Kartal’a kent lokantası açılıyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Kartal’a Kent Lokantası açmaya hazırlanıyor. CHP Kartal Belediye Başkan Adayı Gökhan Yüksel’in proje tanıtım toplantısına bağlanan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Kartal için Kent Lokantası müjdesi verdi.

Kartal’da gerçekleştirilen projeleri anlatan İmamoğlu, çok sayıda tamamlanan projeden bahsetti ve yeni dönemde yapılacak projeler hakkında bilgi verdi.

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’e destek veren ve büyük övgüyle bahseden İmamoğlu, Kartal’da Gökhan Yüksel ile birlikte yeni dönemde müthiş projeleri hayata geçireceklerini söyledi.

İmamoğlu, “Gökhan Yüksel ile birlikte yeni dönemde çok güzel işler yapacağız. Kartal’ı tanıyoruz, Kartallı hemşerilerimizin ihtiyaçlarını çok iyi biliyoruz. Gökhan Başkanımızın Kartal’ı geleceğe taşıyacak projeleri hazır. Biz de bu projelerde her zaman destek olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Kent Lokantası müjdesi

Kartal’a kent lokantası müjdesi veren İmamoğlu, “Ekonomik açıdan çok kötü günler geçiriyoruz. Bu dönemde hiçbir hemşerimizi yalnız bırakmayacağız. Sosyal dayanışmayı daha da güçlendirecek adımları birlikte atacağız. Kartal’a da kent lokantası yakında geliyor.” dedi.