En iyi tarot uygulamaları

Yıldızlarda ve kartlarda sizi gelecekte neler beklediğini bilmek ister misiniz? Android'iniz ve iPhone'unuz için bu tarot uygulamalarıyla, istediğiniz zaman anında bileceksiniz.

Tarot veya kartomani, geleceği tahmin etmek, bugünü değerlendirmek, geçmişi öğrenmek ve kartları okuyarak kader hakkında tavsiyeler almak için tarih boyunca temel uygulamalardan biridir.

Bugün, hayatları hakkında cevaplar almak ve böylece daha iyi kararlar almak için tarot okuyucularına güvenen milyonlarca insan var. Onlardan biriyseniz, size iPhone ve Android için uygulama mağazalarında bulunan en iyi tarot uygulamalarından bazılarını anlatacağız.

Tarot bireysel bir uygulama değildir. Aslında, kartların anlamını ve işleyişini anlamak astroloji ve numeroloji gibi farklı alanlara dayanır. Bunun sizler için seçtiğimiz aşağıdaki mobil uygulamalara yansıdığını görebiliriz.

Tarot Reading & Cards Meaning

Tarot Reading Cards Meaning

Tarot Reading & Cards Meaning, anlamları ve yorumlarıyla tamamen ücretsiz 10 farklı tarot türü arasından seçim yapabileceğiniz çok eksiksiz uygulamalardan biridir. Ayrıca kullanımı çok kolay olduğundan sorgulamalarınızı günlük olarak istediğiniz kadar yapabilirsiniz. Bu doğru, sınır yok. Sonuçlarınızı sosyal ağlar aracılığıyla arkadaşlarınız ve ailenizle de paylaşabilirsiniz.

Tarot Universe

Tarot Universe

Tarot Universe ile 78 tarot kartı ve üzerlerinde bulunan 100’den fazla sembol hakkında size detaylı bilgi ve yorum sağlayan detaylı ve tamamen ücretsiz bir tarot ansiklopedisine erişebileceksiniz. Ücretsiz modunda 78 kartın ansiklopedisine başvurabilir ve 5 adede kadar ücretsiz evrensel dönüş, her kartın ayrıntılı yorumları ve çok daha fazlasını gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz ilginizi çekebilecek ek özelliklere sahip premium sürümü tercih edebilirsiniz.

Moonly App — The Moon Calendar

Moonly App

Adından da anlaşılacağı gibi Moonly App — The Moon Calendar, ayın evrelerini takip etmenize yardımcı olacak bir ay takvimidir. Aynı şekilde ay döngülerine göre günlük olumlamalar ile kişisel motivasyonunuzu geliştirme sürecinde size rehberlik edecektir. Her kartın ayrıntılı açıklamalarının yer aldığı benzersiz tarot destesi ve bilgeliğinizi artırmaya yönelik tasarlanmış ve yönlendirilmiş ritüellerin açıklamalarının yer aldığı faydalı makaleler ile günlük bildirimler alabilirsiniz.

Labyrinthos Tarot Reading

Labyrinthos Tarot Reading

Labyrinthos Tarot, sihir ve 78 tarot kartı ile iç sesinizi ortaya çıkarmanıza yardımcı olur. Sadece sabit geleceği tahmin etmek için tarot okuyan diğer benzer uygulamaların aksine, bu uygulama sizin için ideal bir uyarlanmış gelecek yaratmanıza yardımcı olmaya odaklanır. Ayrıca ruhsal rahatlama, aşk, kişisel gelişim, profesyonel yaşam ve çok daha fazlası için uygulayabileceğiniz farklı tarot açılımlarına sahiptir. Ayrıca kişiselleştirilmiş bir deneyim için tarot öğrenebilir, kart okumaları alabilir, hatırlatıcılar ayarlayabilir ve avatarların kilidini açabilirsiniz.

Hint: Horoscope & Astrology

Hint Horoscope

Astrolojiye odaklanan İpucu: Burçlar ve Astroloji, kendinizi ve çevrenizdeki insanları daha iyi anlamanıza yardımcı olacak bir rehberdir. Profesyonel astrologların günlük ifşalarıyla, evrenin sizin için ne sakladığını bileceksiniz. Uygulama, gezegenleri tam zamanında ve doğum yerinizde karşılaştırarak size hiper kişiselleştirilmiş burçlar vermek için NASA’dan alınan verilere dayanmaktadır. Elbette kişisel ilişkilerinizi, aşkınızı, profesyonel ve aile yaşamınızı iyileştirmeyi de öğrenebilirsiniz.

Nebula: Horoscope & Astrology

Nebula

Nebula, sorunlarınıza yanıt bulmak için en iyi astrologlardan doğru zodyak tahminlerine erişiminizdir. Aslında, burcunuzdan kendiniz, eşiniz, aileniz ve arkadaşlarınızla uyumluluğunuz hakkında daha derin bir görüş edinebilirsiniz. Ayrıca astroloji hakkında ihtiyacınız olan her şeyi, burçları doğru okuma şeklini, zodyak sembollerini, gezegenleri, yıldızları ve bunların astroloji ile ilişkilerini öğrenebileceksiniz. Tabii ki, burcunuzun günlük okumasını tamamen ücretsiz olarak görebilirsiniz.

Faladdin: Tarot & Horoscopes

Faladdin

Faladdin: Astrology & Tarot ile tarot, günlük yıldız falı veya astroloji okumak için basit bir uygulamadan çok daha fazlasına sahipsiniz. Aslında, bir şeyleri anlamanıza ve hayatınızda olabilecek en iyi şekilde eksiksiz kararlar almanıza yardımcı olacak bir araçtır. Günlük yıldız falıyla, burcunuzu neyin beklediğini kontrol edebilecek ve geleceğiniz hakkında daha net bir vizyona sahip olacaksınız. Ayrıca hayatınıza girecek olanlarla ilgili tahminler sunan ve geçmişinizle ilgili içiniz rahat olsun diyen lambanın cinine de başvurabilirsiniz.