Gökhan Yüksel’in Kartal projeleri

CHP Kartal Belediye Başkan Adayı Gökhan Yüksel, projelerini ve Kartal için vaatlerini tanıttı. Bülent Ecevit Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen proje tanıtım toplantısında konuşan Yüksel, projelerini başlıklar halinde katılımcılarla paylaştı.

- Yorumlar

CHP Kartal Belediye Başkan Adayı Gökhan Yüksel, projelerini ve Kartal’ı birlikte yöneteceği meclis üyelerini tanıttı. Bülent Ecevit Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen proje tanıtım toplantısında konuşan Yüksel, projelerini başlıklar halinde katılımcılarla paylaştı.

[Projelerin tamamına bakmak için sayfanın altındaki – SONRAKİ SAYFA – kısmına tıklayın]

Tanıtım toplantısındaki konuşmasına katılımcıları selamlayarak başlayan Gökhan Yüksel, “Kartal’da doğan, Kartal’da yetişen ve halen tüm ailesiyle burada yaşayan bir komşunuz, arkadaşınız, abiniz, kardeşiniz olarak Kartal Belediye Başkan adayı olmanın mutluluğu ve onurunu yaşıyorum. “Daha fazlası için” diyerek çıktığımız bu yolda “Kartal’a artı değer” katacak Projeler geliştirdik. Günlerdir, sıkmadığımız el, dokunmadığımız omuz, bakmadığımız göz, selam vermediğimiz bir komşumuz kalmadı. Kartal’da 31 mart günü birlikte bir başarı hikayesi yazacağız. ” ifadelerini kullandı.

YEŞİL MERKEZLİ, NEFES ALAN BİR KARTAL: 4 VADİPARK 6 TEMAPARK

– Gölet Vadi Park
– Aydos Orman Parkı
– Bayram Demirkol Parkı
– Taşocağı Yaşam Vadisi

04 Altı Tema Park

gökhan yüksel projeleri

gökhan yüksel projeleri

gökhan yüksel projeleri

gökhan yüksel projeleri

1.000.000 m2’lik Aydos Kent Orman alanımızda; Kır Lokantası, Kır Kahvesi, Tanıtım Merkezi, Okuma Salonu, Sergi Alanı, Mescit, Amfi Tiyatro, Gözlem Kulesi, Seyir Terası, birden fazla Açık Spor Alanları, Çocuk Parkı, Piknik Üniteleri, Çeşme ve Tuvalet yer alacak.

40 dönümlük Esentepe Gölet Vadisi İstanbul’un uğrak noktası haline gelecek. Doğal gölet ve çevresinde hayata geçireceğimiz doğal, sosyal, kültürel, turistik ve sportif aktivite alanları bulunacak. 16 dönüm üzerine oluşturduğumuz Yakacık Bayram Demirkol Parkı 2. Etap düzenlemesi kapsamında rekreasyon alanları, pazar yeri, çocuk oyun alanı, sosyal ve spor tesisleri kazandıracağız.

İlçemizde 6 tematik parkı hayata geçireceğiz. Masal Parkı, Trafik Eğitim Parkı, Afet Eğitim Parkı, Tarım Parkı, Doğal Hayatı Öğrenme Parkı ve Arkeoloji Parkı çocuklarımızın dünyasında başka bir hikaye yaratacak. Keyif ve huzurla vakit geçireceğimiz Hobi Bahçelerimiz ile Kartal’da yaşamak bir ayrıcalık olacak.

x