Pendik’te 3 çocuklu kadın akraba evliliği yaptığı eşi tarafından öldürüldü

İstanbul Pendik’te yine bir kadın cinayeti meydana geldi. Bir hastanede çalışan 35 yaşındaki Sevilay Karlı, 5 ay önce boşandığı eski kocası Ümit Karlı tarafından 13 yerinden bıçaklanarak öldürüldü. Talihsiz kadını öldüren caninin ifadesi ise per dedirtti: Sevgilini eve alma dedim, beni dinlemedi…

Akraba evliliği yapıp 3 çocuk yapmışlar

Olay, dün Güzelyalı Köprüsü’nde meydana geldi. Ümit Karlı, Güzelyalı Köprüsü’nde önünü kestiği eski eşi Sevilay Karlı’yı 13 yerinden bıçaklayarak öldürdü. Olayın ardından Ümit Karlı, polis tarafından gözaltına alındı. Ümit Karlı’nın Sevilay Karlı ile akraba evliliği yaptığı ve 3 çocuklarının olduğu ortaya çıktı.

Edinilen bilgiye göre, Sevilay Karlı, çocuklarını almak üzere erkek arkadaşı ile birlikte Ümit Karlı’nın evine gitti. Sevilay Karlı’nın erkek arkadaşını gören Ümit Karlı, sinirlendi ve tepki gösterdi. Yaşanan tartışma ve arbedenin ardından Sevilay Karlı, çocuklarını da alarak oradan ayrıldı.

sevilay karlı pendik cinayet

Köprüde önünü kesti, 13 yerinden bıçakladı

Ümit Karlı, Güzelyalı Köprüsü’nde önünü kestiği eski eşi Sevilay Karlı’yı 13 yerinden bıçaklayarak öldürdü. Öte yandan, Sevilay Karlı’nın aynı zamanda Ümit Karlı’nın akrabası da olduğu ve akraba evliliği yaptıkları öğrenildi.

Ümit Karlı ifadesinde, “Akrabam da olan Sevilay’dan 5 ay önce boşandık. 3 çocuğumuz var. Sevgilini eve alma diye uyardım. Ancak beni dinlemedi.” dediği öğrenildi.

Sevilay Karlı’nın cenazesi Adli Tıp Kurumu’na kaldırılırken, Ümit Karlı ise ifadesinin ardından adliyeye sevk edildi.