WordPress için hosting nasıl bulunur?

İhtiyacınız olan teşvik, yeni bir web sitesi kurmak olabilir. Kişisel bir blog kurmaktan çevrimiçi bir mağazaya kadar, WordPress muhtemelen en iyi içerik yöneticilerden biridir. Bir web sitesi projesine başlamadan önce, bir wordpress hosting kiralamanız gerekir, ancak herhangi birini değil. Size en iyi deneyimi sunmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm gereksinimlerin neler olduğunu öğrenin ve web sitenizi kolayca erişilebilir hale getirin.

Hayır, tüm hosting hizmetleri aynı değildir ve aralarında dikkate değer farklılıklar bulabilirsiniz. Bu nedenle, ilk andan itibaren tam kapasite çalışmaya başlayabilmeniz için iyi bir WordPress hosting hizmetinde olması gereken her şeyi not edin.

Türkiye’deki WordPress hosting hizmetleri

Ülkemizde sunucularının olması farklı sebeplerden dolayı elzemdir. Bunlardan biri, SEO’nun fayda sağlayacağı ve sunucunuzun size mümkün olduğunca yakın olmasının operasyon için neden çok daha iyi olduğudur. Çok daha ucuz sunucular bulabileceğiniz doğrudur, ancak uzak ülkelerde olmanın dezavantajı vardır. Bu asla iyi bir fikir değildir, çünkü zorluklar ortaya çıktığında, ne kadar yakınsa o kadar iyi olduğunu anladığınız zamandır.

İyi yüklenme hızı

Bir web sitesine girmeye çalışmaktan daha çaresiz bir şey var mı ve yükleme süresi yüksek mi? Bunun ana sonucu, bir çevrimiçi mağazanız varsa, müşterilerinizin rekabette sunduğunuz ürün veya hizmeti aramak için bekleyip sıkılmasıdır. NVMe diskleri olan iyi bir sunucu, bekleme süresini en aza indirir, bu da web siteniz için hala çok ilginç bir şeydir. Daha ucuz oldukları için bu özelliklere sahip olmayan sunucularda çalışan çözümleri unutun. Uzun süre pişman olmayacaksınız.

7/24 Türkçe teknik destek

Servis ve teknik desteğin sürekli olarak mevcut olması ve Türkçe olarak müzakere edilemeyecek bir şey olması sadece hız ile ilgili değildir. Singapur’da bir sunucuda hostinginiz olduğunu hayal edin, yardıma ihtiyacınız olduğunda, saat farkını ve dilin uygunsuzluğunu hesaba katmak zorunda kalacaksınız. Ülkemizden faaliyet gösteren hosting hizmetleri programınıza hizmet eder ve 24 saat boyunca ise çok daha iyi. Bu aynı zamanda acemi iseniz daha da önem kazanır, çünkü her türlü şüphe veya sakıncayı çok daha kolay çözebilirsiniz.

Yedeklemelere erişiminiz olsun

Kendi web sitenize sahip olmak bir maceradır, ancak teknolojinin bazen bize oyunlar oynadığını zaten biliyoruz. WordPress’teki kritik bir eklentiyi güncellediğinizi ve aniden web sitenizin içeriğinin kaybolduğunu fark edebilirsiniz. İyi bir sunucu, size yedeklere, yani yedek kopyalara erişim sağlama ve böylece tüm içeriği hızlı bir şekilde geri yükleyebilme özelliği ile karakterize edilmelidir.

İlginizi çeken ekstralar

Hosting hizmetinizin size oldukça faydalı hizmetler sunduğundan ve nelerden yararlanacağınızdan vazgeçmemelisiniz. Bunlar LiteSpeed, Antimalware, ücretsiz etki alanı veya SSL sertifikası olabilir. Herhangi bir kapris veya buna benzer bir şey olmayan bazı ekstralar. Barındırmaya, onu çok daha yetenekli ve işlevsel kılan bu ayırt edici noktayı veriyorlar. Bu nedenle, en iyi seçimi yapmak için barındırma hizmetinizin size sunacağı her şeyi öğrenin.

Bir fikriniz varsa ve onu bir web sayfasında hayata geçirecekseniz, onu doğru yapmak için barındırma hizmetinizde neyin eksik olamayacağını zaten biliyorsunuz.