En iyi e-pub ve kitap okuma uygulamaları

Her zaman her yerde okumanın keyfini çıkarın - iPhone'da ve Android'de ePub kitaplarını ve dosyalarını okumak için en yararlı uygulamalar.

iPhone’unuzda ve Android telefonunuzda ePub kitaplarını ve dosyalarını okumanın en iyi yolunu arayan hevesli bir okuyucu musunuz? Eğer öyleyse, doğru yere geldiniz! Mobil cihazların popülaritesinin artmasıyla birlikte, akıllı telefonunuza e-Kitap indirmek ve okumak için giderek daha fazla uygulama mevcuttur.

iPhone ve Android için kullanılabilen, her biri kendine özgü özelliklere ve avantajlara sahip çok çeşitli okuma uygulamaları bulunmaktadır. Bu araçlardan bazıları özelleştirme seçenekleri sunarken, diğerleri kullanım kolaylığı ve kullanıcı deneyimine odaklanır; ister ücretsiz bir uygulama arıyor olun, ister premium özellikler için ödeme yapmaya istekli olun, sizin için bir seçenek var.

Bu makalede, Android ve iPhone için mevcut olan en iyi okuma uygulamalarından bazılarını, özelliklerini ve okuma deneyiminizi nasıl geliştirebileceklerini keşfedeceğiz. Bu nedenle, okuma hayranıysanız ve en sevdiğiniz e-Kitaplara Android’de ve iPhone’da erişmenin kolay bir yolunu arıyorsanız, bu makaleyi okumaya devam edin.

Epub Reader

Epub Reader

Elektronik kitaplarınızı rahat ve sorunsuz okuyabileceğiniz bir uygulama mı arıyorsunuz? ePub Reader sizin için mükemmel bir çözümdür. Bu uygulama CHM, EPUB, PDF, RTF, ZIP, RAR, 7Zip, GZIP, TAR, CBZ ve CBR gibi çeşitli dosya formatlarını destekler.

Temel özellikleri arasında içindekiler tablosunu görüntüleme, not alma, yer imleri ekleme ve yazı tipi boyutunu özelleştirme yer alır. Ayrıca, masaüstü web tarayıcısını kullanarak dosya ekleyebilecek veya iTunes’dan paylaşabileceksiniz. Tasarımı ve arayüzü sezgiseldir ve kullanımı kolaydır, sorunsuz bir e-Kitap okuma deneyimi sunar.

Amazon Kindle

Amazon Kindle

Kindle, ePub kitaplarını ve dosyalarını okumanın kullanışlı ve özelleştirilebilir bir yolunu arayanlar için harika bir seçenektir. Bununla Amazon kitaplarınıza doğrudan uygulamadan erişebileceksiniz ve Kindle Unlimited üyeleri doğrudan uygulamadan kitap indirebilecekler.

Arayüzü özelleştirilebilir ve yazı tipinin boyutunu ve stilini, ekranın parlaklığını ve sayfaların rengini ayarlamak için seçenekler içerir. Bunun da ötesinde, X-Ray ve Whispersync gibi benzersiz özellikler, anında çeviriler ve tanımlar ve vurgulamalar oluşturma ve paylaşma yeteneği sunar.

Google Play Books

Google Play Books

Android, iPhone, iPod Touch veya iPad’inizde e-Kitapları ve sesli kitapları okumak için bir uygulama mı arıyorsunuz? O halde Google Play Kitaplar mükemmel bir seçenektir. Mevcut milyonlarca kitapla, çok çeşitli başlıklar arasından seçim yapabilir ve istediğiniz zaman, istediğiniz yerde kendinizi inanılmaz bir hikayeye kaptırabilirsiniz.

Platform, son derece sezgisel bir kullanıcı arayüzüne ve sesli kitap bölümü kaydırma, çoklu cihaz ilerleme takibi ve eller serbest bir deneyim için Siri Kısayolları gibi kullanışlı özelliklere sahiptir. Ayrıca Bubble Zoom özelliği, çizgi roman ve manga hayranları için mükemmeldir.

Wattpad

Wattpad

Wattpad, hikayenin gücü aracılığıyla 90 milyon okuyucu ve yazardan oluşan küresel bir topluluğu birbirine bağlayan bir sosyal hikaye anlatma uygulamasıdır. Bununla birlikte, dünyanın dört bir yanındaki yazarların 50’den fazla dilde orijinal hikayelerini keşfedip okuyabilir ve bir hikaye hayranları topluluğuyla bağlantı kurabilirsiniz.

Ayrıca, gittiğiniz her yere yanınızda götürmek için en sevdiğiniz hikayeleri kaydedebilir ve kaldığınız yerden kolayca devam edebilirsiniz. Bu da yetmezmiş gibi, Wattpad Studios ayrıca yetenekli yazarları keşfediyor ve onları basit ve verimli bir tasarım altında küresel medya eğlence şirketleriyle buluşturuyor.

Storytel

Storytel

Storytel, Android ve iPhone’dan kitap ve ePub dosyalarını okumak için en iyi uygulamalardan biridir. Türkçe, İspanyolca, Katalanca, İngilizce ve İtalyanca dahil olmak üzere birçok dilde geniş bir hikaye kütüphanesi sunar.

Ayrıca platform, okumanıza, dinlemenize, yer imleri ve notlar ayarlamanıza ve oynatma hızını ayarlamanıza da olanak tanır. Ayrıca kişiselleştirilmiş öneriler, en sevdiğiniz yazarları ve dizileri takip etme imkanı ve ebeveyn kontrollü çocuk modu sunar.

BueNovela

BueNovela

BueNovela mükemmel bir çevrimiçi okuma uygulamasıdır ve en iyi kitaplardan oluşan geniş bir koleksiyon ve romantizm, gizem, fantezi, macera, korku, gençler ve bilim kurgu dahil olmak üzere tüm türlerden en popüler yeniliklerle birlikte gelir.

İspanyolca, Portekizce ve İngilizce dillerinde mevcuttur ve hatta web’den popüler romanları ve kitapları toplayarak sizin için en son bölümleri en yüksek kalitede sunar. Bu da yetmezmiş gibi, ePub dosyalarını okuma ve çok çeşitli temalar altında çok çeşitli web romanları sunma yeteneğine sahiptir.