En iyi kripto para alma uygulamaları

Kripto para birimlerine yatırım yapmanın kolay ve uygun maliyetli bir yolunu mu arıyorsunuz? Kriptolarınızı güvenle satın alabilmeniz, satabilmeniz ve izleyebilmeniz için en iyi uygulamaları bir araya getirdik.

Bitcoin ve diğer kripto para birimlerini doğrudan cep telefonunuzdan nasıl satın alacağınızı hiç merak ettiniz mi? Finans dünyasında kripto para birimlerinin artan popülaritesi ile bu dijital para birimlerine kolay ve hızlı erişime sahip olmak giderek daha önemli hale geliyor. Neyse ki, evinizden hiç çıkmadan tam da bunu yapmanıza izin veren birkaç uygulama var.

Bu uygulamalar, kripto para birimi alım satımını kolay ve güvenli hale getirmek ve ayrıca yatırımlarınızı gerçek zamanlı olarak takip etmek için tasarlanmıştır. Ayrıca birçoğu, yatırımlarınız hakkında bilinçli kararlar vermenize yardımcı olacak araçlar ve kaynaklar sunar.

Ve ister deneyimli bir yatırımcı olun, ister kripto para birimi dünyasına girmekle ilgilenen yeni başlayan biri olun, bu araçlar doğrudan cep telefonunuzdan kripto para alıp satmak için kullanışlıdır.

Binance

Binance

Kripto para birimi alıp satmak için popüler bir uygulama mı arıyorsunuz? Binance, bu listedeki ilk ve en popüler borsalardan biridir. Kripto para birimlerinin değişimi için tasarlanmıştır ve platformu BTC, XRP, DOGE, USDT, ETH, LINK, ADA, LTC gibi 150’den fazla dijital para birimini barındırır…

Bu platform ile kredi veya banka kartı ile kripto para alıp satabilir, fiyat değişikliği uyarıları ayarlayabilir, pasif gelir elde edebilir ve iPhone’unuzdan ticaret yapabilirsiniz. Uygulama, sistem içinde depolanan varlıklarınızın daha iyi korunması için güvenli bir fona ve depolama SAFU’suna (Kullanıcılar için Güvenli Varlık Fonu) sahip olduğundan, güvenlik konusunda endişelenmeyin. Bu da yetmezmiş gibi, BTC ile ödeme yapabilir ve cep telefonunuzdan anında kripto gönderip alabilirsiniz.

Coinbase

Coinbase

Kripto para biriminizi güvenle satın almak ve yönetmek için popüler bir uygulama mı arıyorsunuz? Coinbase, dijital döviz bozdurma alanında ve 100’den fazla ülkede geniş bir kullanıcı tabanına sahip lider platformlardan bir diğeridir.

Cep telefonu için bu uygulama, banka hesabınızı veya banka kartınızı kullanarak size Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Litecoin ve diğerleri gibi kriptoları satın alma, saklama ve satma olanağı sunar. Ayrıca, fonlarınızı maksimum düzeyde korumak için akıllı araçlar, kripto para birimi izleme ve güvenlik sunar. Mobilden, basit ve kullanımı kolay bir arayüz sunar ve varlıklarınızın fiyatlarını ve değerini herhangi bir yer ve zamanda gösteren bir panel eşlik eder.

Crypto Pro

Crypto Pro

Dijital varlıklarınızı izlemek için popüler bir uygulama mı arıyorsunuz? O zaman Crypto Pro, dikkate alınması gereken bir seçenektir. Uygulama, en sevdiğiniz kripto para birimlerinin yanı sıra fiyat uyarıları, bir haber bölümü ve kar-zarar hesaplamalı bir portföyü görüntüleyebilen özelleştirilebilir bir pencere öğesi sunar.

Ayrıca fiyat ve hacim geçmişi çizelgeleri, para birimi dönüştürme hesaplayıcısı ve çeşitli borsalar ve kripto para birimleri için destek içerir. Tüm bunlar, verileriniz iPhone’unuzda veya iCloud ya da Dropbox hesabınızda saklandığından, daha fazla gizliliği garanti eden açık ve koyu modlar, FaceID, TouchID veya parola kilidi içeren benzersiz ve güvenli bir tasarım altında sunulur.

Crypto.com

Cryptocom

Kripto para birimlerini gerçek maliyetle satın almak ve yatırımlarınızdan yılda %4,5’a varan kazanç elde etmek ister misiniz? Ardından Crypto.com uygulamasını indirin. Android ve iOS için sunulan bu platform ile BTC, ETH, BNB, USDT, SOL, ADA, DOT, AVAX… gibi 250’den fazla kripto para birimini kredi veya banka kartıyla alıp satabilirsiniz.

Ayrıca, anında kredi alabilecek ve görevleri tamamlayarak ödüller kazanabileceksiniz. Ve bu da yetmezmiş gibi, platformda bir fiyat, uyarı ve hareket izleyici, geri ödemeli bir Crypto.com Visa kartı, havaalanı dinlenme salonlarına erişim ve çok daha fazlası var.

Criptan

Criptan

Criptan, cep telefonundan bitcoin ve kripto para birimleri satın almak için en iyi uygulamalardan biridir. Platform basittir ve diğer platformlar gibi BTC, ETH, LTC ve USDC gibi kripto para birimleri satın alma, takas etme ve koruma seçeneği sunar. Buna karşılık, sistem entegre bir cüzdan ile birlikte gelir ve kredi kartları veya banka havaleleri yoluyla bunları hızlı ve güvenli bir şekilde satın almayı, satmayı, göndermeyi ve almayı kolaylaştırır.

Buna ek olarak, uygulama kripto para birimleri için gerçek zamanlı fiyat teklifleri sunar ve kripto para birimlerinizi Mastercard kabul eden herhangi bir satıcıda kullanmanız için bir Mastercard kartı sunar. Arayüzü sezgiseldir ve ticaret kaydı, çizelgeler ve sohbet veya e-posta yoluyla müşteri desteği gibi özellikler sağlar.

Bit2Me

Bit2Me

Kripto para alıp satmak için güvenli ve kullanımı kolay bir platform mu arıyorsunuz? Cevap Bit2Me’dir. Bu uygulama ile 100’den fazla kripto para birimini tek tıkla alıp satabileceksiniz. Ayrıca portföyünüzü yönetmek için cüzdanınızı kullanabilir ve kripto para birimlerinde anında ödeme yapmak için Bit2Me Pay’i kullanabilirsiniz.

Özellikle kripto para birimleri dünyası ve Blockchain teknolojisi hakkında bilgi edinmek için 20’den fazla kripto para biriminde staking ve bir e-Öğrenim platformu Akademi gibi bir dizi yararlı ve eğitici araca sahiptir. Tüm bunlar, daha hızlı erişim için çeşitli araç ve seçenekleri göz ardı etmeden, minimalist ve iyi organize edilmiş bir tasarım altında sunulur.

Bitget

Bitget

Güvenilir ve popüler bir kripto para birimi değişimi mi arıyorsunuz? Bitget, cep telefonundan spot kripto para birimi alıp satmak için tasarlanmış başka bir iyi ticaret uygulamasıdır. Buna karşılık, platform farklı para birimlerine ev sahipliği yapıyor ve en popüler olanı: BTC, ETH, Litecoin, Polkadot, Shiba Inu, UNI, DOGE ve çok daha fazlası.

Ayrıca, yatırımcıların diğer profesyonel tüccarları takip edebilecekleri ve benzer karlar elde edebilecekleri kopya ticaret özelliği sunar. Hepsinden iyisi, tasarruflarınızdan %20’ye varan kazanç elde etmenizi sağlar. Platform, tüm kullanıcıların fonlarını koruyan 200 milyon dolarlık bir koruma fonuna sahip olduğu için güvenliği ile de öne çıkıyor.

AscendEX

AscendEX

AscendEX, staking, marj ve türev ticaret seçenekleri dahil olmak üzere kripto para birimleri ve token alım satımı ve ticareti için küresel bir finansal alternatiftir. Uygulama, kredi veya banka kartlarıyla BTC, Ethereum ve USDT gibi popüler kripto para birimlerinin satın alınmasına izin verir.

Aralarında DeFi, NFT, Polkadot ve Solana’nın öne çıktığı çeşitli kategorilerde 200’e yakın kripto para ile işlem yapma imkanı da sunuyor. Ve diğer platformlarda olduğu gibi soğuk/sıcak portföy mekanizması ve piyasa yapıcıların sağladığı likidite gibi önlemlere sahip olduğu için güvenlik önceliklidir. Arayüzü açık ve kullanımı kolaydır.