En iyi ev dekorasyon uygulaması

iPhone, Android ve iPad için en iyi dekorasyon uygulamaları: evinizi zahmetsizce kişiselleştirin.

Dekorasyonu seviyor musunuz ve evinizi güzelleştirmek için yeni fikirler mi arıyorsunuz? Şu anda, alanınızı kolayca tasarlamak ve dekore etmek için çok sayıda mobil uygulama var. Bu nedenle, bu yazıda size bir servet harcamak zorunda kalmadan iPhone, Android veya iPad’de evinizi dekore etmek için en iyi uygulamaları göstereceğiz.

Bu ev dekorasyon uygulamaları, dekorun alanınızda nasıl görüneceğini görselleştirmek ve mobilya veya boya satın almadan önce farklı stiller ve renkler denemek için özellikler ve araçlar içerir, bu da size bu süreçte zamandan ve paradan tasarruf sağlar. Ayrıca herhangi bir odanın fotoğrafını çekip zevkinize ve ihtiyacınıza göre mobilya, kilim, perde, minder ve diğer aksesuarları ekleyebilecek, özellikle dekorasyon projeleri için mükemmel bir araç haline geleceksiniz.

Şimdi, evinizi stil ve verimlilikle dekore etmek istiyorsanız, piyasada bulunan bu uygulama seçeneklerine bir göz atın. Aşağıda, iç ve dış mekanları dekore etmek için en iyi iOS ve Android uygulamalarını görebilirsiniz, ancak bunlar aynı zamanda dekorasyon ipuçları ve püf noktaları ve profesyonellerle iletişim kurmak için de iyidir.

Houzz

Evinizi yenilemek veya yeniden dekore etmek mi istiyorsunuz? Houzz, mevcut olan en iyi dekorasyon uygulamalarından biridir. 25 milyon yüksek çözünürlüklü fotoğraf ve 3 milyon ev profesyoneli ile Houzz size fikirler, ipuçları ve fotoğrafları tarza, odaya ve konuma göre filtreleme olanağı sunar.

Planner 5D

Kullanımı ve özelleştirmesi kolay bir iç tasarım uygulaması mı arıyorsunuz? Planner 5D, ayrıntılı 2B veya 3B planlar oluşturmak, 6.400’den fazla nesne içeren bir kataloğa erişmek ve projelerinizin gerçekçi görüntülerini oluşturmak için tasarlanmış popüler bir uygulamadır.

Home Design 3D

Evinizi hızlı ve sezgisel bir şekilde 3D olarak tasarlamak ve yeniden modellemek istiyorsanız, Home Design 3D sizin için ideal seçenektir. Profesyonel sonuçlar sunan ve iPhone için kullanılabilen bir 2D ve 3D iç tasarım uygulamasıdır.

IKEA Place

Bir mobilyayı satın almadan önce evinizde nasıl görüneceğini hiç görmek istediniz mi? IKEA Place, evinizi dekore etmek için en iyi artırılmış gerçeklik uygulamalarından biridir ve tam olarak bunu telefonunuzun rahatlığında yapmanızı sağlar.

Magicplan

Magicplan, mevcut olan en iyi dekorasyon uygulamalarından bir diğeridir. Bununla birlikte, mobil cihazınızın kamerasıyla bir odanın planlarını kolay ve hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Room Planner

Yüksek maliyetli değişiklikler yapmadan önce evinizin nasıl görüneceğini gözünüzde canlandırmak ister misiniz? O halde 3D İç Tasarım uygulaması tam size göre. Bu mobil platform ile iç mekan tasarımlarını kolay ve ekonomik bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Westwing

Westwing, bu listedeki son seçenektir, ancak bunun için daha az önemli değildir. Bu, en iyi dekorasyon ve mobilya uygulamalarından biridir. Diğer uygulamaların aksine, Westwing’de ilham alabilir ve özel indirimlerle birlikte stil tavsiyesi alabilirsiniz.