Kartal Belediyesi kreş başvurusu 2024

Kartal Belediyesi’nin en beğenilen hizmetlerinden biri olan kreşler için 2024-2025 eğitim-öğretim dönemi kayıtları için ön başvurular online olarak yapılacak. Noter huzurunda yapılacak kura çekilişi sonuçları ile kreşlerde kalmaya hak kazananlar açıklanacak. Türkiye’nin en çok kreşe sahip ilçe belediyesi olan Kartal Belediyesi kreşlerine kayıtlar 24 Mayıs’ta başlıyor.

Yeni eğitim-öğretim dönemi için kayıt alacak olan Kartal Belediyesi, 24 Mayıs – 3 Haziran arasında alınacak olan kreş kayıtlarının sonuçlarını SMS yoluyla velilere bildirilecek. Çocukları bilim, sanat, kültür, Atatürk ilke ve inkılaplarının ışığında yetiştiren Kartal Belediyesi’nin kreşleri için başvurular başlıyor.

Kreş başvuruları, aşağıda linki bulunan başvuru formu üzerinden gerçekleştirilecek. Kreşlere katılmayı hak eden öğrencilerin belirlenmesi için noter huzurunda kura çekilişi yapılacak. Çekiliş sonuçları açıklanınca SMS ile velilere bilgi verilecek.

Kartal Belediyesi kreş başvuru formu

Kartal Belediyesi kreş başvuru sonuçları

2024-25 eğitim öğretim yılına ait kreş kura çekiliş sonuçları kura çekiminin ardından açıklanacak. Sayfamızı takip etmeye devam edin.

Kartal Belediyesi’ne ait kreşlere kayıt edilecek öğrenciler için kura çekilişi yapılacak. 2024-25 eğitim öğretim yılında Kartal Belediyesi kreşlerine kayıt olmak için başvuruda bulunan yüzlerce öğrenci arasından eğitim almaya hak kazanan öğrencilerin belirlenmesi için noter huzurunda çekiliş gerçekleştirilecek.

Noter huzurunda gerçekleştirilecek çekiliş sonuçları ne zaman açıklanacak? Noter huzurunda gerçekleştirilen kura çekiminde başvuruda bulunan yüzlerce çocuk arasından Kartal Belediyesi’nin kreşlerinde eğitim almaya hak kazanan yüzlerce Kartallı minik belirlenecek.