigran temizleme uygulamalarına bir göz atın.

App Store’da ve Play Store’da biraz gezinirseniz mutlaka TikTok filigranını kaldırdığını iddia eden yüzlerce uygulama karşınıza çıkacaktır, ancak bunların hepsi bunu en rahat, hızlı ve kolay şekilde yapmıyor. Ancak endişelenmeyin, sizin için hazırladığımız bu uygulama seçenekleriyle, bu sosyal ağdaki herhangi bir videoyu birkaç basit adımda indirip doğrudan telefonunuzun galerisine ve mümkün olan en iyi kalitede kaydedebileceksiniz.

SnapTik- Save TikTok Video

SnapTik

Bu listedeki ilk uygulama, birkaç adımda filigran olmadan herhangi bir TikTok videosunu saniyeler içinde yükleyebileceğiniz çok basit bir araç olan SnapTik’dir. Ancak hepsi bu kadar değil, aynı zamanda size herhangi bir TikTok içeriğini anında yeniden yayınlama, bunu yapmak için en iyi zamanı planlama, favori profillere yer işareti koyma, trend videoları bulma, hashtag’leri kopyalama ve çok daha fazlasını sunar.

SaveTik – Collect & Bookmark

SaveTik

Videolarınızı bu sosyal ağdan kaydetmenin bir başka mükemmel alternatifi de SaveTik, özellikle de videoları nerede, ne zaman ve kimle isterseniz hızlı ve güvenli bir şekilde paylaşmak istiyorsanız. Videolarınızı galeriye kaydettikten sonra, aralarında gezinebilir ve uygulamanın kendisinden kolayca arayabilir, oynatabilir, paylaşabilir ve artık ilginizi çekmeyenleri silebilirsiniz.

TikSaver Videos & Collections

TikSaver

En sevdiğiniz TikTok videolarına yer işareti koyun, istediğiniz zaman izleyin, doğrudan TikSaver’dan indirin ve paylaşın. iPhone’unuz için kullanımı kolay, hızlı ve çok kolay bir uygulama. Hepsinden iyisi, bu uygulamanın keyfini çıkarmak için kayıt olmanıza gerek yok, sadece istediğiniz videoyu bulun, indirin ve otomatik olarak galerinizde bulunsun.

TokVideo – Save & Repost Video

TokVideo

TokVideo, TikTok videolarını filigran olmadan indirmek için başka bir en iyi alternatiftir, aynı zamanda video istatistiklerini görüntüleyebilir, videoları düzenleyebilir, favorilere yer işareti koyabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Bu uygulama, bu platformda içerik oluşturucuysanız veya yalnızca en sevdiğiniz videoları indiriyorsanız, videolarınızı kaydetmek, düzenlemek ve planlamak için idealdir. Tabii ki, ekstra işlevlere erişmek için aylık bir aboneliği var.

TikDown – Tik Video Saver

TikDown

Pinterest’e ve panolarına aşina iseniz, TikDown Download TikTok Video sizin için ideal bir uygulamadır. Temel olarak bu araç, tercihlerinize göre basit bir şekilde video koleksiyonları oluşturmanıza olanak tanır. İstediğiniz temadan sınırsız koleksiyon oluşturabilir, TikTok’ta bulduğunuz resimleri, videoları, web bağlantılarını ve çok daha fazlasını kaydedebilirsiniz. Hepsinden iyisi, onları iPhone’unuzdan istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman görebilir ve ziyaret edebilirsiniz.

SSSTik – Save & Repost Videos

SSSTik

SSSTik, özellikle TikTok videolarını filigran olmadan indirmek, koleksiyonlar oluşturmak veya herhangi bir içeriği iPhone’unuzdan çok fazla adım atmadan yeniden yayınlamak istiyorsanız beğeneceğiniz bir uygulamadır. En göze çarpan işlevleri arasında oynatma listeleri oluşturma, videoların istatistiklerini analiz etme, içeriği İnternet bağlantısı olmadan oynatma, paylaşma ve tabii ki bunları HD kalitesinde indirme olasılığını buluyoruz.

SaveTok

SaveTok

Basit ama çok eksiksiz olan SaveTok, bu platformda içerik yönetimini çok daha kolay ve kullanıcı dostu hale getirecek çok sayıda işlev ve özelliğe sahip en iyi TikTok filigran kaldırma uygulamalarından biridir. Oynatma listeleri, yer imi videoları ve profilleri oluşturun ve paylaşın, sosyal ağdaki herhangi bir videoyu ağır çekimde bile oynatın, bağlantılara doğrudan TikTok uygulamasından erişin, Shazam ile entegrasyonu sayesinde trend olan şarkıları belirleyin ve videoları istediğiniz zaman HD olarak indirin.

Photo Retouch : Remove Objects

Photo Retouch

Bir TikTok video indirme uygulamasından daha fazlası olan Photo Retouch, içeriğinizi sorunsuz bir şekilde temizlemenize yardımcı olacak güçlü bir sihirli fotoğraf ve medya düzenleyici ve silgidir. Filigranları kaldırmaktan, herhangi bir içerikten renk çıkarmaktan ve tabii ki herhangi bir içerikten filigranı veya logoyu kaldırmaktan ihtiyaçlarınıza uyum sağlayan farklı modlara sahiptir.