En iyi yüz değiştirme uygulaması

App Store'da ve Play Store'da bulunan bu yüz değiştirme uygulamalarıyla arkadaşlarınız ve ailenizle boş zamanların tadını çıkarın.

En sevdiğiniz sanatçının yüzüne sahip olmayı hiç düşündünüz mü? Artık iPhone ve Android için mevcut olan yğzd değiştiricilerle yüzleri birleştirmek ve değiştirmek mümkün. Bu, yüzünüzü bir ünlünün veya bir arkadaşınızın yüzüne çevirmek için çok eğlenceli uygulamaların bir listesidir.

Ve bu tür bir araç, özellikle bir iş arkadaşınıza şaka yapmak veya arkadaşlarınızla iyi vakit geçirmek istiyorsanız çok kullanışlıdır. Ardından, iPhone’unuzdan ve Android telefonunuzdan yüzleri değiştirmek ve onları çok komik hale getirmek için en iyi uygulamaları görebilirsiniz.

Reface

Reface

Reface, listedeki ilk tercihtir ve en iyi yüz değiştirme uygulamalarından biridir. Gelişmiş dönüştürme teknolojisi, rekor sürede yüzünüzü herhangi bir karakterin yüzüyle değiştirebilir. Platformu, yüzleri birleştirmek için çok sayıda fotoğraf ve çizim sunar ve yalnızca bu da değil, çünkü aynı zamanda memler ve eğlenceli fotomontajlar, videolar ve süper gerçekçi gifler de oluşturabilirsiniz.

Face Swap Live Lite

Face Swap Live Lite

Face Swap Live Lite, saniyeler içinde bazı önemli ünlülerin veya komik bir karakterin görünümüne bürünebileceğiniz için yüzünüze farklı bir görünüm kazandırmanın bir başka iyi alternatifidir. Bu uygulama, mobil kameranızdaki statik fotoğrafları kullanarak arkadaşlarınıza şaka yapmak için mükemmeldir. Yüz değişikliği yapmak söz konusu olduğunda çok hızlıdır, bu yüzden bunu halletmek için uzman olmanız gerekmez.

Faceover

Faceover

Faceover, profesyonel çalışma için yararlı araçlar içeren bir resim ve fotoğraf düzenleyicisidir. Bu uygulama ile fotoğraflarınızdaki insanların yüzlerini kopyalayabilir, yapıştırabilir, değiştirebilir, tersine çevirebilir ve döndürebilir ve gerçek görünmelerini sağlayabilirsiniz. Kullanımı kolaydır ve görüntünüzü istediğiniz gibi düzenleyebilecek ve hatta yüksek kaliteli efektler oluşturabileceksiniz. İş bittiğinde, arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşabilirsiniz.

Photoshop Express

Photoshop Express Photo Editor

Photoshop ile basit sürümlerden daha profesyonel çalışmalara kadar istediğiniz her şeyi yapabileceğiniz kimse için bir sır değil. Bu nedenle yüz değiştirmek söz konusu olduğunda en iyi alternatiflerden biridir. Platformu, telefonunuzdan yüksek kaliteli görüntüler oluşturabileceğiniz çok kullanışlı düzenleme araçları ve fotoğraf efektleri içerir. Kendinizi yaratıcı biri olarak görüyorsanız, fotoğrafları düzenleyin ve çıkartmalar, kaplamalar, filtreler ve daha fazlasıyla geliştirin.

YouCam Perfect

YouCam Perfect

YouCam Perfecta, yüz değiştirmek için kullanabileceğiniz bir başka harika fotoğraf düzenleyici ve selfie kamerasıdır. Bunu yapmak için yalnızca bir fotoğraf veya görüntü yüklemeniz ve değişiklikleri yapmaya başlamanız gerekir. Bu platform ile sadece yüzleri değiştirmekle kalmayacak, aynı zamanda inanılmaz efektler ekleyebilecek, nesneleri kaldırabilecek, vücudunuzu düzenleyebilecek, filtreler, şablonlar, HSL, yazı tipleri, çıkartmalar ve daha fazlasını ekleyebileceksiniz.

iSwap Faces

iSwap Faces

Hızlı ve etkili bir yüz değiştirme uygulaması arıyorsanız, bu uygulamaya göz atın. Sadece fotoğraflar arasında yüz değiştirme yapmak için oluşturulmuş bir uygulamadır, bu nedenle dünyanın en komik ve en komik görüntüsünü elde etmeniz 1 dakikadan fazla sürmez. Ve ne yapmanız gerektiği konusunda net olmanız için, en az 2 kişinin göründüğü bir fotoğraf yükleyin, kaskı her birinin yüzüne yerleştirin ve değişikliği yapın.

Free Face Swap

Free Face Swap

Free Face Swap en popüler uygulamalardan biri değildir, ancak saniyeler içinde yüzünüzü değiştirebilir ve görünümünüzü değiştirebilir. Bu, yalnızca birkaç görüntü arasında yüzleri değiştiremeyeceğiniz, aynı zamanda tamamen yeni bir yüz elde edene kadar kopyalayabileceğiniz, çevirebileceğiniz, döndürebileceğiniz, düzenleyebileceğiniz, karıştırabileceğiniz ve eşleştirebileceğiniz bir fotoğraf editörüdür.