En iyi Spotify alternatifleri

Bu Spotify alternatifleriyle müzik ufkunuzu genişletin ve yeni türleri ve sanatçıları keşfedin.

En sevdiğiniz müziğin keyfini çıkarmanın yeni yollarını mı arıyorsunuz? Spotify, müzik dinleme uygulamaları ve en sevdiğiniz şarkıları indirme platformları pazarına hakim olsa da, sizi şaşırtabilecek pek çok seçenek var. Bu yazıda, iPhone, Android ve PC için en iyi Spotify alternatiflerinden bazılarını keşfedeceğiz ve nasıl benzersiz ve heyecan verici bir müzik deneyimi sunduklarını öğreneceğiz.

Teknoloji ilerledikçe müzik zevkimizi tatmin edecek yeni araçlar ortaya çıkıyor. Spotify popüler ve yaygın olarak kullanılan bir seçenek olsa da, bu alternatifler size yeni bir bakış açısı ve müziği keşfetmeniz ve keyfini çıkarmanız için yeni bir yol sunacak. Şimdi, gelenekselin ötesine geçip yeni müzikal mücevherler keşfetmeye ne dersiniz?

YouTube Music

YouTube Music

Çevrimiçi müziğin rekabetçi dünyasında, ödüllendirici bir ses deneyimi sunan bir Spotify alternatifi bulmak göz korkutucu bir meydan okuma gibi görünebilir. Ancak konu yeni seçenekler keşfetmek olduğunda, YouTube Music olağanüstü bir seçim olarak öne çıkıyor. Devasa bir müzik kitaplığıyla çok çeşitli türlere, sanatçılara ve albümlere dalabileceksiniz.

Ayrıca bu akıllı uygulama, tercihlerinize uyum sağlamak ve size kişiselleştirilmiş öneriler sunmak için gelişmiş algoritmalar kullanır. Ancak YouTube Müzik yalnızca müzikten ibaret değildir: Canlı versiyonları, remiksleri ve özel müzik videolarını da keşfedebilirsiniz.

Audiomack

Audiomack

Size zenginleştirici ve çeşitli bir müzik deneyimi sunan Spotify’a bir alternatif arıyorsanız, Audiomack’i kaçırmamalısınız. Bu uygulamayla, bir müzik okyanusuna dalabilir, yeni sanatçılar keşfedebilir ve akla gelebilecek her türden en yeni hitlerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Audiomack, en popüler hip-hop’tan en modern elektronik vuruşlara kadar değişen etkileyici müzik kitaplığıyla öne çıkıyor. Müzik akışına ek olarak, kendi kişisel çalma listelerinizi oluşturabilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz, böylece birlikte sizi harekete geçiren sesleri keşfedebilirsiniz.

eSound

eSound

eSound, sizi şaşırtacak özellik ve işlevlerle dolu, size eşsiz bir müzik deneyimi yaşatan olağanüstü bir uygulamadır. Platform sayesinde, geniş ve çeşitli bir kitaplığa erişim ile kendinizi geniş bir MP3 şarkı evrenine kaptırabileceksiniz. Ayrıca yeni ve heyecan verici müzikler keşfetmek için türleri, sanatçıları ve albümleri keşfedebileceksiniz.

Bu da yetmezmiş gibi, kendi oynatma listelerinizi oluşturup özelleştirebilecek, ses kalitesini ayarlayabilecek ve reklamsız oynatmanın keyfini çıkarabileceksiniz.

SoundCloud

SoundCloud

Spotify benzeri bir seçenek arıyorsanız, SoundCloud’u kaçırmamalısınız. Bu araçla türleri keşfedebilecek, sınırsız bir müzik kitaplığının keyfini çıkarabilecek ve gelişmekte olan yetenekleri keşfedebileceksiniz.

Ayrıca rahat ve keyifli bir arayüz altında kişiselleştirilmiş çalma listeleri oluşturabilecek, parça indirebilecek, çevrimdışı müzik dinleyebilecek, sanatçılarla bağlantı kurabilecek ve etkileşimli yorumlar bırakabileceksiniz.

Amazon Music

Amazon Music

Amazon Music, popüler Spotify’ın yerini mükemmel bir şekilde alabilecek, bir müzik ve podcast akış hizmetidir. Uygulamayı indirerek, geniş bir şarkı ve podcast bölümleri kitaplığına erişebileceksiniz. Bu araçla en sevdiğiniz şarkıları arayabilir ve çalabilir, uzmanların küratörlüğünü yaptığı çalma listelerini keşfedebilir ve tercihlerinize göre yeni müzikler keşfedebilirsiniz.

Sistem, dinleme alışkanlıklarınızı analiz eden ve size kişiselleştirilmiş öneriler sunan akıllı bir algoritma kullanır; bu, müzik zevkinize uygun yeni çıkan sanatçıları, yeni çıkan albümleri ve popüler parçaları dakikalar içinde keşfedebileceğiniz anlamına gelir.

Musi

musi

Musi, sonsuz çalma listeleri oluşturabileceğiniz ve zevklerinize ve ruh halinize uyan mükemmel müzik kitaplığını oluşturabileceğiniz başka bir iyi müzik platformudur.

Bu uygulama ile en sevdiğiniz çalma listelerini arkadaşlarınızla paylaşabilecek ve kendilerini müzik dünyanıza kaptırabileceksiniz. Seviyeleri ayarlamanıza ve ideal ses deneyimini elde etmenize olanak tanıyan entegre ekolayzır sayesinde ses kalitesi üzerinde tam kontrol sahibi olabileceksiniz. Aynı zamanda içeriğinizi arabanızdan stereo sisteminize kadar herhangi bir AirPlay özellikli cihaza aktarabilirsiniz.

TuneIn Radio

TuneIn Radio

TuneIn Radio, dünyanın dört bir yanından çok çeşitli AM ve FM radyo istasyonlarına erişmenizi sağlayan bir mobil uygulamadır. Sezgisel ve kullanımı kolay bir arayüzle müzik, spor, haberler ve bilgilendirici podcast’ler dahil olmak üzere çeşitli türleri ve konuları keşfedebileceksiniz.

Buna ek olarak, uygulama size favori istasyonlarınızı kişiselleştirme, yeni programlar keşfetme ve gerçek zamanlı olarak en son haberlerden haberdar olma imkanı verir. TuneIn Radio ile, radyoyu gittiğiniz her yere yanınızda götürerek benzersiz ve zenginleştirici bir radyo deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz.

Deezer

Deezer

Deezer ile kendinizi büyüleyici melodiler ve sözlerin sonsuz dünyasına kaptırabilirsiniz. Bu devrim niteliğindeki yazılım, tümü avucunuzun içinde milyonlarca şarkıya ve binlerce podcast’e sınırsız erişim sağlar.

Yeni sanatçılar keşfedebilecek, müzik türlerini keşfedebilecek ve kişisel zevklerinize uygun kişiselleştirilmiş çalma listeleri oluşturabileceksiniz. Ayrıca, Flow işleviyle uygulama, size kişiselleştirilmiş öneriler sunmak için tercihlerinizi öğrenecektir. Özellikle en son müzik trendlerini ve en popüler podcast’leri takip etmek istiyorsanız çok kullanışlı ve çok yönlüdür.