S Sport Plus’ta hangi ligler var?

Türkiye’nin en popüler spor yayın platformu S Sport Plus’ta çok sayıda ligi canlı veya videolardan izlemek mümkün. Peki 2023-2024 sezonunda S Sport Plus’ta hangi ligler var? Burada, S Sport Plus’taki güncel ligleri öğrenebilirsiniz.

S Sport Plus’ta 2023-2024 sezonu yer alan ligler ile dikkat çekiyor. S Sport Plus’ta bu sezon İspanya La Liga ve İtalya Serie A ligleri başı çeken ligler. Ayrıca Amerikan Basketbol Ligi NBA ve motosiklet yarışlarının doruk noktası olan MotoGP de S Sport Plus’ta bulunuyor.

S Sport Plus’ta bu sezon yayınlanan futbol ligleri şu şekilde: İspanya La Liga, İspanya La Liga 2, İtalya Serie A, Yunanistan Süper Ligi, Belçika Ligi, İskoçya Ligi, Yunanistan Kupası, Çekya Ligi, Libertadores, Sudamericana, US Open Cup, Almanya Kupası. Ayrıca UEFA Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi maçlarını tekrarlarını izleyebilirsiniz.

S Sport Plus’ta bu sezon yayınlanan basketbol ligleri şu şekilde: Amerikan Basketbol Ligi NBA, NCAA, WNBA, EuroLeague ve Eurobasket.

Motor sporlarında ise bu sezon kan kaybeden S Sport Plus, Formula 1’i kaptırdı. Ancak geride hala şunlar var: MotoGP, Moto2, Moto3, Nascar, IndyCar, WRC.